do not visit
30% slevaKód: PENOVYCZ | Končí: 23/06
dny
hodiny
minuty
Vteřiny

Pořiďte si vaše fotky na hliníkové desce včas na Vánoce

Wishing you a very Merry Christmas and a Happy New Year!
Rychlé dodání a 100% záruka spokojenosti
8,8 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Your photo printed on foam!

1 Zvolte tvar:
2 Zvolte velikost:
Personalize

Prohlédněte si náš výběr nástěnných umění

Perfektní výzoba na akce

Pěnové potisky jsou ideální pro vytváření velkých cedulí na různé akce. Nahrajte svůj vlastní design a vytvořte uvítací ceduli, tabuli se jmenovkami a další. Nabízíme pěnové značky ve svislé, horizontální a čtvercové orientaci. Vyberte si mezi bílými a černými deskami.

Lehký a odolný

Naše pěnové potisky jsou mimořádně lehké a robustní a lze je umístit prakticky kamkoli, a vystavit si tak díky nim vaše oblíbené fotografie. Vzhledem k tomu, že naše pěnové desky jsou super lehké a snadno se pohybují, můžete se pohybovat, kdykoli to bude potřeba!

Vyberte si černý nebo bílý okraj

Naše pěnové potisky mají tloušťku 5 mm a jsou k dispozici s bílými nebo černými okraji pro prémiový vzhled, který vyhovuje vašemu stylu. Zatímco bílé okraje se hladce mísí s bílými stěnami, černá lemování nabízí odvážný, dobře definovaný a moderní vzhled.

Jednoduché na pověšení!

Zavěšení pěnového potisku je jednoduché a bezproblémové. Ke každému potisku dodáváme závěsný systém a pokyny zdarma. Díky tomu je montáž pěnové desky snadný proces, protože vše, co musíte udělat, je dodržovat dané pokyny!

Your photo printed on foam!

Pěnový potisk – vytvořte si vlastní jedinečnou dekoraci

Hledáte ty nejlepší služby tisku fotografií na pěnové destičky? Rámování vašich oblíbených vzpomínek je nyní snazší než kdy jindy díky potisku na pěnové destičky od Optimalprint! S několika možnostmi přizpůsobení můžete snadno navrhnout fotografie nebo designové pěnové destičky s potiskem pro vaše domovy, kanceláře nebo speciální události za ty nejnižší ceny. Používáme vysoce kvalitní materiály a technologie tisku, abychom z vašich obrazů a návrhů dostali to nejlepší.


Navíc nabízíme rychlé dodání díky našim lokálním možnostem tisku. A s hodnocením spokojenosti zákazníků 9 (z 10) na platfomě Trustpilot si můžete být jisti, že u nás jsou vaše pěnové destičky s potiskem v bezpečí!


Takže se pusťte do objevování designů pro potisk svých vlastních pěnových destiček na našich webových stránkách.

Vytiskněte si své vzpomínky na pěnové destičce!

S našimi přizpůsobenými pěnovými destičkami si můžete nyní vytisknout své oblíbené fotografie za pomoci pouhých několika kliknutí. Stačí si vybrat rozvržení fotografií z našich různorodých možností a použít náš bezplatný a jednoduchý online editor k nahrání požadovaných fotek - je to tak jednoduché!


Navíc jsou naše potisky na pěnové destičky k dispozici ve 3 orientacích - na šířku, na výšku, a čtvercovém formátu a můžete vybírat z více než 10 velikostí. Takže ať už chcete tisknout destičky nebo plakáty do svých pokojů, můžete si být jisti, že jsme vám k dispozici!

Co dělá z pěnových destiček ideální materiál pro tisk fotografií nebo plakátů?

1. Všestrannost: Pěnová destička je vysoce všestranný materiál, který lze použít jak pro tisk fotografií, tak pro text. Díky své hladké povrchové struktuře může replikovat detaily s vysokou přesností, takže můžete tisknout složité obrazy nebo návrhy s vysokokontrastními barvami, aniž byste se museli obávat o ztrátu jakéhokoli detailu.


