do not visit
30% slevaKód: FOTOCZ | Končí: 02/06
dny
hodiny
minuty
Vteřiny

Pořiďte si vaše fotoknihy včas na Vánoce

Wishing you a very Merry Christmas and a Happy New Year!
Rychlé dodání a 100% záruka spokojenosti
8,8 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků


Nejlepší fotoknihy online

Vytvořte si fotoknihy k různým příležitostem

Zvěčněte vaše nejlepší chvíle nebo darujte osobní dárek těm, na kterých vám nejvíc záleží. Vyberte vaše oblíbené fotky a využijte našich speciálních cen. Přizpůsobte si vaši fotoknihu pomocí fotek z cest, svatebních fotek a dalších šablon.

Naše ceny zahrnují fotografie na přední straně vazby
Vyberte standardní fotoknihu s pevnou nebo měkkou vazbou

7 různých formátů fotoknih

Hledáte čtvercovou, krajinářskou nebo portrétní knihu? Softcover nebo vázaná kniha? Vyberte si formát knihy, který nejlépe vyhovuje dané příležitosti. Zkompilujte své nejcennější vzpomínky na zvláštní životní události s naší exkluzivní řadou fotografických knih. Ukažte svou kreativní stránku svým přátelům, rodině a kolegům. Tyto fotoknihy zůstanou s vámi na celý život, takže se ujistěte, že tam dostanete ty nejkvalitnější.

Velmi jednoduchá fotokniha!

Pouze si vyberte své oblíbené fotografie. Můžete snadno přidávat a odebírat fotografie, používat rozvržení, upravovat popisky a dosáhnout tak vynikajících výsledků. Náš uživatelsky přívětivý editor vám umožní uspořádat vaše obrázky tak, jak chcete. Vyzkoušejte různá rozvržení, abyste do své fotografické prezentace přidali vrstvu uměleckého vkusu a připravte si digitální fotoalbum během několika minut!

Cenově dostupná kvalitní fotokniha

Při tisku našich knih používáme inkoust, papír prvotřídní kvality a odolnou klíženou vazbu. Za cenu již od 349 Kč bude vytvoření vlastní knihy příjemné pro vaší peněženku. Naše fotoknihy jsou tak cenově dostupné a trendy, že by si je mohly koupit i vaše děti za své kapesné.

Doprava zdarma

Naše fotoknihy tiskneme na papír šetrný k životnímu prostředí tak blízko vám, jak je jen možné. To vše snižuje uhlíkovou stopu našich knih. To nám pomáhá zajistit, abychom vytvořili minimální dopad s našimi výrobními procesy na životní prostředí a zároveň tvrdě pracovali, abychom vám přinesli produkty s vynikající kvalitou.

Garantovaná spokojenost:
Aplikace Optimalprint – Hodnocena 4,8/5 s více než 7 000 hodnoceními.

Vytvořte si personalizovanou fotoknihu přímo z vašeho telefonu, a to během chvilky!


Super snadné

★★★★★

"Vytvoření mé knihy bylo velmi snadné. Ve skutečnosti jsem opustil dvě další webové stránky, protože byly tak složité a obtížné a já jsem rozumně kompetentní s I.T." - Sophie

Skvělá kvalita

★★★★★

"Moje kniha přišla včera a říci, že jsem šťastná, je podcenění. Jsem tak ohromen kvalitou, je to krásné!." - Michelle

ÚŽASNÝ

★★★★★

"Nahrávám své obrázky, přidávám texty, organizuji a upravuji vše tak snadno a rychle. Plus moje fotokniha vypadá úžasně!." - Anna

Miluji to!

★★★★★

"Ngithanda ibhuku lami lesithombe ... mhlawumbe kancane kakhulu haha ​​haha! Kwakulula kakhulu ukusebenzisa, kucacile futhi nje kuhluma fab!" - Patty

Inspirace od přátel Optimalprintu

Optimalprint má přátele a spokojené zákazníky po celém světě. To je to, v čem se nám daří - děláme ostatní šťastnými! Někteří z našich přátel sdílejí své kreativní nápady, jak si vytvořit produkt Optimalprint. Podívejte se na tyto originální a krásné nápady, a nechte se inspirovat. Sdílejte s námi svůj jedinečný výtvor na Instagramu @optimalprint, #optimalprint a facebook.com/optimalprint.

