do not visit
40% slevaKód: FOTOCZ | Končí: 11/12
dny
hodiny
minuty
Vteřiny

Pořiďte si vaše fotoknihy včas na Vánoce

Wishing you a very Merry Christmas and a Happy New Year!
Rychlé dodání a 100% záruka spokojenosti
9,2 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků


Nejlepší fotoknihy online

Vytvořte si fotoknihy k různým příležitostem

Zvěčněte vaše nejlepší chvíle nebo darujte osobní dárek těm, na kterých vám nejvíc záleží. Vyberte vaše oblíbené fotky a využijte našich speciálních cen. Přizpůsobte si vaši fotoknihu pomocí fotek z cest, svatebních fotek a dalších šablon.

Naše ceny zahrnují fotografie na přední straně vazby
Vyberte standardní fotoknihu s pevnou nebo měkkou vazbou

Ohlédněte se za rokem 2022 o letošních Vánocích díky Plus

Otočit stránku fotoknihy a připomenout si zvláštní okamžiky života je úžasný pocit.
Proto jsou fotoknihy perfektními vánočními dárky! 🎁 S členstvím Plus můžete vytvářet personalizované fotoknihy, díky nimž se vaši blízcí budou celý rok usmívat, a navíc na celý rok získáte dopravu ZDARMA.
Další informace

7 různých formátů

Hledáte čtvercovou, krajinářskou nebo portrétní knihu? Softcover nebo vázaná kniha? Vyberte si formát knihy, který nejlépe vyhovuje dané příležitosti

Velmi jednoduché!

Pouze si vyberte své oblíbené fotografie. Můžete snadno přidávat a odebírat fotografie, používat rozvržení, upravovat popisky a dosáhnout tak vynikajících výsledků.

Kvalita za rozumnou cenu

Při tisku našich knih používáme inkoust, papír prvotřídní kvality a odolnou klíženou vazbu. Za cenu již od 349 Kč bude vytvoření vlastní knihy příjemné pro vaší peněženku.

Doprava zdarma

Naše fotoknihy tiskneme na papír šetrný k životnímu prostředí tak blízko vám, jak je jen možné. To vše snižuje uhlíkovou stopu našich knih.

Personalizované fotoknihy | Optimalprint

Fotoknihy jsou skvělým způsobem, jak si uchovat své oblíbené vzpomínky. S naším uživatelsky přívětivým online editorem je snadné navrhnout vlastní obrázkový deník, který se hodí ke každému stylu. Vyberte si z různých velikostí, pozadí, rozvržení a písem a vytvořte jedinečnou knihu.

Možnosti tvrdých a měkkých desek

Pro naše fotoknihy nabízíme tvrdou i měkkou vazbu. Naše pevné desky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního fotografického papíru a laminovány pro extra odolnost. Naše měkké obaly jsou vyrobeny z prvotřídního fotografického papíru a i po letech používání vypadají skvěle. Ať už si vyberete kteroukoli možnost, můžete si být jisti, že vaše fotokniha vydrží.

Perfektní dárek pro milovanou osobu

Fotoknihy jsou skvělými dárky pro každou příležitost. Ať už slavíte narozeniny, výročí nebo jen proto, personalizovaná fotokniha je jedinečný a promyšlený dárek, který dá vaší milované osobě najevo, jak moc vám na ní záleží. Objednání je snadné – stačí nahrát fotografie a navrhnout knihu během několika minut. Vaši knihu vytiskneme a odešleme tak rychle, jak to jen bude možné, takže si budete pamatovat po mnoho let.

Garantovaná spokojenost:
Aplikace Optimalprint – Hodnocena 4,8/5 s více než 7 000 hodnoceními.

Vytvořte si personalizovanou fotoknihu přímo z vašeho telefonu, a to během chvilky!


Super snadné

★★★★★

"Vytvoření mé knihy bylo velmi snadné. Ve skutečnosti jsem opustil dvě další webové stránky, protože byly tak složité a obtížné a já jsem rozumně kompetentní s I.T." - Sophie

Skvělá kvalita

★★★★★

"Moje kniha přišla včera a říci, že jsem šťastná, je podcenění. Jsem tak ohromen kvalitou, je to krásné!." - Michelle

ÚŽASNÝ

★★★★★

"Nahrávám své obrázky, přidávám texty, organizuji a upravuji vše tak snadno a rychle. Plus moje fotokniha vypadá úžasně!." - Anna

Miluji to!

★★★★★

"Ngithanda ibhuku lami lesithombe ... mhlawumbe kancane kakhulu haha ​​haha! Kwakulula kakhulu ukusebenzisa, kucacile futhi nje kuhluma fab!" - Patty

Inspirace od přátel Optimalprintu

Optimalprint má přátele a spokojené zákazníky po celém světě. To je to, v čem se nám daří - děláme ostatní šťastnými! Někteří z našich přátel sdílejí své kreativní nápady, jak si vytvořit produkt Optimalprint. Podívejte se na tyto originální a krásné nápady, a nechte se inspirovat. Sdílejte s námi svůj jedinečný výtvor na Instagramu @optimalprint, #optimalprint a facebook.com/optimalprint.

Stáhněte si aplikaci a získejte 40% slevu na objednávku fotoknihy + získejte přístup k našim nejlepším nabídkám!

POŠLETE MI SMS S ODKAZEM

Když se přihlásíte k odběru našeho e-mailového zpravodaje, získejte v aplikaci standardní doručení zdarma. Poskytnutím čísla souhlasíte, že obdržíte jednorázovou automatickou textovou zprávu s odkazem na stažení aplikace Optimalprint. Mohou Vám být účtovány poplatky za standardní textovou zprávu.

Vytvořte si svou první knihu

K dispozici také přes naši mobilní aplikaci