do not visit
40% slevaKód: DREVENYCZ | Končí: 11/12
dny
hodiny
minuty
Vteřiny

Pořiďte si vaše fotky na hliníkové desce včas na Vánoce

Wishing you a very Merry Christmas and a Happy New Year!
Rychlé dodání a 100% záruka spokojenosti
9,2 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Vaše fotka vytištěná na dřevě

1 Zvolte tvar:
2 Zvolte velikost:
Personalize

Vytvořte letos Vánoční dárky, které udělají dojem díky Plus

Proměňte nezapomenutelné okamžiky života v umění, které si vaši blízcí mohou v příštích letech vážit 🎁 S členstvím Plus si můžete vybrat jinou fotografii nebo design pro každého ve vašem seznamu a získáte dopravu ZDARMA.
Další informace

Prohlédněte si náš výběr nástěnných umění

Vytvářejte jedinečné potisky na dřevě

Vytvořte pro své stěny skutečně individuální umělecké dílo s potiskem na dřevo. Díky přírodní textuře dřeva je každý tisk naprosto jedinečný a umožňuje vám stylově vystavit vaše oblíbené vzpomínky

Available in standard or premium

Our wood prints are available in both standard thickness (10mm) or upgrade to our premium thickness (20mm) for that extra bit of luxury

Připraveno k zavěšení

Zavěšení dřevěného potisku je jednoduché a bezproblémové. Ke každému potisku dodáváme závěsný systém zdarma.

Vaše fotka vytištěná na dřevě

Nádherné dřevěné potisky | Optimalprint

Naše dřevěné potisky dodají vašim fotografiím přirozený a organický vzhled, který se nepodobá žádnému jinému tiskovému procesu. Zrnitost dřevěného panelu zvýrazňuje barvy a tóny vaší fotografie a vytváří vřelou a příjemnou atmosféru. S hladkými hranami a pevnou, ale přesto lehkou konstrukcí vytvářejí naše dřevěné potisky domáckou atmosféru bez obětování kvality.

Ekologické a odolné

Naše dřevěné potisky jsou vyrobeny ze dřeva s certifikací FSC (nebo PEFC, pokud není k dispozici). Přirozená krása dřeva je zachována díky odolné povrchové úpravě, která chrání váš tisk před poškrábáním, vyblednutím a poškozením vodou. Váš dřevěný potisk je vyroben tak, aby vydržel.

Snadné zavěšení pro profesionální povrchovou úpravu

Naše potisky na dřevo jsou k dispozici jak ve standardní tloušťce (10 mm) nebo můžete upgradovat na naši prémiovou tloušťku (20 mm) pro extra kousek luxusu. Každý dřevěný potisk je dodáván se závěsnou sadou, takže svůj obraz můžete snadno připevnit na jakoukoli stěnu. Závěsný systém je navržen tak, aby umožnil vašemu tisku mírně se vznášet nad stěnou, což mu dodává elegantní a moderní vzhled.