do not visit
Optimalprint Optimalprint
9,0" 10" 69506
9,0/10 (69506 hodnocení)
40% slevaKód: KARTICKYCZ | Končí: 11/06
Lokální tisk a rychlé dodání
9,0 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Skvělá kvalita za rozumné ceny

Vyberte typ papíru, který nejlépe odpovídá vašim požadavkům: hedvábný papír nabízí hladký povrch a krásnou povrchovou úpravu, díky lesklému papíru budou barvy živější, a zářivý bílý matný papír je ideální pro přání bez fotek.

Skutečná fólie

Prémiová přání se skutečnou fólií. Vyberte si mezi zlatou, stříbrnou nebo měděnou fólií.

Zaoblené rohy

Naše přání se zaoblenými rohy jsou o malých detailech provedených skvěle.

Děkovné kartičky po narození miminka - malý velký zázrak

Jen málo věcí se vyrovná čirému nadšení a radosti páru, který se chystá přivítat na svět nové miminko! Od chvíle, kdy se dítě narodí, chtějí rodiče sdílet svou radost s lidmi kolem sebe. A jeden z nejlepších způsobů, jak štěstí šířit, je přes personalizované děkovné kartičky po narození dítěte.Tyto děkovné kartičky po narození dítěte mohou být způsobem, jak vyjádřit vděčnost za přání a dary, které jste obdrželi, a zároveň předvést kouzlo a roztomilou osobnost vašeho nově narozeného dítka. Pokud jste čerstvými rodiči, vlastní děkovné kartičky po narození dítěte mohou být skvělými upomínkovými předměty, které krásně zachytí podstatu vašeho novorozeného dítěte. Zde ve společnosti Optimalprint jsme velmi hrdí na to, že nabízíme vynikající nabídku děkovných kartiček po narození dítěte a šablon návrhů, které jsou pro vás připraveny k přizpůsobení.

Děkovné kartičky po narození dítěte – vytvořte jedinečné a personalizované děkovné karty po narození vašeho dítěte

Vytváření vlastních děkovných kartiček po narození vašeho miminka online je fantastickým způsobem, jak vyjádřit uznání za podporu a dárky, které jste po porodu dostali. Pokud vás zajímá, jak vytvořit nádherné děkovné kartičky, máme pro vás několik tipů!


Navrhujte: Začněte výběrem designu nebo motivu děkovných kartiček, které odpovídají vaší osobnosti. Psssst… pokud jste zmatení a chcete zapojit své dítě, proč nepřijmout také jejich názor? Zde na Optimalprint máme spoustu šablon, se kterými můžete pracovat a každá z nich na vás zapůsobí.


Personalizujte: Jakmile se rozhodnete pro daný design, je čas na vaší děkovnou kartičku přidat osobitý dotek. Chcete-li vyjádřit své pocity, přidejte jméno dítěte, datum narození, poselství vděčnosti a další. A prosím, mějte na paměti ten nejdůležitější krok – přidání obrázku vašeho děťátka na děkovné kartičky po narození miminka.


použijte vysoce kvalitní materiály: Naštěstí se nemusíte starat o kvalitu dětských děkovných kartiček, protože k realizaci vašeho nápadu používáme pouze ten nejlepší papír a tisk. Vyberte si mezi hedvábným, lesklým nebo matným papírem a zbytek nechte na nás. Všechny děkovné kartičky jsou vytištěny v Česku a je zaručena 100% spokojenost!


Bonusový tip: Udržujte design děkovných kartiček po narození miminka jednoduchý a snadno čitelný. Neuvádějte příliš mnoho detailů, které neslouží účelu. S trochou kreativity a úsilí můžete vytvořit upomínkové předměty, které si lidé budou uchovávat roky.

Novorozenecké děkovné kartičky – podělte se o svou radost s personalizovanými děkovnými kartičkami vašeho novorozence

Chcete-li poděkovat svým blízkým pomocí děkovných kartiček nejlepším možným způsobem, zde je několik tipů, které je třeba mít na paměti.


Buďte konkrétní: Když vytváříte děkovné kartičky s fotografií po narození vašeho miminka, buďte co nejkonkrétnější ohledně toho, za co dané osobě děkujete. Pokud jste dostali dárek a chtěli byste za něj poděkovat, uveďte jej ve zprávě. Díky tomu budou děkovné kartičky za dárky pro miminka osobnější a srdečnější.


Použijte fotky: Ať už se jedná o jednu fotografii nebo koláž, přidání fotografií na děkovné kartičky po narození miminka je skvělým způsobem, jak je přizpůsobit. Kromě toho si na památku všichni budou moci uchovat roztomilé fotky vašeho drobečka.


Udržujte zprávu krátkou: Stejně jako v designu, i zde prodává jednoduchost. Udržujte své sdělení konkrétní, krátké a sladké. Jsou příležitosti pro psaní dopisů; personalizované děkovné kartičky však nejsou jednou z nich. Stačí jen pár vět vyjadřujících vaši vděčnost.