2. Komerční výstavy: Pěnové destičky jsou populárním médiem pro výstavy a výstavní stánky. Bez ohledu na to, zda chcete tisknout logo vaší značky a podklady pro vaší firemní prezentaci na výstavy, tisk na pěnovou destičku bude tou správnou volbou.


3. Snadná instalace: Pěnové destičky lze instalovat na jakoukoli rovnou plochu, jako jsou stěny a stropy, pomocí jednoduchých doplňků, jako jsou proužky, 3M pásky, lanka a šrouby.

Proč si vybrat potisk fotografií na pěnové destičky?

Hodí se pro každou příležitost


Připravujete se na velkou událost? Pak mohou být naše pěnové destičky s potiskem dokonalou volbou pro vytváření uvítacích nápisů, zasedacího pořádku a dalších tiskovin. A nejen to, naše služba potisku fotografií na destičky vám také může pomoci vytvořit vizuálně atraktivní plakáty se správným osobním přístupem! Hladkost našich kvalitních pěnových destiček s potiskem spolu s vynikající technologií tisku zachycují každý nepatrný detail vámi zvoleného obrázku nebo designu pro ostrý a živý displej.

Jsou lehké a odolné

S našimi kvalitními pěnovými destičkami s potiskem o tloušťce 5 mm se nemusíte starat o odolnost vašich fotek nebo plakátů. Zároveň naše lehké pěnové destičky s potiskem usnadňují snadné přenášení, takže můžete své oblíbené obrázky prakticky vystavovat kdekoliv!

Nabízíme varianty s černými nebo bílými okraji

Můžete si vybrat mezi variantami s černými nebo bílými okraji pro vaše pěnové destičky s potiskem tak, aby se hodily k celkové výzdobě vaší stěny nebo místnosti. Kromě toho používáme pouze prvotřídní tiskové technologie na pěnové destičky, abychom zajistili, že barva zůstane výrazná po dlouhou dobu.

Jdou snadno pověsit

Každá z našich pevných a lehkých pěnových destiček s potiskem je dodávána s komplementárními doplňky k montáži, takže ji můžete snadno pověsit na jakoukoli zeď. A nejlepší na tom je, že nemusíte být profesionál, abyste tyto instalace provedli!

Jsou snadno udržovatelné

Pečlivě se staráme o to, aby byla vaše pěnová destička pečlivě zabalená, aby nedošlo k poškození během přepravy. Poté stačí destičku vyjmout z obalu a pověsit jí pomocí našeho montážního systému. Údržba destičky je stejně jednoduchá - otřete ji měkkým, čistým hadříkem, abyste odstranili případné nahromaděné nečistoty nebo prach z povrchu.

Výběr nejlepšího rozložení potisku na pěnové destičky

Pro oficiální výstavy


I když mohou být barevné pěnové destičky vaší první volbou, bílé okraje mohou být účinnější při zvýrazňování textu nebo obrazu. To platí zejména, pokud chcete použít potisk na pěnovou destičku pro firemní materiály nebo formální události. Na druhou stranu můžete použít černé lemování pro tisk vysokokontrastních obrazů, které se v menších prostorách nebo místnostech mohou zdát příliš výrazné.

Pro podrobný text

Pokud vaše prezentace obsahuje mnoho textu, který je třeba zvýraznit, mohou být pěnové plakáty tou lepší volbou, protože nejsou tak výrazné jako potisk na pěnové destičky. Kromě toho můžete na své pěnové plakáty přidávat značky a zvýraznění permanentními markery.

Pro fotografie

Doporučujeme zvolit matný povrch pro vaši pěnovou destičku s fotografiemi, protože lesklé povrchy budou odrážet světlo a ztěžovat vašim očím soustředění na destičku. Alternativně můžete zvolit lesklou destičku, pokud v blízkosti nejsou žádné přímé zdroje světla.

Jak navrhnout svou pěnovou destičku nebo plakát s potiskem fotografií?

Navíc, zde je pro vás rychlý průvodce krok za krokem, jak si navrhnout svou pěnovou destičku nebo plakát s fotografií pomocí našeho intuitivního online editoru:


Zvolte preferovanou orientaci (na výšku, na šířku nebo čtvercovou) a vyberte požadovanou velikost pro vaši pěnovou destičku s potiskem. Dále klikněte na tlačítko "personalizovat".


