do not visit
Sleva 250 Kč na Vaši první objednávku v aplikaci (Kód: APP10W). Končí 18. březena
9,6 / 10
Ohodnoceno jako nejlepší spokojenost zákazníků
Doručujeme kamkoliv v EU + do Norska do 5-10 dnů.

Nejsnazší způsob, jak oživit každodenní fotky.


Vytvořte si v okamžiku svou knihu

Vytvořte si v okamžiku svou knihu. Vytvořit knihu Flipbook zabere pouze několik minut. Jednoduše vyberte své oblíbené fotky a my je za vás automaticky chronologicky uspořádáme.

Procházejte své vzpomínky

Naše knihy Flipbooks o rozměru 20x20 cm jsou dostupné v měkké i pevné vazbě až do 100 stran. Zahrnují také obálku s ochranou proti poškrábání a vnitřní stránky na papíře prémiové kvality, abyste mohli v nádherných knihách procházet svými vzpomínkami.

Automaticky zahrnuje detaily, které chcete

Zahrnout, kdy a kde byly fotky pořízeny. Jen se uvolněte a nedělejte si starosti s formátováním.

Vytvořit

Foto knihy se snadno vytvářejí. Vyberte fotografie z Facebooku, Instagramu nebo svého telefonu a hotovo! Pokud se cítíte kreativní, změňte obálku nebo pořadí stránek. Svou kniha nemusíte tisknout. Vytvoření kniha je zdarma.

Otáčejte

Vezměte si svůj výtvor sebou. Přístup k vaší Flipbook z telefonu. Otáčejte stránkami s pocitem skutečné knihy. Užijte si je kdykoliv a kdekoliv.

Vytisknout

Vytiskněte své Flipbook na vysoce kvalitním fotografickém papíře 20x20 cm. Od 635 Kč za 60 stránek. Tvrdé desky jen za 164 Kč navíc. Vytvořte si vlastní osobní knihovnu vzpomínek.

Kvalita zaručena

Chceme, abyste byli ze své foto knihy nadšení. Pokud nejste spokojeni s kvalitou, pak vám nabídneme novou foto knihu nebo vrácení peněz.


Vyzkoušejte to!Sdílejte své fotky na Instagramu s #optimalprint