do not visit
Optimalprint Optimalprint
9,0" 10" 69506
9,0/10 (69506 hodnocení)
40% slevaKód: PLATNOCZ | Končí: 11/06
dny
hodiny
minuty
Vteřiny

Pořiďte si vaše plátna včas na Vánoce

Wishing you a very Merry Christmas and a Happy New Year!
Rychlé dodání a 100% záruka spokojenosti
9,0 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Vytvořte si svou první platno

1 Zvolte tvar:
2 Zvolte velikost:
Personalize

Prohlédněte si náš výběr nástěnných umění

 

Přizpůsobené na plátně jsou skvělé pro zobrazení všech vašich oblíbených vzpomínek ve velkém stylu

Kombinujte vaše nejlepší fotografie v kolážích

Vyberte si z celé řady koláže šablon pro zobrazení více fotografií na svém osobním plátně. Ideální pro vytvoření tematické kresby pro zvláštní příležitosti.

Proměňte své oblíbené fotografie na umění

Fotografie jsou určeny ke sdílení, zobrazí se i těšil. Tisknout své vzpomínky na plátně a nechte své stěny stane vaší galerie.

Zdarma sada na zavěšení pláten

Perfektní pro zavěšení pláten o velikosti až 90cm na délku. Jednoduše připevněte k zadní straně plátna, a zavěšte ho na zeď pomocí poskytnutých hřebíků. Jednoduché!

100% záruka spokojenosti zákazníka

Chceme, abyste měli perfektní plátno. Dejte nám vědět, pokud nejste spokojeni s kvalitou a vyměníme nebo vrátíme nákupu.


Vytvořte si svou první platno

K dispozici také přes naši mobilní aplikaci

Potisk na plátno

Pokud rádi fotíte, není nic příjemnějšího, než vidět svou práci vystavenou! Ať už se jedná o úžasnou krajinu vyfocenou v horách nebo milovanou rodinnou fotografii, kterou jste pořídili doma na zahradě, výtisky těchto fotografií na plátně dodají prostoru osobitost a váš domov bude působit přívětivě. Kromě toho vám obrazy na plátně mohou neustále připomínat okamžiky vašeho života, na kterých záleží nejvíce. Nenechávejte tedy svou cennou sbírku skrytou v telefonu nebo na pevném disku; udělejme z nich fyzické umění, které vás v prostoru rozveselý každý den!


U nás v Optimalprint vyrábíme obrazy na plátně nejen aby byly odolné, ale aby i dobře vypadaly. S pomocí nejmodernější technologie a nejkvalitnějších materiálů vám pomůžeme proměnit vaši oblíbenou fotografii nebo umělecké dílo v nádherný obraz na plátně, který se stane hvězdou každé místnosti.


Nejlepší potisky na plátno

Obrazy na plátně jsou oblíbenou formou dekorace na stěnu, tisk konkrétního obrazu na plátno. Plátno je nataženo přes dřevěný rám, který vypadá jako trojrozměrné umělecké dílo, které lze zavěsit na zeď. Tyto výtisky můžete vytvořit z mnoha obrázků, včetně osobních fotografií, slavných obrazů, digitálních návrhů a dalších. Jsou skvělé pro vystavení doma nebo v kanceláři, protože mají dlouhou životnost. Můžete si je koupit v různých velikostech, podle toho, kde je chcete vystavit.


Ve společnosti Optimalprint jsme velmi hrdí na to, že vyrábíme potisky na plátno v prvotřídní kvalitě a dodáváme je až k vašim dveřím v rekordním čase. Všechny naše potisky fotografií na plátno se provádějí na kvalitní plátno, takže kvalita vaší fotografie zůstane nedotčená a dobře zapadne do jakékoli části vašeho domu. Pokud se ptáte, proč byste si jinak měli objednat tisk na plátno u nás, zde je několik důvodů:


Jsme certifikovaní v profesionálním tisku

S dlouholetými zkušenostmi pravděpodobně známe technologii potisku na plátno lépe než kdokoli jiný v Česku. Každé plátno, které používáme k tisku vašich fotografií, je té nejvyšší kvality, vhodné pro průmyslový tisk. Zaručujeme bezchybnou kvalitu obrazu bez rozpouštědel v dohledu, díky čemuž je konečný produkt bezpečný pro děti a alergiky.

Reálné barvy a ostrý obraz

Naše potisky fotografií na plátno jsou té nejvyšší kvality, protože kombinujeme nejlepší moderní technologii s odborným řemeslným zpracováním dřeva a vytváříme odolné produkty, které obstojí ve zkoušce času. Inkousty odolné vůči UV záření navíc zabrání vyblednutí původních barev, takže vaše plátno vždy vykazuje živé tóny a ostré kontrasty, které upoutají pozornost.

