do not visit
40% slevaKód: HRNKYCZ | Končí: 11/12
dny
hodiny
minuty
Vteřiny

Pořiďte si vaše hrnky včas na Vánoce

Wishing you a very Merry Christmas and a Happy New Year!
Lokální tisk a rychlé dodání
9,2 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Vytvořte si svůj vlastní personalizovaný hrnek nebo nádobu na pití za pár minut

Personalizujte si váš hrnek nebo nádobu na pití pomocí fotek a textu, nebo si veberte jeden z našich mnoha dostupných designů

Jaký typ hrnku si chcete vytvořit?

Nabízíme tři různé velikosti hrnečků

Vyberte si vnitřní barvu vašeho hrnku

Vytvořte letos Vánoční dárky, které udělají dojem díky Plus

Chcete, aby si na vás každé ráno někdo vzpomněl a usmíval se? Pořiďte jim k Vánocům hrneček! 🎁 S Plusem můžete vytvářet jedinečné designy pro každého na vašem seznamu a získat dopravu ZDARMA.
Další informace

Barvy nikdy nezmizí

Vaše fotky jsou vytištěny na vysoce kvalitní nádobu na pití, která odolá mytí v myčce i horkým nápojům. Dostupné jsou různé hrnky a nádoby na pití v různých zábavných barvách a velikostech.

Fotky se objeví jako kouzlem

Naplňte svůj Kouzelný hrnek horkým nápojem a sledujte, jak se vaše fotka náhle objeví.

Nejširší nabídka produktů

Od klasických keramických po elegantní porcelánové hrnky, od hrnků které teplem mění svůj design až po smaltované hrnky, cestovní hrnky a lahve na vodu, máme nádoby na pití pro každou příležitost.

Prémiové materiály

Naše hrnky jsou dostupné v různých materiálech, jako například vysoce kvalitní keramické, prémiové porcelánové a kovové hrnky které neobsahují nikl. Náš cestovní hrnek má vnější stranu vyrobenou z nerezové oceli, která je bezpečná pro potraviny a plastový vnitřek, který neobsahuje BPA.

100% záruka spokojenosti zákazníků

Pokud nejste spokojeni, dejte nám vědět a my vám pošleme nový hrnek nebo vaše peníze zpět

Stáhněte si aplikaci Optimalprint a získejte přístup k našim nejlepším nabídkám!

POŠLETE MI SMS S ODKAZEM

Pošleme vám odkaz ke stažení aplikace. Zadáním čísla souhlasíte s přijetím jednorázové automatizované textové zprávy s odkazem na aplikaci Optimalprint. Mohou se použít standardní sazby textových zpráv.

Vytvořte personalizovaný hrnek nebo nádobu na pití

K dispozici také přes naši mobilní aplikaci

Personalizované foto hrnky | Optimalrpint

Personalizované hrnky jsou již dlouho ceněným dárkem a díky našemu snadnému online editoru je jejich tvorba snazší než kdy předtím. Stačí nahrát své oblíbené fotografie a navrhnout svůj hrnek během několika minut. Ať už hledáte dárek k výročí svatby nebo chcete, aby se rodič cítil výjimečně, můžete vyrobit hřejivý, vtipný nebo jedinečný hrnek, který je přesně to pravé pro vaši milovanou nebo pro sebe.

Živé barvy, které nikdy nevyblednou

Používáme vysoce kvalitní inkousty a nejmodernější technologii tisku, abychom zajistili, že váš hrnek zůstane jako nový, mytí po umytí. Máme také na skladě širokou škálu velikostí hrnků, od 325 ml (11 oz) do 483 ml (17 oz). Ať už tedy hledáte malý projev uznání nebo velký hrnek, se kterým se můžete v chladném dni schoulit, máme něco pro každou příležitost. Máme dokonce na skladě kouzelné hrnky, které po naplnění horkou tekutinou odhalí váš design, aby bylo zábavné překvapení. A s naší rychlou přepravou a bezpečným balením si můžete být jisti, že váš hrnek dorazí včas a v jednom kuse – připravený k vychutnání.

Vyrobeno z prémiových materiálů

Naše hrnky jsou k dispozici v různých vysoce kvalitních materiálech, jako je keramika, porcelán a kov bez obsahu niklu. Naše pohodlné cestovní hrnky byly pečlivě vyrobeny s vnějším povrchem z nerezové oceli a plastovým vnitřkem bez BPA. A pokud si chcete do práce přinést personalizovanou láhev, postaráme se i o vás. Naše 483ml (17 oz) láhve na vodu z nerezové oceli lze upravit pomocí vlastních návrhů, fotografií a textu. Jaký lepší způsob, jak se vyjádřit a zůstat hydratovaný na cestách!