do not visit
40% sleva na oblečeníKód: OBLECENICZ | Končí: 01/08
Žádný minimální počet pro objednání
9,2 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Nakupujte naše personalizované kolekce oblečení

Dejte volný průchod vaší kreativitě

Nechte své nápady ožít během několika minut a vytvořte si jedinečný vzhled nebo perfektní personalizovaný dárek. Vyberte si z řady produktů, včetně triček, mikin a svetrů, a přizpůsobte si je svými fotkami, vlastním textem nebo jedním z našich stovek skvělých a trendy designů.

Široký výběr produktů

Můžete si vybrat různé střihy a výrobky s širokou nabídkou barev a velikostí. Ať už chcete standardní tričko, dětskou mikinu s kapucí nebo dámské tričko, máme pro vás vše!

Množstevní slevy

Chcete si objednat více než 6 položek? Nabízíme snížené ceny na určité produkty z řady oblečení při objednání většího počtu kusů.

Žádné limity pro vaší kreativitu

Přední a zadní část oděvu můžete upravit pomocí vlastních fotek a textu. Můžete si také vybrat ze stovek úžasných návrhů, které jsme pro vás připravili.

Kvalita, která vydrží

Naše oděvní výrobky jsou odborně vytvořeny z těch nejlepších materiálů a poskytují vám jedinečnou měkkost a skvělý střih. U předem smrštěných látek si můžete být jisti, že si vaše oblečení udrží svůj tvar a velikost po každém praní.

Personalizované oblečení na Optimalprint

Na Optimalprintu si můžete přizpůsobit nejrůznější produkty té nejvyšší kvality, včetně triček, mikin, svetrů a tílek. Pomocí našeho nástroje pro úpravy můžete upravovat přední i zadní část přidáním vlastních fotek a vlastního textu. Můžete také použít náš široký výběr návrhů k umístění úžasných návrhů, od zábavných a sportovních motivů až po zvířata, události a šťastné jednorožce. Vytvořte zábavná trička, trička s lamou, slepicemi nebo jeleny nebo dokonce trička pro speciální rodinné události.

Vytvořte si jedinečné dárky pro každou příležitost

Hledáte nápady na dárky nebo inspiraci? Možná hledáte perfektní dárek k narozeninám nebo dárek tak jedinečný, že ho nikde jinde nenajdete. Zakázkové oblečení je skvělými osobními dárky pro kohokoli při jakékoli příležitosti. Ať už jsou Vánoce, narozeniny nebo výročí, nezapomeňte vyniknout vysoce osobním dárkem. Vytvořte si vlastní dárky s tričky na vyžádání, tílky, mikiny a svetry na vyžádání. Stačí si vybrat produkt, vybrat vhodný obrázek z naší návrhářské knihovny, který odpovídá vkusu, koníčku nebo zájmu osoby, kterou chcete překvapit, a přidat svá vlastní osobní vylepšení.

Tady najdete několik nápadů pro inspiraci