Poté, co vstoupíte do online editoru, najdete různé možnosti (soubory, rozvržení a formáty) pro přizpůsobení vaší pěnové destičky s potiskem.


Začínáme se soubory, které vám umožní nahrát požadovaný obrázek nebo design na pěnovou destičku, a můžete obraz oříznout nebo změnit jeho velikost pomocí volby dalších možností. Stejně tak vám možnost rozvržení umožní vybrat si rozvržení obrazu, a můžete dokonce vybrat více než jeden obraz pro vaši pěnovou destičku s potiskem.


Nakonec můžete použít volbu rozvržení k výběru barvy lemování, změnit orientaci a velikost vaší pěnové destičky s potiskem (pokud je to nutné). Hlavička sekce online editoru zobrazí cenu vaší pěnové destičky s potiskem při provádění těchto změn.


Kromě toho můžete uložit pokrok při návrhu vaší pěnové destičky s potiskem v našem online editoru a později se k němu vrátit a dokončit jej.

Co dalšího nabízíme?

Kromě vysoce kvalitních služeb potisku na pěnové destičky nabízí Optimalprint:


• Bezplatné a rychlé doručení


• Exkluzivní slevy a nabídky pro členy 'Plus'


• 24x7 zákaznický servis


• Tisíce návrhů, ze kterých si můžete vybrat a přizpůsobit si je


• Přístup k online editoru z vašeho počítače nebo telefonu


Naše ručně vyráběné pěnové destičky s potiskem navíc mají 100% záruku spokojenosti, takže v případě jakýchkoliv problémů pod naší kontrolou můžete získat své peníze zpět.


V případě problémů, které nemůžeme ovlivnit (jako jsou špatně napsaná slova, nesprávný text atd.), bude naším cílem poskytnout nejlepší možné řešení prostřednictvím našeho zákaznického servisu. Stačí kontaktovat náš tým do 14 dnů od obdržení vaší objednávky.


Můžete také využít prodlouženou záruku kvality na 30 dní za malý roční poplatek. Navštivte naše webové stránky a objednejte si dnes ty nejlepší návrhy potisku na pěnové destičky!


Chcete místo jedné pěnové destičky celou nástěnnou galerii? Na Optimalprint si můžete objednat nástěnné dekorace v různých designech: od pláten s fotografiemi po jednotlivé plakáty nebo fotokalendář, můžete si personalizovat své fotografie.


FAQ

1. Co je to pěnový tisk?

Pěnový tisk je vytvořen tiskem obrázku nebo fotografie na pěnové jádrové desce. Tištěné pěnové desky se běžně používají jako odolné displeje pro reklamu podniky. Je to super lehké a nákladově efektivní a může snadno vydržet roky a dokonce desetiletí. Pěnové značky mohou být vytvořeny pomocí více panelů a jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití.

2. Jak je vytištěna pěnová deska?

Pěnová deska je vytištěna pomocí pokročilé technologie a tiskáren. Pro zahájení procesu je vytvořen design (v Adobe Photoshop nebo Illustrator). Jakmile je soubor připraven, je přenesen do velké tiskárny, která vytiskne přímo na pěnovou desku. Po tisku je deska nařezána vlastním tvarem a požadovanou velikostí.

3. Co potřebujete k objednání pěnových výtisků?

Chcete-li tisknout na vlastní pěnovou desku, jednoduše si vyberte z desítek předem vyrobených návrhů nabízených optimálním tiskem nebo vytvořte svůj vlastní design pomocí vlastního souboru.

4. Jak dlouho trvá tisk na pěnové desce?

Vaše poloha a často velikost vaší tištěné pěnové desky zobrazí množství času potřebného k tomu, aby se váš produkt odeslal. Optimální tisk poskytuje rozsáhlou síť dodavatelů produktů, která pomáhá urychlit čas na dodání vašich tištěných pěnových produktů. Před odbavením s položkami prosím zkontrolujte časy přepravy pro přesnou polohu.

Nenašli jste to, co jste hledali? Navštivte náš Centrum nápovědy