do not visit

40% SLEVA NA TIŠTENÉ UMENÍ

Kód ART40CZ, končí 31/01

dny
hodiny
minuty
Vteřiny

Pořiďte si vaše umělecké plakáty včas na Vánoce

Wishing you a very Merry Christmas and a Happy New Year!

OBLÍBENÉ POTISKY

Designy velkých velikostí

Naše kolekce velkých uměleckých děl obsahuje naše nejprodávanější designy s různými fotografiemi, uměleckými potisky a personalizovanými typografickými plakáty, ze kterých si můžete vybrat. Jsou ideální pro vyzdobení velkých holých stěn poutavými uměleckými díly.

Zarámujte si vaše umělecká díla.

  1. 6 různých velikostí rámů pro plakáty od 30x40cm do 70x100cm.

  2. Zahrnuje bezplatnou závěsnou soupravu pro zavěšení na výšku i na šířku.

  3. Kompletní s lehkým a nerozbitným průhledným plexisklem.

Nástěnné umění online na Optimalprint

Optimalprint vám přináší překrásná umělecká díla a nejnovější trendy z oblasti designu interiéru. Projděte si naše kolekce plakátů s designovými potisky uměleckých děl, potisku s fotografiemi a personalizovanými typografickými plakáty od renomovaných umělců z celého světa. S celou řadou kolekcí od přírody, černobílých designů, módy, léta a mnoha dalších si jistě najdete stylové nástěnné umění, které ozdobí jakoukoli místnost, dům nebo kancelářské prostory.

ZARÁMUJTE SI VAŠE PLAKÁTY, A VYTVOŘTE SI NÁSTĚNNOU GALERII

Optimalprint vám poskytuje cenově dostupné, nástěnné umění prvotřídní kvality pro proměnu vašich stěn. V naší rozmanité nabídce plakátů si určitě najdete perfektní nástěnné umění pro váš domov. Vytvoření jedinečné galerie je díky Optimalprint snadné. Poskytujeme také stylové rámy a háčky v mnoha tvarech, velikostech a barvách, které vám pomohou vytvořit finální vzhled po nalezení kombinace návrhů plakátů tak, aby bylo uspořádání vašich uměleckých děl skutečně jedinečné. Naše rámy jsou vyráběny podle nejvyšších standardů kvality, lze je zavěsit vodorovně i svisle. Vaše umění si budete moci zavěsit během chvilky.

NÁSTĚNNÉ UMĚNÍ PRO KAŽDÝ DOMOV

Můžete si být jisti, že najdete nástěnné umění odpovídající každému vkusu, bez ohledu na váš styl a preference, pomůžeme vám najít tu správnou inspiraci pro váš domov. Vždy nabízíme ty nejnovější trendy v oblasti uměleckého a interiér designu a náš kreativní tým pravidelně produkuje jedinečné designy prodávané výhradně na našich stránkách. Nezapomeňte si prohlédnout naši nejprodávanější řadu plakátů a držet krok s našimi novinkami.

Vytvořte si nástěnnou galerii s Optimalprint!

Shop Shop kategorií