do not visit
40% sleva na oblečeníKód: OBLECENICZ | Končí: 11/12
dny
hodiny
minuty
Vteřiny

Nový rok,
nová předsevzetí

Časově omezená nabídka

Wishing you a very Merry Christmas and a Happy New Year!

Vyberte produkt, který chcete personalizovat

Dámský

Dámské mikiny a svetry

Sportovní oblečení Trička

Prohlédněte si také naší kolekci Unisex

Vysoce kvalitní oblečení

Od předem smrštěných textilií a bočních švů po vzdušnou bavlnu - naše výrobky jsou vyrobeny pro ten nejlepší střih a nejjemnější dotek.

Nekonečné možnosti

S naším editačním nástrojem a stovkami úžasných návrhů nejste nijak omezení tím, co lze vytvořit.

Fér a udržitelné

Používáme ekologické metody tisku a spolupracujeme s férovými a odpovědnými dodavateli oděvů, kteří používají bavlnu získávanou udržitelným způsobem.

Vytvořte letos Vánoční dárky, které udělají dojem díky Plus

Ať už se jedná o rodinné fotografie, jedinečný design nebo dokonce ošklivý vánoční svetr, oblečení je skvělým dárkem, který můžete nosit a užívat si ho po mnoho let! 🎁 S členstvím Plus můžete vytvořit jedinečný vzhled pro každého na vašem seznamu a získat dopravu ZDARMA.
Další informace

Dámské oblečení | Optimalprint

Nechte se inspirovat a vytvořte si vlastní a trendy vzhled. Naše oděvy jsou měkké a pohodlné, ideální pro každodenní nošení. Nejprve si vyberte z naší široké nabídky stylů, od triček s krátkým a dlouhým rukávem až po svetry a mikiny s kapucí nebo tílka. Poté si vyberte svou velikost a oblíbenou barvu. Nakonec se bavte s přizpůsobením svého oděvu přidáním textu, fotografií nebo návrhů pomocí našeho snadno použitelného editoru. Navíc naše rychlá doprava znamená, že své nové oblíbené vybavení dostanete rychle a snadno.

Tady najdete několik nápadů pro inspiraci