Pošlete kartičky co nejdříve: Je samozřejmé, že čím dříve pošlete děkovné kartičky po narození vašeho miminka, tím lépe. Okamžitým odesláním kartiček ukážete, že jste vděční za dary a přání pro vaše miminko.

Děkovné kartičky s fotkou novorozence – pochlubte se novým přírůstkem do rodiny

Pokud si chcete upravit děkovné kartičky pomocí fotografií vašeho chlapečka nebo holčičky, jste na správném místě. Máme chlapecké děkovné kartičky,holčičí děkovné kartičky a balíčky novorozeneckých děkovných kartiček. Pokud jste však jedním ze šťastných párů, které byly požehnány dvojčaty, máme kartičky i v této kategorii! Máme sekci 'Novinky', která obsahuje všechny nejnovější designy a také sekci 'Nejprodávanější', pokud hledáte nějakou inspiraci.

Když vaši přátelé a rodina obdrží děkovné kartičky po narození vašeho dítěte, budou nadšeni, když uvidí fotku vašeho nového uzlíčku radosti. Vložení fotografie jim umožní podělit se o radost z vašeho nového přírůstku s jejich okolím, a dodá vaší zprávě emocionální spojení.


Kromě toho, včetně děkovných kartiček s fotkou vašeho miminka CZ může také sloužit jako vzpomínka pro vaše blízké. Kartičku si mohou vystavit na lednici nebo ve speciálním albu a ohlédnout se za tímto okamžikem v nadcházejících letech.


No a nakonec, přidání fotografie vašeho dítěte na děkovné kartičky vám umožní předvést svou kreativitu a osobnost. Fotografie můžete použít k vytvoření jedinečného a personalizovaného designu, který odráží váš styl a osobnost. Můžete přidat speciální prvky, jako jsou filtry nebo vlastní ohraničení, aby vaše kartička vynikla.

Poděkujte těm, kteří vaší ratolesti dali speciální dárek – dárkové děkovné kartičky po narození miminka

Navrhování děkovných kartiček po narození miminka nikdy nebylo jednodušší než je nyní, díky Optimalprint. Je důležité poděkovat těm, kteří dali dárky vašemu dítěti, protože je to způsob, jak vyjádřit vděčnost a uznání za jejich laskavost a ohleduplnost. I obyčejná děkovná kartička může výrazně posílit váš vztah s dárcem a vytvořit o vás jako rodičích pozitivní dojem.


Prokazuje také slušné chování a etiketu a ukazuje, že si vážíte úsilí, které dárce vložil do výběru dárku pro vaše dítě. Tím, že si uděláte čas na vyjádření své vděčnosti, vytvoříte také trvalou vzpomínku na tuto příležitost a na lidi, kteří se podíleli na vaší radosti. Odeslání personalizovaného poděkování dodá vaší zprávě individuální dotek a zpříjemní proces psaní poděkování.


Jakmile se dítě narodí, křest může být brzy naplánován. Ať už se jedná o pozvánku na křtiny nebo veselá poděkování za dárky, vámi navržené kartičky vykouzlí úsměv na tváři každému. A máme připraveny i ty správné kartičky pro starší děti: pro zápis do školy, první přijímání, biřmování nebo maturitu – všichni budou potěšeni, když do své poštovní schránky obdrží vaše kreativně a s láskou navržené karty.<

Vytvářejte děkovné karty pro všechny příležitosti s Optimalprint

Existuje tolik příležitostí a důvodů, proč poděkovat. Kromě narození miminka je jednou z nich svatba. Oslavili jste svůj velký den se všemi svými přáteli a rodinou? Pošlete těmto lidem dávku lásky v podobě svatebních poděkování. Tímto způsobem vrátíte všechny své hosty zpět do romantické nálady tohoto výjimečného dne. Návrh kartiček je snadný: můžete si vytvořit vlastní návrhy online nebo použít naší aplikaci pro chytré telefony. V Optimalprint můžete navrhnout a vytisknout děkovné kartičky pro všechny příležitosti. Vždy vám poskytujeme nejlepší kvalitu a nabízíme rychlé doručení.


Získejte své personalizované děkovné kartičky po narození miminka zde na Optimalprint.cz a nechte si je doručit RYCHLE a ZDARMA, když se přihlásíte k odběru našeho členství Optimalprint Plus. Jako předplatitel Plus také získáte prodlouženou 30denní záruku kvality a další zajímavé nabídky po celý rok. Takže už nečekejte; a vytvořte si své personalizované poděkování hned teď!


Stáhněte si aplikaci Optimalprint a získejte přístup k našim nejlepším nabídkám!

POŠLETE MI SMS S ODKAZEM

Pošleme vám odkaz ke stažení aplikace. Zadáním čísla souhlasíte s přijetím jednorázové automatizované textové zprávy s odkazem na aplikaci Optimalprint. Mohou se použít standardní sazby textových zpráv.