do not visit
40% sleva na oblečeníKód: OBLECENICZ | Končí: 10/07
dny
hodiny
minuty
Vteřiny

Nový rok,
nová předsevzetí

Časově omezená nabídka

Wishing you a very Merry Christmas and a Happy New Year!
Vytištěno v Česku
9,2 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Nakupujte naše personalizované kolekce oblečení

Dejte volný průchod vaší kreativitě

Nechte své nápady ožít během několika minut a vytvořte si jedinečný vzhled nebo perfektní personalizovaný dárek. Vyberte si z řady produktů, včetně triček, mikin a svetrů, a přizpůsobte si je svými fotkami, vlastním textem nebo jedním z našich stovek skvělých a trendy designů.

Nejnovější kolekce mikin na zip a s kapucí

Nakupujte z našeho neuvěřitelného výběru mikin na zip a s kapucí prémiové kvality. Vyberte si z řady stylů a barev, abyste vypadali skvěle, ať jste kdekoli.

Lepší pro vás, lepší pro planetu

Přechod na ekologii má výhody pro vás, zemědělce a planetu. Jak můžete z planety udělat lepší místo? Šiřte zprávu o tom, kdo jste. O tom, co je pro vás důležité!

Ideální pro týmy

Přizpůsobte si všechny možné aspekty, od látky a střihu až po přední a zadní stranu vašeho týmového vybavení! Experimentujte s barvami, nahrajte své týmové logo, vyzkoušejte naše nová písma pro jména vašich spoluhráčů, vyberte číslování svého týmu, přidejte nálepky a další. A co je nejdůležitější - UŽIJTE SI PŘITOM SPOUSTU ZÁBAVY!

Široký výběr produktů

Můžete si vybrat různé střihy a výrobky s širokou nabídkou barev a velikostí. Ať už chcete standardní tričko, dětskou mikinu s kapucí nebo dámské tričko, máme pro vás vše!

Množstevní slevy

Chcete si objednat více než 6 položek? Nabízíme snížené ceny na určité produkty z řady oblečení při objednání většího počtu kusů.

Žádné limity pro vaší kreativitu

Přední a zadní část oděvu můžete upravit pomocí vlastních fotek a textu. Můžete si také vybrat ze stovek úžasných návrhů, které jsme pro vás připravili.

Kvalita, která vydrží

Naše oděvní výrobky jsou odborně vytvořeny z těch nejlepších materiálů a poskytují vám jedinečnou měkkost a skvělý střih. U předem smrštěných látek si můžete být jisti, že si vaše oblečení udrží svůj tvar a velikost po každém praní.

100% záruka spokojenosti zákazníků

Pokud nejste spokojeni, dejte nám vědět a my vám zašleme nový oděv nebo vám vrátíme peníze

Personalizované oblečení na Optimalprint

Na Optimalprintu si můžete přizpůsobit nejrůznější produkty té nejvyšší kvality, včetně triček, mikin, svetrů a tílek. Pomocí našeho nástroje pro úpravy můžete upravovat přední i zadní část přidáním vlastních fotek a vlastního textu. Můžete také použít náš široký výběr návrhů k umístění úžasných návrhů, od zábavných a sportovních motivů až po zvířata, události a šťastné jednorožce. Vytvořte zábavná trička, trička s lamou, slepicemi nebo jeleny nebo dokonce trička pro speciální rodinné události.

Vytvořte si jedinečné dárky pro každou příležitost

Hledáte nápady na dárky nebo inspiraci? Možná hledáte perfektní dárek k narozeninám nebo dárek tak jedinečný, že ho nikde jinde nenajdete. Zakázkové oblečení je skvělými osobními dárky pro kohokoli při jakékoli příležitosti. Ať už jsou Vánoce, narozeniny nebo výročí, nezapomeňte vyniknout vysoce osobním dárkem. Vytvořte si vlastní dárky s tričky na vyžádání, tílky, mikiny a svetry na vyžádání. Stačí si vybrat produkt, vybrat vhodný obrázek z naší návrhářské knihovny, který odpovídá vkusu, koníčku nebo zájmu osoby, kterou chcete překvapit, a přidat svá vlastní osobní vylepšení.

Tady najdete několik nápadů pro inspiraci

Stáhněte si aplikaci Optimalprint a získejte přístup k našim nejlepším nabídkám!

POŠLETE MI SMS S ODKAZEM

Pošleme vám odkaz ke stažení aplikace. Zadáním čísla souhlasíte s přijetím jednorázové automatizované textové zprávy s odkazem na aplikaci Optimalprint. Mohou se použít standardní sazby textových zpráv.

K dispozici také přes naši mobilní aplikaci

Vytvoř si svůj vlastní vzhled