do not visit
40% slevaKód: KALENDARECZ | Končí: 10/07
dny
hodiny
minuty
Vteřiny

Pořiďte si vaše kalendáře včas na Vánoce

Wishing you a very Merry Christmas and a Happy New Year!
Lokální tisk a rychlé dodání
9,2 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Vytváření skutečně osobních dárků z kalendáře je snadné
Jednoduše si vyberte velikost a design a poté si přizpůsobte své speciální okamžiky

skutečně osobní

★★★★★
" Vynikající kvalita, vyrobený jako dárek pro mé rodiče, kteří byli tak šťastní s tím, že si koupil jeden pro každého člena rodiny. Jsem rád, že můžete přidat speciální data. skutečně osobní, budu pravděpodobně začít dělat jednu každý rok!

skvělé služby

★★★★★
" Skvělá kvalita, snadné dělat a rychle po out = skvělý servis Díky " - Ryan

výborný dodávka

★★★★★
" jsem byl velmi spokojen s 3 osobní kalendáře jsem vytištěných na Vánoce. Vynikající dodávku když dorazili do 2 dnů. Doporučuji jim, aby přítele nebo znovu použít. “- Debbie

kvalita tisku

★★★★★
" Kvalita tisku, design jsou velmi jednoduché a bez skrytých poplatků či triků rychlé dodání, a to i pre-Xmas Děkuji ..!" - Jan Erik

Ať je to vaše vlastní

Vaše rodina je jedinečná, bude váš kalendář být také. Vyberte velikost, kterou potřebujete, začít s měsíci, které si přejete, a přidat své fotografie a události na každé straně.

Super snadné!

Stačí jen vybrat své oblíbené fotografie z vašeho zařízení, služby Fotky Google, Instagram nebo Facebook. Snadno přidávat a odstraňovat fotografie, upravovat texty a přidat akce pro krásný výsledek.

Lokálně vytisknout
rychlé dodání

Tiskneme ve vysoké kvalitě inkoustu a papíru se zárukou Vaší spokojenosti. Tiskem na místní úrovni a co nejblíže k vám, jak je to možné, můžeme nabídnout to za přijatelné ceny.

Vytvořte svůj první kalendář

K dispozici také přes naši mobilní aplikaci

Stáhněte si aplikaci Optimalprint a získejte přístup k našim nejlepším nabídkám!

POŠLETE MI SMS S ODKAZEM

Pošleme vám odkaz ke stažení aplikace. Zadáním čísla souhlasíte s přijetím jednorázové automatizované textové zprávy s odkazem na aplikaci Optimalprint. Mohou se použít standardní sazby textových zpráv.