do not visit
40% slevaKód: CASECZ | Končí: 07/08
Lokální tisk a rychlé dodání
9,2 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

 

Vytvořte si vlastní personalizovaný obal na telefon během několika minut. Chraňte svůj telefon, noste s sebou své nejkrásnější vzpomínky a nechte zazářit svou osobnost.

Vyberte značku vašeho telefonu

Vyberte si styl vašeho obalu na telefon

Vyrobeno k ochraně

Chraňte svůj mobil odolnými pouzdry na telefon, která jsou navržena pro optimální bezpečnost, včetně odolnosti proti nárazu, která chrání váš telefon před poškrábáním a nepředvídatelnými pády. Objevte naše robustní pouzdra pro maximální ochranu.

Vysoce kvalitní produkty s barvou, která nikdy nevybledne

Naše pouzdra na telefony využívají nejlepší technologii barevného tisku. Materiál je dostatečně pružný pro kvalitní tisk, ale zároveň dostatečně odolný, aby odolával každodennímu používání po mnoho let. A co víc, všechna pouzdra na telefony jsou dodávána se 100% zárukou kvality.

Nechte zazářit svou osobnost, užijte si váš telefon ještě víc

Pouzdro na telefon si můžete buď přizpůsobit, nebo použít některý z našich předem navržených obalů. Přizpůsobení pouzdra na telefon nemůže být snazší – jednoduše přidejte své oblíbené fotografie a popisky nebo si vytvořte vlastní design, aby bylo pro vás skutečně jedinečné.

Skutečně udržitelný produkt

Všechny naše produkty vyrábíme na zakázku a co nejblíže k vám. Vyberte si naše ekologické, biologicky odbouratelné pouzdro na telefon, aby byl váš nákup udržitelnější. Lokální potisk vám také přináší další výhody, včetně rychlejšího doručení díky naší globální síti tiskáren.

Vytvořte originální a promyšlený dárek

Personalizovaná pouzdra na telefony jsou perfektním promyšleným dárkem. Vyčarujte úsměv svým blízkým pomocí vlastního designu, který bude obsahovat zábavné a nezapomenutelné okamžiky, které uvidí každý den. Máme také tisíce jedinečných designů, které vašemu speciálnímu jedinci ukážou, jak moc vám na něm záleží.

100% záruka spokojenosti zákazníků

Pokud nejste spokojeni, dejte nám vědět a my vám pošleme nový obal na telefon nebo vám vrátíme peníze

INSPIRUJTE SE NAŠÍ KOMUNITOU A PŘÁTELI!

Moc rádi bychom si prohlédli vaše výtvory! Sdílejte fotky a videa, a inspirujte ostatní prostřednictvím @optimalprint nebo #optimalprint na Instragramu, Facebooku, TikToku & Pinterestu.

Stáhněte si aplikaci Optimalprint a získejte přístup k našim nejlepším nabídkám!

POŠLETE MI SMS S ODKAZEM

Pošleme vám odkaz ke stažení aplikace. Zadáním čísla souhlasíte s přijetím jednorázové automatizované textové zprávy s odkazem na aplikaci Optimalprint. Mohou se použít standardní sazby textových zpráv.

Vytvoř si personalizovaný obal na telefon

K dispozici také přes naši mobilní aplikaci