do not visit
Optimalprint Optimalprint
9,0" 10" 68910
9,0/10 (68910 hodnocení)
Foto dekoraceAž 50% sleva | Končí: 26/03
Rychlé dodání a 100% záruka spokojenosti
9,0 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Nakupujte naše personalizované nástěnné umění

Studio Selection Designové nástěnné umění

Inspirujte se našimi nástěnnými uměními

Kombinujte vaše nejlepší fotografie v kolážích

Vyberte si z celé řady koláže šablon pro zobrazení více fotografií na svém osobním plátně. Ideální pro vytvoření tematické kresby pro zvláštní příležitosti.

Proměňte své oblíbené fotografie v umění

Fotografie mají být sdíleny, zobrazovány a užívány.
Vytiskněte své nejlepší vzpomínky na plakáty a proměňte své zdi v každodenní galerii.

Vaše zdi, váš styl

S Studio Selection určitě najdete kousek, který se bude hodit k vašemu stylu. Ať už jsou váš styl a preference jakékoli, najdete umění, které se bude hodit do vašeho domova.


Stáhněte si aplikaci Optimalprint a získejte přístup k našim nejlepším nabídkám!

POŠLETE MI SMS S ODKAZEM

Pošleme vám odkaz ke stažení aplikace. Zadáním čísla souhlasíte s přijetím jednorázové automatizované textové zprávy s odkazem na aplikaci Optimalprint. Mohou se použít standardní sazby textových zpráv.

Vysoce kvalitní nástěnné umění | Optimalprint

Proměňte své fotografie v krásná umělecká díla s našimi nástěnnými obrazy. Díky naší široké škále stylů, velikostí a materiálů si budete jisti, že najdete ideální potisk pro jakýkoli prostor. Používáme vysoce kvalitní fotografický papír a nejmodernější technologii tisku, abychom zajistili, že váš potisk bude vypadat ostře a zářivě. A se závěsnou sadou, která je součástí každého potisku, je vystavení vašich oblíbených vzpomínek nebo uměleckých děl hračkou.

Super jednoduché objednání

Náš online návrhářský nástroj usnadňuje nahrání vašich fotografií a vytvoření vlastního uměleckého tisku na zeď. Stačí si vybrat velikost, styl a povrchovou úpravu a o zbytek se postaráme my. Můžete dokonce přidat text nebo logo a přizpůsobit svůj tisk. Jakmile budete se svým designem spokojeni, stačí zadat objednávku a my se pustíme do práce.

Doprava na vyžádání bez minimálních objednávek

Tiskneme a odesíláme vaše obrazy na zeď na vyžádání, jakmile zadáte svou objednávku. A bez minimálních objednávek si můžete objednat tolik výtisků, kolik potřebujete. Každý výtisk pečlivě zabalíme, takže si můžete být jisti, že dorazí v pořádku. Stačí si u pokladny vybrat preferovaný způsob dopravy a vaše nové výtisky budou brzy u vás.