do not visit
Optimalprint Optimalprint
9,0" 10" 69506
9,0/10 (69506 hodnocení)
40% slevaKód: KARTICKYCZ | Končí: 11/06
Vytištěno v Česku & Doručení 1-2 dni
9,0 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Skvělá kvalita za rozumné ceny

Vyberte typ papíru, který nejlépe odpovídá vašim požadavkům: hedvábný papír nabízí hladký povrch a krásnou povrchovou úpravu, díky lesklému papíru budou barvy živější, a zářivý bílý matný papír je ideální pro přání bez fotek.

Skutečná fólie

Prémiová přání se skutečnou fólií. Vyberte si mezi zlatou, stříbrnou nebo měděnou fólií.

Zaoblené rohy

Naše přání se zaoblenými rohy jsou o malých detailech provedených skvěle.

Stáhněte si aplikaci Optimalprint a získejte přístup k našim nejlepším nabídkám!

POŠLETE MI SMS S ODKAZEM

Pošleme vám odkaz ke stažení aplikace. Zadáním čísla souhlasíte s přijetím jednorázové automatizované textové zprávy s odkazem na aplikaci Optimalprint. Mohou se použít standardní sazby textových zpráv.

Pozvánky na křtiny

Křest je speciální a radostná událost, která znamená začátek duchovní cesty dítěte. Je to čas, kdy se rodiče, rodina a přátelé setkají, aby děťátko zasypali svými dary a požehnáními. A jak lépe tuto příležitost sdílet než pomocí pozvánek na křest? Zde v Optimalprint nejsou tyto pozvánky jen kusy papíru; představují způsob, jak událost oznámit stylově a vytvořit vzpomínky, které zůstanou navždy!


Připomínají vám výjimečný den v myslích vašich hostů, který mohou v budoucnu znovu prožít. Navíc personalizované pozvánky na křest dodávají události šmrnc a formálnost. Ukazuje to, že jste do rozesílání pozvánek vložili hodně přemýšlení a úsilí, a tím vytváříte pocit očekávání na velký den. Navíc se výroba pozvánek na křest stala mnohem dostupnější online. Několika kliknutími můžete vytvořit pozvánku, kterou si vaše dítě zaslouží. Proč byste si tedy měli objednat pozvánky na křest od Optimalprint? No, důvodů je mnoho...

Pozvánka na křtiny – pro holčičku

Aby byly křtiny ještě nezapomenutelnější, pozvánky na křest přizpůsobené pro vaši holčičku dodají události nádech krásy a elegance. Máme mnoho designů, barev, motivů a balíčků pozvánek na křest, abyste získali přesně to, co chcete. Vyberte si z moderních designů s jasnými barvami a jasnými liniemi až po něco klasičtějšího se složitou krajkou a květinovými vzory.


Vytváření pozvánek na křest pro holčičku nebylo nikdy snazší díky různým možnostem přizpůsobení, které nabízíme. Kromě designových prvků můžete uvést osobní údaje, jako je jméno holčičky, datum, místo konání nebo jakýkoli jiný personalizovaný text, který si přejete mít pro konkrétního hosta. Ať si myslíte cokoli, my vám pomůžeme, aby se to stalo realitou zde v Optimalprint.


Dívky symbolizují naději do budoucnosti, proto je přirozené její příchod smysluplně oslavit.

Pozvánky na křtiny – pro chlapečka

Jste na správném místě pro ty, kteří hledají pozvánky na křest pro chlapečka ! Váš chlapeček potřebuje úžasné pozvánky na křest, aby si připomněl tento milník v jeho životě. Koneckonců je to den, který má být plný radosti a oslav pro přátele a rodinu. Dobře navržená pozvánka na křest vystihuje podstatu události a vyjadřuje její důležitost.


Pozvánka na křest navíc může odrážet styl a osobnost rodiče. Stejně jako v případě pozvánek pro holčičky mohou být balíčky pozvánek na křest pro chlapce klasické nebo moderní. Navíc si můžete vybrat z různých motivů a barev a vytvořit něco, co na hosty zanechá trvalý dojem. Proč tedy chodit s nudnými, obyčejnými pozvánkami na křest, když můžete mít něco nezapomenutelného?


Pozvánky na křtiny pro chlapce a dívky se také liší designem a barevným provedením. Obecně platí, že pozvánky na křtiny pro chlapce mají tendenci obsahovat barvy, jako je modrá, zelená a šedá, s více mužskými a klasickými vzory, jako jsou kříže nebo lodičky. Na druhé straně dívčí pozvánky na křest mají tendenci obsahovat barvy, jako je růžová, lila a pastely, a vzory, jako jsou květinové vzory nebo motýli.


Toto je však uvolněné pravidlo; mnoho vzorů a barevných schémat lze použít pro pozvánky na křtiny pro chlapce i dívky.

Pozvánka na křest – šablony pro vaše pozvánky

Výběr správné pozvánky na křest je klíčovou součástí procesu plánování. Spokojit se s jedním designem však může být komplikované, protože na dnešním trhu je k dispozici tolik možností. Chcete-li věci zjednodušit, zvažte přizpůsobení šablony pozvánky na křest tak, aby vyhovovala vašim konkrétním potřebám a rozpočtu.


Vzhledem k tomu, že šablony jsou předem navrženy, můžete je použít jako výchozí bod pro křest a pozvánky k 1. narozeninám. Zde je několik tipů pro přizpůsobení správným způsobem:


1. Vyberte si správnou šablonu: První věc, kterou musíte udělat pro přizpůsobení šablony, je vybrat si tu správnou. K dispozici je mnoho typů a žánrů šablon, tradičních i moderních, takže si vyberte jednu podle svého stylu a osobnosti.


2. Personalizujte: Jakmile je šablona připravena, můžete začít upravovat podrobnosti, jako je jméno dítěte, datum, místo konání atd. Můžete také přidat osobní zprávu nebo citát, který by mohl příjemce pozvánky na křest oslovit.


3. Vyberte si správné písmo a barvy: Pokud jde o design, písma hrají klíčovou roli při spojování „celého balíčku“. Udělejte si proto čas a vyberte písmo, které je příjemné na pohled a doplňuje celkové téma. Vyberte barvy, které odpovídají události nebo odrážejí pohlaví dítěte.


4. Přidejte obrázky: Pozvánky na křest s fotografií jsou dnes v módě a to ze samozřejmých důvodů! Je to skvělý způsob, jak přidat osobní dotek jakékoli šabloně, navíc lidé rádi vidí obrázky novorozeného dítěte. Do pozvánky na křest fotografií však můžete přidat libovolný obrázek, včetně náboženských symbolů nebo jiných ikon.


5. Vyberte si ten správný papír: Naštěstí pro vás neexistuje žádná „špatná volba“ u Optimalprint. Víme, že kvalita papíru výrazně ovlivňuje celkový vzhled a dojem z pozvánek na křtiny. Proto máme pouze prvotřídní hedvábí a lesklý papír, aby se vaše karty leskly!


Přizpůsobení šablony je skvělý způsob, jak se seznámit s tvorbou pozvánek. Tak proč ještě čekat? Objednejte si ihned od Optimalprint! Pokud získáte naše Plus členství, získáte mnoho dalších výhod, jako je bezplatné a rychlé doručení, prodloužená 30denní záruka kvality a další exkluzivní nabídky.