do not visit
Optimalprint Optimalprint
9,0" 10" 68910
9,0/10 (68910 hodnocení)
40% slevaKód: CASECZ | Končí: 26/03
Lokální tisk a rychlé dodání
9,0 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

 

Vytvořte si vlastní personalizovaný obal na telefon během několika minut. Chraňte svůj telefon, noste s sebou své nejkrásnější vzpomínky a nechte zazářit svou osobnost.

Vyberte značku vašeho telefonu

Vyberte si styl vašeho obalu na telefon

Vyrobeno k ochraně

Chraňte svůj mobil odolnými pouzdry na telefon, která jsou navržena pro optimální bezpečnost, včetně odolnosti proti nárazu, která chrání váš telefon před poškrábáním a nepředvídatelnými pády. Objevte naše robustní pouzdra pro maximální ochranu.

Vysoce kvalitní produkty s barvou, která nikdy nevybledne

Naše pouzdra na telefony využívají nejlepší technologii barevného tisku. Materiál je dostatečně pružný pro kvalitní tisk, ale zároveň dostatečně odolný, aby odolával každodennímu používání po mnoho let. A co víc, všechna pouzdra na telefony jsou dodávána se 100% zárukou kvality.

Nechte zazářit svou osobnost, užijte si váš telefon ještě víc

Pouzdro na telefon si můžete buď přizpůsobit, nebo použít některý z našich předem navržených obalů. Přizpůsobení pouzdra na telefon nemůže být snazší – jednoduše přidejte své oblíbené fotografie a popisky nebo si vytvořte vlastní design, aby bylo pro vás skutečně jedinečné.

Skutečně udržitelný produkt

Všechny naše produkty vyrábíme na zakázku a co nejblíže k vám. Vyberte si naše ekologické, biologicky odbouratelné pouzdro na telefon, aby byl váš nákup udržitelnější. Lokální potisk vám také přináší další výhody, včetně rychlejšího doručení díky naší globální síti tiskáren.

Vytvořte originální a promyšlený dárek

Personalizovaná pouzdra na telefony jsou perfektním promyšleným dárkem. Vyčarujte úsměv svým blízkým pomocí vlastního designu, který bude obsahovat zábavné a nezapomenutelné okamžiky, které uvidí každý den. Máme také tisíce jedinečných designů, které vašemu speciálnímu jedinci ukážou, jak moc vám na něm záleží.

100% záruka spokojenosti zákazníků

Pokud nejste spokojeni, dejte nám vědět a my vám pošleme nový obal na telefon nebo vám vrátíme peníze

INSPIRUJTE SE NAŠÍ KOMUNITOU A PŘÁTELI!

Děkujeme vám všem za účast v soutěži!

S 3503 hlasy, bychom chtěli pogratulovat Danielle za výhru!
A gratuluji 2 vicemistrům Sáře B. s 332 hlasy a Jessice s 205 hlasy.

Sledujte nás na Instagramu @optimalprint, kde najdete zprávy, soutěže a další.

Stáhněte si aplikaci Optimalprint a získejte přístup k našim nejlepším nabídkám!

POŠLETE MI SMS S ODKAZEM

Pošleme vám odkaz ke stažení aplikace. Zadáním čísla souhlasíte s přijetím jednorázové automatizované textové zprávy s odkazem na aplikaci Optimalprint. Mohou se použít standardní sazby textových zpráv.

Vytvoř si personalizovaný obal na telefon

K dispozici také přes naši mobilní aplikaci

Personalizované obaly na telefon | Optimalprint

Vytvořte si originální obal na telefon, který bude dokonale odrážet váš osobní styl, s Optimalprint. Všechny naše obaly na telefon tlumí nárazy, jsou odolné proti poškrábání a jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, takže si můžete být jisti, že je váš telefon dobře chráněn.

Dostupné pro širokou škálu modelů telefonů

Nabízíme obaly na telefony na míru pro širokou škálu modelů telefonů. Ať už máte iPhone nebo Samsung Galaxy, máme obal přímo pro váš telefon.

Vyberte si z naší široké nabídky stylů pouzder

Ať už v obalu na telefon hledáte cokoli, my vám pomůžeme. Od průhledných obalů až po odolnou ochranu, máme styl, který bude vyhovovat vašim potřebám.

Tvrdé obaly – Naše tvrdé obaly jsou vyrobeny tak, aby vydržely nástrahy každodenního života. S tvrdým, ale lehkým polykarbonátovým vnějším pláštěm a flexibilní vnitřní vrstvou TPU poskytují tyto obaly dostatečnou ochranu pro váš telefon.

Průhledné obaly – Pochlubte se designem svého telefonu pomocí průhledného obalu. Vytiskněte si svůj vlastní design na průhledný obal pro jedinečný a stylový vzhled.

Flexi obaly - Tyto ultratenké a dobře padnoucí obaly poskytují ochranu při zachování flexibility. Vyrobeno z TPU absorbujícího nárazy, můžeme tisknout přímo na saténový povrch těchto obalů pro vysoce kvalitní povrch.

Slim obaly - Naše slim obaly jsou mimořádně odolné a přitom velmi tenké, nabízejí skvělou ochranu, aniž by vašemu telefonu přidávali zbytečný objem. Tyto obaly mají vysoce lesklý povrch a můžete tisknout přímo na jejich bílou základní barvu.

Biologicky odbouratelné obaly – Pro ty, kteří hledají ekologičtější variantu, nabízíme biologicky odbouratelné obaly na telefony bez kompromisů v odolnosti nebo ochraně telefonu.