do not visit

Chceme, abyste mohli sdílet důležité události ve svém životě tak, že si na svém počítači nebo smartphonu vytvoříte vlastní tisky. Designéři pro vás vytvořili tisíce designů, které si můžete přizpůsobit. Rodiny a kreativní umělci po celém světě důvěřují Optimalprint. Váží si naší profesionální produkce se zárukou 100% kvality, rychlým doručením díky místní výrobě a zákaznickou podporou 24/7.


Pracujeme usilovně, abychom předčili vaše očekávání a přinesli vám skvělý zákaznický zážitek. Naše průměrné skóre na Trustpilot je 9,5 z 10 a je založeno na více než 90 000 nezávislých zákaznických recenzích. Na to jsme velmi hrdí.


Optimalprint je součástí společnosti Gelato s vedením v Norsku. Tato společnost spojuje rodiny, globální společnosti a kreativní umělce s pečlivě vybranými tiskárnami po celém světě. Používáme pouze papír s ekologickou certifikací a vyrábíme blízko adresy doručení. To vše pomáhá snižovat uhlíkové emise. To znamená, že vaše objednávka se tiskne místně co nejblíže vás. Pečujeme.

Pro další zprávy o tom, co jsme až na Optimalprint a Gelato, podívejte se na https://www.gelato.com/en-US/newsroom/


Naše hlavní sídlo:

Gelato AS
Dronning Eufemias gate 8
0191 Oslo
Norsko
Pro kontaktování našeho oddělení pro zákazníky prosím klikněte zde.