do not visit
40% sleva na oblečeníKód: OBLECENICZ | Končí: 11/12
dny
hodiny
minuty
Vteřiny

Nový rok,
nová předsevzetí

Časově omezená nabídka

Wishing you a very Merry Christmas and a Happy New Year!
Vytištěno v Česku
9,2 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Objevte naší řadu oblečení pro kojence a děti

Body pro kojence

Trička

Dětské mikiny a svetry

Vytvořte letos Vánoční dárky, které udělají dojem díky Plus

Ať už se jedná o rodinné fotografie, jedinečný design nebo dokonce ošklivý vánoční svetr, oblečení je skvělým dárkem, který můžete nosit a užívat si ho po mnoho let! 🎁 S členstvím Plus můžete vytvořit jedinečný vzhled pro každého na vašem seznamu a získat dopravu ZDARMA.
Další informace

Špičková kvalita

Naše dětské produkty jsou vyrobeny ze 100% bavlny a jsou vyrobeny tak, aby vydržely a chránily pokožku vašeho dítěte před drsnými a syntetickými vlákny.

Oznamte jejich narození

Oznamte vaše těhotenství ještě zvláštnějším a jedinečnějším způsobem pomocí vlastního body nebo trička pro velkou sestřičku nebo brášku. Dárky na památku, které budete milovat navždy.

Zaznamenávejte jejich pokroky

Dokumentujte každý z důležitých okamžiků a milníků vašeho dítěte osobním body. S našimi dostupnými designy můžete během několika minut vytvořit jedinečnou upomínku.

Personalizované kojenecké a dětské oblečení | Optimalprint

Přizpůsobte si kojenecké a dětské oblečení. Vyberte si typ oděvu, který chcete přizpůsobit, od bodíček po trička, mikin s kapucí nebo svetrů. S naším editorem je velmi snadné přidat rodinnou fotku, text nebo jeden z našich zábavných desginů. Oděvy dostupné v různých velikostech jsou ideální pro každodenní nošení. Bodíčka jsou ze 100% bavlny, pohodlná a měkká. Patentky ve spodní části bodíčka velmi usnadní oblékání a svlékání vašeho miminka. Oblečení na míru pro miminka a děti je ideální pro oznamování velkých událostí nebo registraci jejich milníků. Buďte kreativní!

Tady najdete několik nápadů pro inspiraci