do not visit
Optimalprint Optimalprint
9,0" 10" 69506
9,0/10 (69506 hodnocení)
40% slevaKód: KARTICKYCZ | Končí: 11/06
Vytištěno v Česku & Doručení 1-2 dni
9,0 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Narozeniny a oslavy

Svatby a výročí

Oznámení o narození dítěte a akce

Ostatní

Skvělá kvalita za rozumné ceny

Vyberte typ papíru, který nejlépe odpovídá vašim požadavkům: hedvábný papír nabízí hladký povrch a krásnou povrchovou úpravu, díky lesklému papíru budou barvy živější, a zářivý bílý matný papír je ideální pro přání bez fotek.

Skutečná fólie

Prémiová přání se skutečnou fólií. Vyberte si mezi zlatou, stříbrnou nebo měděnou fólií.

Zaoblené rohy

Naše přání se zaoblenými rohy jsou o malých detailech provedených skvěle.

Pozvánky na oslavu - párty může začít!

Pokud plánujete uspořádat oslavu a chcete, aby byl nezapomenutelný, zaslání personalizovaných pozvánek na oslavu je způsob, jak toho docílit! Na míru vyrobené pozvánky na oslavu jsou vhodné nejen k předání konkrétní zprávy, ale mohou také přidat nadšení a očekávání pro vaši nadcházející událost. Ať už jde o narozeninovou oslavu, svatbu, výročí nebo jakoukoli jinou rodinnou událost, díky našim personalizovaným pozvánkám Optimalprint se vaši hosté budou cítit výjimečně jako nikdy předtím. Koneckonců to ukazuje, že jste do plánování akce vložili hodně přemýšlení a času.


Proč se spokojit s něčím obecným, když můžete mít vlastní pozvánky, které vyjadřují vaše přesné myšlenky a pocity vůči hostům? Prozkoumejte nekonečné možnosti s naší rozsáhlou sbírkou pozvánek na oslavu, které jistě udají tón nezapomenutelné události.

Pozvánky na oslavu – Vytvářejte parádní pozvánky na oslavu online

Pokud jde o plánování oslavy, nic se nevyrovná radosti z vytváření a přizpůsobení pozvánek online. Na rozdíl od dřívějších dnů, kdy bylo vytváření vlastních pozvánek časově náročným procesem, nyní to můžete provést mnohem rychleji a snáze! V Optimalprint máme obrovskou sbírku šablon různých pozvánek, které si můžete upravit podle svých představ. Výsledek? Krásné pozvánky, které skutečně vystihují podstatu vaší nadcházející události.


Jednou z největších výhod vytváření pozvánek na oslavu online je rozhodně pohodlí. Už není třeba běhat do obchodu nakupovat pozvánky ve velkém nebo trávit nekonečné hodiny vytvářením a popisováním papírových pozvánek. Místo toho můžete jednoduše použít svůj smartphone nebo počítač k vytvoření nádherných pozvánek z pohodlí domova. Nemáte v hlavě spoustu nápadů? Žádný problém, nechte to na našem týmu designérů, aby vás provedl celým procesem.


Díky nekonečným možnostem personalizace, se vám samotný proces může zpočátku zdát zastrašující. Ale věřte nám, když vám řekneme, že vám rádi pomůžeme navrhnout pozvánku vašich snů. Od výběru šablon, písem, fotografií a barev až po přidání malých detailů, které přesně vystihují téma události, to vše můžete udělat přímo zde.


Největší radost z vytváření pozvánek na večírek online je pocit sebevyjádření, který umožňuje. Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte něco, co odráží vaši jedinečnost a osobnost. Tady se meze nekladou! Ať už chcete něco noblesního a elegantního nebo chcete mít zábavný či nepředvídatelný design, můžete si vytvořit pozvánky na oslavu takové, jaké chcete.

Pozvánky na oslavu – Vybírejte ze stovek unikátních pozvánek na oslavu

Na Optimalprint najdete návrhy pro různé akce. Pokud hledáte šablonu pozvánky na narozeninovou oslavu, pozvánky na dětskou oslavu, pozvánky na zásnubní párty nebo jakýkoli jiný druh pozvánek na oslavu online, najdete je všechny zde. Některé z našich nejoblíbenějších kategorií jsou:


Pozvánky na oslavu narozenin: Poslání vlastních pozvánek na narozeninovou oslavu je skvělým způsobem, jak předvést své plánovací schopnosti a ukázat, jak moc vám záleží na tom, že se zúčastní vaší párty.


