do not visit
Lokální tisk a rychlé dodání
9,0 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

-

Ve společnosti Optimalprint je udržitelnost jádrem všeho, co děláme. Naším cílem je poskytovat odpovědné, udržitelné a cirkulární produkty, které minimalizují dopad na životní prostředí.

Šťastní budete vy, i planera

Místní výroba snižuje uhlíkové emise

Od prvního dne jsme se rozhodli vyrábět a plnit objednávky co nejblíže k vám. To snižuje přepravní vzdálenosti a emise uhlíku a zajišťuje rychlé doručení k vám.

Tisk na objednávku snižuje odpad

Všechny produkty Optimalprint jsou vyráběny na zakázku, až když zadáte objednávku. Tím se zabrání nadměrné produkci a odpadům končícím na skládkách.

Kvalita, která vydrží

Nabízíme vysoce kvalitní produkty s dlouhou životností, které jsou vyrobeny tak, aby obstály ve zkoušce času a zajistily, že si je budete užívat po mnoho let.

Produkty z odpovědných zdrojů

Na papírové výrobky, plátna a dřevotisky se snažíme používat materiály certifikované FSC® z udržitelně obhospodařovaných lesů. Pokud nejsou k dispozici, používáme PEFC nebo ekvivalentně udržitelný materiál. Například 90 % našich pláten a 84 % našich zakázek na potisk dřeva je vyrobeno ze dřeva s certifikací FSC®.

Prozkoumejte naše produkty šetrné k životnímu prostředí

V roce 2021 jsme uvedli na trh oblečení z organické bavlny a recyklovaného polyesteru s certifikací Global Organic Textile Standard (GOTS), abychom vám nabídli ekologické oblečení, jako jsou organická trička. Naším nejnovějším přírůstkem je Biologicky odbouratelný obal na telefon, které obsahuje minimálně 70 % organických, recyklovaných nebo biologicky odbouratelných materiálů.

Biologicky odbouratelný obal na telefon
-30%
Biologicky odbouratelný obal na telefon
Slevový kód CASECZ
Organická trička
-30%
Organická trička
Slevový kód OBLECENICZ
Dětské organické tričko
-30%
Dětské organické tričko
Slevový kód OBLECENICZ

-

-

Vždy se snažíme používat zodpovědně získané materiály. Naše tištěné papírové výrobky a plátna jsou vyrobeny z papíru a dřeva z udržitelně obhospodařovaných lesů se zavedeným systémem udržitelného hospodaření v lesích.

Přání
-40%
Přání
Slevový kód KARTICKYCZ
Fotografické Plakáty
-30%
Fotografické Plakáty
Slevový kód PLAKATYCZ
  • Create unique posters for your friends and family
  • Easier to create than ever
  • Printed in EU
  • 100% quality guarantee
Fotoknihy
-30%
Fotoknihy
Slevový kód FOTOCZ

Nejlepší opakovaně použitelné produkty pro zelenější životní styl

Výběr produktů, které podporují zelenější životní styl, je efektivní způsob, jak šetřit přírodní zdroje a chránit životní prostředí. Tyto produkty jsou vyrobeny tak, aby vydržely dlouhou dobu, snadno se čistí a znovu a znovu používají

Plátěná taška
-30%
Plátěná taška
Slevový kód TOTEBAGCZ
Lahev na vodu
-30%
Lahev na vodu
Slevový kód HRNKYCZ
Cestovní hrnek
-30%
Cestovní hrnek
Slevový kód HRNKYCZ

-

Optimalprint je součástí Gelato, společnosti se sídlem v Norsku, která spojuje rodiny, globální společnosti a kreativní profesionály s pečlivě vybranými tiskárnami po celém světě.