do not visit
Výprodej Zpět do školAž 50% sleva | Končí: 25/10
Lokálně vytisknout a rychlé dodání
9,4 / 10
Ohodnoceno jako nejlepší spokojenost zákazníků

Personalizované pomůcky pro návrat Zpět do škol

Nové známky, nový školní rok, nové povinnosti, tentokrát s úplně novými a překrásnými školními pomůckami! Personalizované školní pomůcky Optimalprint umožňují rodičům organizovat a plánovat a zároveň udržet nadšení dětí po návratu z prázdnin. Od kalendářů, rodinných plánovačů a notebooků pro rodiče až po knihy s aktivitami, notebooky a vzdělávací plakáty - to vše ve vašem vlastním stylu. Přizpůsobte si ty vaše ještě dnes!

Nejnutnější pomůcky pro návrat zpět do škol

Buďte s vašimi rodinnými fotkami kreativní

Vyzdobte pokojíček vašeho dítěte pomocí zarámovaných plakátů

Inspirace od přátel Optimalprintu

Optimalprint má přátele a spokojené zákazníky po celém světě. To je to, v čem se nám daří - děláme ostatní šťastnými! Někteří z našich přátel sdílejí své kreativní nápady, jak si vytvořit produkt Optimalprint. Podívejte se na tyto originální a krásné nápady, a nechte se inspirovat. Sdílejte s námi svůj jedinečný výtvor na Instagramu @optimalprint, #optimalprint a facebook.com/optimalprint.

Stáhněte si aplikaci Optimalprint a získejte přístup k našim nejlepším nabídkám!

POŠLETE MI SMS S ODKAZEM

Pošleme vám odkaz ke stažení aplikace. Zadáním čísla souhlasíte s přijetím jednorázové automatizované textové zprávy s odkazem na aplikaci Optimalprint. Mohou se použít standardní sazby textových zpráv.