do not visit
Optimalprint Optimalprint
9,0" 10" 68940
9,0/10 (68940 hodnocení)
40% slevaKód: ALUMPRINTCZ | Končí: 26/03
dny
hodiny
minuty
Vteřiny

Pořiďte si vaše fotky na hliníkové desce včas na Vánoce

Wishing you a very Merry Christmas and a Happy New Year!
Rychlé dodání a 100% záruka spokojenosti
9,0 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Nechte vyniknout barvy vašich fotek

1 Zvolte tvar:
2 Zvolte velikost:
Personalize

Prohlédněte si náš výběr nástěnných umění

Zkombinujte vaše nejlepší fotky v koláž

Nemůžete si vybrat tu perfektní fotku? Vystavte si své vzpomínky v koláži pomocí našich bezplatných šablon pro více fotek. Ideální pro vytváření tematických obrazů pro zvláštní příležitosti.

Kartáčované hliníkové destičky

Naše potisky na kartáčovaném hliníku dodávají vašim fotkám texturu a hloubku. Tento styl tisku vypadá obzvláště krásně u černobílých fotografií. Bílé nejsou vytištěny, takže bílé oblasti vašich fotografií prosvítají v poutavém metalickém stříbře

Jednoduché na pověšení!

Zavěšení hliníkového tisku je jednoduché a bezproblémové. Ke každému tisku poskytujeme závěsný systém a pokyny zdarma. Včetně polštářové vycpávky, která způsobí dojem, že se váš tisk vznáší rovnoběžně se stěnou.

Naše vysoce kvalitní hliníkové tisky jsou prémiové, trvanlivé a cenově dostupné

Odolné a živé hliníkové potisky | Optimalprint

Naše hliníkové tisky jsou odvážným a moderním způsobem, jak zobrazit vaše oblíbené fotografie s neuvěřitelnými detaily. Tyto potisky jsou precizně vytištěny na vysoce kvalitní hliníkové listy a znovu vytvoří vaše oblíbené vzpomínky ve vysokém rozlišení a zářivých barvách.

Jasnost a živost s přesnou tonální gradací

Optimalprint využívá proces tisku na profesionální úrovni k zachycení každého detailu vaší fotografie, takže ji lze reprodukovat s neuvěřitelnou věrností. A díky naší přesné tónové gradaci si můžete být jisti, že vaše vzpomínky budou přesně reprodukovány v krásných detailech.

Odolnost se snoubí s elegancí

Povrchová úprava našich hliníkových potisků je odolná proti oslnění a zajišťuje, že vaše fotografie bude vypadat elegantně a sofistikovaně, zatímco odolný hliníkový podklad chrání váš potisk před poškrábáním, vyblednutím a poškozením vodou. Naše hliníkové potisky jsou pečlivě laminovány a jsou také odolné proti vlhkosti, takže jsou ideální pro vnitřní i venkovní vystavení. Součástí každého potisku je závěsná sada, která vám umožní snadno připevnit potisk na jakoukoli stěnu.