Fotografie na plátně

Vaše obrazy na plátně jsou připraveny k vystavení na vašich stěnách, jakmile dorazí. Každý potisk je profesionálně ručně natažen na kvalitní nosný rám a vzadu pevně upevněn. Naše robustní a lehké rámy zajišťují pohodlí a mnoho let radosti.

Rychlé doručení

Každý potisk na plátno z naší dílny je připraven k odeslání do 24 hodin. Náš výrobní proces je super efektivní a dokáže tisknout na plátno během okamžiku! Rychlost však není na úkor kvality a všechny plátna dodáváme ve speciálně navržených obalech, aby byl obsah během přepravy v bezpečí.

Objednejte si potisk na plátno, který se bude hodit k vašemu stylu

Obrazy na plátně jsou skvělými dárky z různých důvodů. Za prvé, dáváte obdarovanému najevo, že jste věnovali úsilí a pozornost výběru uměleckého díla v souladu s jeho vkusem a osobností. Nástěnné umění (jakékoli formy) může být také nadčasovým dárkem, který si obdarovaný může vážit po mnoho let. Na rozdíl od jiných dárků, které časem ztrácejí hodnotu nebo zastarávají, se dobře vybrané umělecké dílo může dokonce stát cenným majetkem nebo rodinným dědictvím.


Všestrannost je další výhodou darování uměleckého díla. Na výběr je nespočet témat, prostředků a stylů, takže je snadné vybrat něco, co vyhovuje jakémukoli vkusu nebo preferencím.


Objednávání potisků na plátno online, které odrážejí váš styl, nebylo nikdy jednodušší! Chcete-li, aby tisk na plátně vynikl a stal se oblíbenou součástí vašeho domova, zde je několik tipů, které je třeba dodržovat:


Vyberte správnou fotku: prvním krokem k přizpůsobení potisku na plátno je výběr správné fotografie. Důrazně doporučujeme vybrat obrázek, který je kvalitní a smysluplný. Může to být váš rodinný portrét, fotka domácího mazlíčka nebo snímek krajiny, který jste pořídili při svém posledním dobrodružství. Ať je to cokoli, obrázky na plátně vypadají mnohem lépe, když jsou ostré a jasné.


Vyberte správnou velikost: u Optimalprint si můžete pořídit plátno nebo fotoplátno v širokém výběru velikostí. Ať už jde o velký kus, který působí odvážně, nebo menší, intimnější potisk, který dodává místu estetiku, máte mnoho možností od 20x20 cm až po 70x100 cm.


Zvolte správný rámeček: výběr správného rámečku pro obraz na plátně je zásadní proto, aby dobře vypadal. Poskytujeme možnost buď tenkého plátna s rámečkem 2-3 cm (0,8 až 1,2”) nebo prémiového stylu s rámečkem 4 cm (1,6”), který dodá vašemu obrazu na plátně současný nebo tradiční vzhled. Naše dřevěné rámečky na fotoplátno mají certifikaci FSC a jsou dodávány s montážní sadou ke každé objednávce.


Vyberte správnou paletu barev: správná barevná paleta může výrazně změnit celkovou estetiku a dojem vašeho potisku na plátno. Zde si můžete vybrat z různých barevných možností, abyste vytvořili vzhled obrazů na plátně, které se dokonale hodí k dekoraci vašeho domova.

Tisk fotografií na plátno ve všech vhodných velikostech – horizontální, vertikální a další

Pokud chcete vytvořit vlastní potisk na plátno, není lepší místo než Optimalprint! S naším online editorem můžete své fotografie rychle proměnit ve fantastické umělecké dílo. S řadou vysoce kvalitních potisků, ze kterých si můžete vybrat, existují možnosti, které vyhovují stylu a rozpočtu každého. V několika krocích můžete svou oblíbenou fotografii proměnit v ceněný majetek, který je také ideální jako dárek.


Můžete vytvořit potisky na plátno, které se k vám hodí, od snímků z dovolené až po svatební fotografie nebo nově příchozí miminka nebo domácí mazlíčky. Ať už jde o sólo potisky, koláže, krajinky nebo fotografie na plátně, máme pro vás vše! Můžete si také vybrat mezi vodorovnými, svislými a čtvercovými rozměry rámu.

S členstvím Plus získáte mnoho zajímavých výhod, jako je bezplatné a rychlé doručení, prodloužená 30denní záruka kvality a další exkluzivní nabídky. Přizpůsobení potisků na plátno je vynikající způsob, jak vytvořit jedinečná umělecká díla pro váš domov nebo pro ostatní, protože jsou také skvělé jako dárky. Takže už nečekejte; začněte navrhovat své vlastní potisky na plátno ještě dnes a uvidíte rozdíl, který to udělá ve vaší domácí výzdobě.