Pozvánky na dětskou oslavu: Dětská akce nemusí být zrovna na narozeniny. Jako rodiče můžete také uspořádat setkání nebo akci pro děti a všechny jejich rodiče, aby se navzájem poznali. Zaneprázdnění rodiče však toho většinou mají na talíři hodně a účast na nějaké akci pro ně může být náročná, pokud ji neplánují. Personalizované pozvánky na dětskou akci jsou promyšleným gestem, které ukazuje, jak moc si vážíte toho, že přijdou na speciální den vašeho dítěte.


Pozvánky na svatbu a výročí: Personalizované svatební pozvánky a pozvánky na výročí udávají tón velkého dne tím, že vašim hostům dávají najevo, že si vážíte toho, že jsou tam s vámi. Také vytvářejí vzrušení a očekávání pro událost, protože jste si udělali čas na personalizaci pozvánek na danou akci. Tyto pozvánky také usnadňují vašim hostům plánování účasti a zajišťují, že nepřijdou o žádnou důležitou událost. Svatby a výročí jsou pravděpodobně dvě z nejdůležitějších událostí v životě člověka, takže má smysl jít „o krok dál“ a vytvořit pozvánky na akci, které zanechají stopu v mysli příjemce. Dokážeme vytvořit také pozvánky na zásnubní párty!


Oznámení o narození dítěte a pozvánky na křest: Přivítání nového miminka na svět je jedinečnou a radostnou událostí. Akce uspořádané po narození miminka umožňují přátelům a rodině sejít se a oslavit příchod děťátka. Tyto události jsou plné lásky, smíchu a vzpomínek, které si budou pamatovat v nadcházejících letech. Takže se hodí investovat do personalizovaných pozvánek na oslavu narození dítěte abyste přivítali své hosty. Naše sekce oznámení a událostí pro miminka zahrnuje události jako pozvánky na baby shower, oznámení o narození dítěte, a pozvánky na křest a děkovné kartičky.

Pozvánky na čajové dýchánky – Přizpůsobené pozvánky na čajové dýchánky pro každou příležitost

Uspořádat čajový dýchánek je skvělý způsob, jak strávit čas se svými kamarády ebo rodinou, vychutnat si dobré jídlo a hezky si popovídat. Čajový dýchánek je ideální pro setkání s přáteli nebo pro pořádání zvláštní příležitosti, kde si můžete přizpůsobit téma, výzdobu a položky menu tak, aby vyhovovaly vašemu stylu a osobnosti. Je tedy přirozené, že zvolíte design pozvánky na čajový dýchánek, který bude všemi aspekty vyjadřovat jakou akci organizujete. Vytvoření pozvánek na čajový dýchánek je snadné! Stejně jako v jiných kategoriích, i zde můžete buď pracovat na prázdných pozvánkách, nebo filtrovat podle předem připravených šablon.


Pomocí našeho výrobce pozvánek si upravte pozvánku na čajový dýchanek, grilování nebo zahradní párty podle svých představ a zanecháte dlouhotrvající vzpomínky v myslích vašich hostů. Zde v Optimalprint vám slibujeme, že vám poskytneme papír té nejvyšší kvality – ať už je to hedvábný, lesklý nebo matný papír. Vaše pozvánky také dorazí k požadovanému příjemci do 2–3 dnů po zadání objednávky. Tak už nečekejte. Vyzkoušejte si vytvořit ideální přizpůsobené pozvánky právě teď!

Vyrobte si pozvánky na akci – Optimalprint

Získejte personalizované pozvánky zde na Optimalprint.cz a nechte si je doručit RYCHLE a ZDARMA, když se přihlásíte k odběru našeho členství Optimalprint Plus. Jako předplatitel Plus také získáte prodlouženou 30denní záruku kvality a další zajímavé nabídky po celý rok. Takže už nečekejte; začněte vytvářet vlastní pozvánky!

Pozvánky na párty lze snadno navrhnout a objednat u Optimalprint

Na Optimalprint.cz si můžete přizpůsobit jedinečné pozvánky na párty. A jako předplatitel Optimalprint Plus můžete dostávat své personalizované pozvánky ještě rychleji, aniž byste museli platit jakékoli náklady na dopravu. Jako člen Plus také získáte prodlouženou 30denní záruku kvality a během roku si můžete užívat mnoho zajímavých nabídek. Tak na co čekáte? Zaregistrujte se do Optimalprint Plus a vytvořte si personalizované pozvánky na párty!

Stáhněte si aplikaci Optimalprint a získejte přístup k našim nejlepším nabídkám!

POŠLETE MI SMS S ODKAZEM

Pošleme vám odkaz ke stažení aplikace. Zadáním čísla souhlasíte s přijetím jednorázové automatizované textové zprávy s odkazem na aplikaci Optimalprint. Mohou se použít standardní sazby textových zpráv.