do not visit
Lokální tisk a rychlé dodání
9,2 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Soutěž skončila! 🌱🌎

Děkujeme všem za účast v soutěži pro planetu a gratulujeme uživateli @karen_nikoline k výhře dárkové karty!

Společně jsme vybrali 25 200 Kč na obnovu lesů a výsadbu stromů.

Sledujte nás na Instagramu @optimalprint, kde najdete zprávy, soutěže a další.

Společně podnikáme kroky k ochraně a obnově našich lesů

Účastí na dárkové akci jste přispěli k výsadbě stromů a mangrovů, obnově lesů, boji proti nelegální těžbě dřeva, ochraně otevřené krajiny a budování udržitelnější budoucnosti pro všechny. Společně jsme vybrali 25 200 Kč

Optimalprint podporuje lokálně zakořeněné organizace prostřednictvím švédské platformy pro dopad na životní prostředí Milkywire. Přečtěte si více o tom, jak váš příspěvek podpoří obnovu lesů a krajiny.

Proč bychom měli chránit naše lesy a krajinu?

Lesy jsou zásadní pro naše přežití, absorbují 30 % globálních emisí CO2 a poskytují domov 80 % světové biologické rozmanitosti, zatímco stávající krajiny mají velký kulturní, zemědělský a ekologický význam.

Co v tuhle chvíli děláme:

Chráníme a obnovujeme lesy a sázíme stromy

To zahrnuje politickou práci, stejně jako fyzickou ochranu a obnovu. Vylepšujeme a znovu zavádíme původní druhy stromů a rostlin, abychom vytvořili přirozenou a udržitelnou obnovu.

Chráníme a obnovujeme otevřené krajiny

Otevřené krajiny zahrnují ekosystémy, jako jsou pastviny, savany, mokřady a hory. Otevřená krajina udržuje biologickou rozmanitost, zmírňuje sucha a záplavy, zachycuje uhlík a přispívá ke stabilitě klimatu.

Zastavujeme odlesňování a jejich nadměrného využívání

Projekty usilující o zastavení těžby dřeva, plantáží palmového oleje a dalších činností, které hluboce ovlivňují naše klima, biologickou rozmanitost a komunity závislé na lesích. Nadměrné využívání a neudržitelné využívání je třeba urychleně řešit.

Prozkoumejte naše produkty šetrné k životnímu prostředí

V roce 2021 jsme uvedli na trh oblečení z organické bavlny a recyklovaného polyesteru s certifikací Global Organic Textile Standard (GOTS), abychom vám nabídli ekologické oblečení, jako jsou organická trička. Naším nejnovějším přírůstkem je Biologicky odbouratelný obal na telefon, které obsahuje minimálně 70 % organických, recyklovaných nebo biologicky odbouratelných materiálů.

Biologicky odbouratelný obal na telefon
-40%
Biologicky odbouratelný obal na telefon
Slevový kód CASECZ
Organická trička
-40%
Organická trička
Slevový kód OBLECENICZ
Dětské organické tričko
-40%
Dětské organické tričko
Slevový kód OBLECENICZ

 

Vždy se snažíme používat zodpovědně získané materiály. Naše tištěné papírové výrobky a plátna jsou vyrobeny z papíru a dřeva z udržitelně obhospodařovaných lesů se zavedeným systémem udržitelného hospodaření v lesích.

Přání
-40%
Přání
Slevový kód KARTICKYCZ
Fotografické Plakáty
-40%
Fotografické Plakáty
Slevový kód PLAKATYCZ
Fotoknihy
-40%
Fotoknihy
Slevový kód FOTOCZ

Nejlepší opakovaně použitelné produkty pro zelenější životní styl

Výběr produktů, které podporují zelenější životní styl, je efektivní způsob, jak šetřit přírodní zdroje a chránit životní prostředí. Tyto produkty jsou vyrobeny tak, aby vydržely dlouhou dobu, snadno se čistí a znovu a znovu používají

Plátěná taška
-40%
Plátěná taška
Slevový kód TOTEBAGCZ
Lahev na vodu
-40%
Lahev na vodu
Slevový kód HRNKYCZ
Cestovní hrnek
-40%
Cestovní hrnek
Slevový kód HRNKYCZ

Ve společnosti Optimalprint je udržitelnost jádrem všeho, co děláme. Naším cílem je poskytovat odpovědné, udržitelné a cirkulární produkty, které minimalizují dopad na životní prostředí.

Šťastní budete vy, i planera

Místní výroba snižuje uhlíkové emise

Od prvního dne jsme se rozhodli vyrábět a plnit objednávky co nejblíže k vám. To snižuje přepravní vzdálenosti a emise uhlíku a zajišťuje rychlé doručení k vám.

Tisk na objednávku snižuje odpad

Všechny produkty Optimalprint jsou vyráběny na zakázku, až když zadáte objednávku. Tím se zabrání nadměrné produkci a odpadům končícím na skládkách.

Kvalita, která vydrží

Nabízíme vysoce kvalitní produkty s dlouhou životností, které jsou vyrobeny tak, aby obstály ve zkoušce času a zajistily, že si je budete užívat po mnoho let.

Produkty z odpovědných zdrojů

Na papírové výrobky, plátna a dřevotisky se snažíme používat materiály certifikované FSC® z udržitelně obhospodařovaných lesů. Pokud nejsou k dispozici, používáme PEFC nebo ekvivalentně udržitelný materiál. Například 90 % našich pláten a 84 % našich zakázek na potisk dřeva je vyrobeno ze dřeva s certifikací FSC®.

Optimalprint je součástí Gelato, společnosti se sídlem v Norsku, která spojuje rodiny, globální společnosti a kreativní profesionály s pečlivě vybranými tiskárnami po celém světě.

Stáhněte si aplikaci Optimalprint a získejte přístup k našim nejlepším nabídkám!

POŠLETE MI SMS S ODKAZEM

Pošleme vám odkaz ke stažení aplikace. Zadáním čísla souhlasíte s přijetím jednorázové automatizované textové zprávy s odkazem na aplikaci Optimalprint. Mohou se použít standardní sazby textových zpráv.