do not visit
40% slevaKód: PLATNOCZ | Končí: 11/12
dny
hodiny
minuty
Vteřiny

Pořiďte si vaše plátna včas na Vánoce

Wishing you a very Merry Christmas and a Happy New Year!
Rychlé dodání a 100% záruka spokojenosti
9,2 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Vytvořte si svou první platno

1 Zvolte tvar:
2 Zvolte velikost:
Personalize

Vytvořte letos Vánoční dárky, které udělají dojem díky Plus

Proměňte nezapomenutelné okamžiky života v umění, které si vaši blízcí mohou v příštích letech vážit 🎁 S členstvím Plus si můžete vybrat jinou fotografii nebo design pro každého ve vašem seznamu a získáte dopravu ZDARMA.
Další informace

Prohlédněte si náš výběr nástěnných umění

Přizpůsobené na plátně jsou skvělé pro zobrazení všech vašich oblíbených vzpomínek ve velkém stylu

Kombinujte vaše nejlepší fotografie v kolážích

Vyberte si z celé řady koláže šablon pro zobrazení více fotografií na svém osobním plátně. Ideální pro vytvoření tematické kresby pro zvláštní příležitosti.

Proměňte své oblíbené fotografie na umění

Fotografie jsou určeny ke sdílení, zobrazí se i těšil. Tisknout své vzpomínky na plátně a nechte své stěny stane vaší galerie.

Zdarma sada na zavěšení pláten

Perfektní pro zavěšení pláten o velikosti až 90cm na délku. Jednoduše připevněte k zadní straně plátna, a zavěšte ho na zeď pomocí poskytnutých hřebíků. Jednoduché!

100% záruka spokojenosti zákazníka

Chceme, abyste měli perfektní plátno. Dejte nám vědět, pokud nejste spokojeni s kvalitou a vyměníme nebo vrátíme nákupu.


Vytvořte si svou první platno

K dispozici také přes naši mobilní aplikaci

Překrásné potisky na plátně | Optimalprint

Využíváme nejmodernější technologie a materiály té nejvyšší kvality k přeměně vaší oblíbené fotografie nebo uměleckého díla na nádherný obraz na plátně, který rozzáří každou místnost. Pomocí našeho intuitivního online editoru můžete rychle a snadno nahrát svou fotografii nebo umělecká díla a upravit je podle svého vkusu. Náš tým odborníků poté vytiskne, natáhne a pošle váš potisk na plátně přímo k vašim dveřím.

Vytištěno na vysoce kvalitním plátně a nataženo na rám z masivního dřeva

Poskytujeme možnost buď tenkého plátna s rámem 2–3 cm (0,8 až 1,2”) nebo prémiový 4 cm (1,6”) rám, který dodá vašemu obrazu na plátně moderní nebo tradiční vzhled v závislosti na vašich preferencích. Naše dřevěné rámy mají certifikaci FSC, ale pokud nejsou k dispozici, poskytneme PEFC nebo ekvivalent. Ke každé objednávce také přibalíme montážní sadu, takže váš nový obraz na plátno bude připraven k zavěšení, jakmile dorazí.

Rychlé dodání na vyžádání bez minimální objednávky

Všechny naše obrazy na plátně tiskneme a odesíláme na vyžádání v pevných, ochranných krabicích, abychom zajistili, že dorazí v perfektním stavu. Nemáme žádnou minimální objednávku, takže si můžete objednat tolik výtisků, kolik chcete. A pokud nejste s objednávkou z jakéhokoli důvodu spokojeni, nabízíme 100% záruku spokojenosti.