Vytvořte si svou první knihu

K dispozici také přes naši mobilní aplikaci

Fotoknihy - Online nástroj pro vytváření fotoknih

Dnes, v době chytrých telefonů a digitálních fotoaparátů, pořizujeme více fotografií než kdy jindy, abychom zachytili různé okamžiky našeho života. Problém je však v tom, že s tolika obrázky roztroušenými po různých zařízeních a našich účtech na sociálních sítích může být organizování těchto vzpomínek náročné. Zde přichází na pomoc koncept fotoknihy! Vytvoření fotoknihy je perfektním způsobem, jak si uchovat a znovu prožít své oblíbené vzpomínky, ale také je sdílet s ostatními hmatatelným, ale smysluplným způsobem. Zde u Optimalprint můžete snadno vytvořit personalizovanou fotoknihu pro sebe nebo někoho blízkého díky našemu online editoru fotografií. Vaše osobní fotoalbum lze upravit tak, aby vyhovovalo jakékoli příležitosti nebo tématu, od svateb a dovolených až po narozeniny a rodinná setkání. Jediné, co musíte udělat, je vyzkoušet to!

Personalizované fotoalbum

S tolika možnostmi, jak vytvářet fotoknihy, je snazší než kdy jindy převést vaše digitální fotky na cenné upomínkové předměty. Proces přizpůsobení a vytvoření fotoknihy je jednoduchý. Fotky ve vašem albu si totiž můžete uspořádat tak, aby vyprávěly příběh. Hledáte další důvody, proč vytvořit vlastní fotoknihu? Máme jich pro vás hned několik:


1. Uchovejte si vzpomínky: Navzdory pořízení tisíců fotek „pro babičku“ jejich vliv jen zřídka přesahuje funkci příspěvků nebo příběhů. Vzpomínky jsou za pár let úplně pryč, jako by se ty události nikdy nestaly. Vytvoření fotoknihy vám umožní vybrat si své oblíbené fotografie a smysluplně vyprávět své životní příběhy.


2. Jedinečnost: Fotokniha vám umožní jedinečně představit váš životní příběh. Můžete si vybrat formát, fotky a rozvržení a navrhnout tak jedinečnou fotoknihu, která světu ukáže vaši osobnost.


3. Ukažte vaše dovednosti: Ať už jste začínajícím nebo ostříleným fotografem, který rád předvádí svou práci, můžete vytvořit online fotoknihu. Použijte ji jako portfolio, které můžete ukázat potenciálním klientům nebo prezentovat vaše oblíbené snímky.


4. Použijte je jako dárek: Personalizovaná fotoalba jsou skvělými dárky pro vaše blízké. Ať už u příležitosti svatby, výročí, shledání nebo narozenin, fotokniha je srdečným dárkem, kterého si lidé budou cenit roky. Můžete vytvořit fotoknihu jako "ročenku" pro školní rok vašeho dítěte nebo jako dárek k promoci pro drahého přítele nebo člena rodiny.


5. Velký výběr: U Optimalprint získáte širokou škálu možností tisku fotoknih a designu. Můžete si vybrat z různých formátů a velikostí fotoknih a vytvořit si ideální fotoknihu pro své potřeby a rozpočet. Ať už chcete malá fotoalba nebo velká, varianta v pevné vazbě, máme vhodné možnosti pro každého.


6. Jednoduché na vytvoření: Pomocí našeho online editoru fotoknih vytvořte jedny z nejlepších fotoknih, jaké jste kdy viděli! Stačí nahrát své obrázky a vytvořit něco jedinečného pomocí několika kliknutí.


7. Cenově dostupné: Vytváření fotoalb online je cenově dostupné. Všechny naše knihy jsou vyrobeny z prvotřídního papíru a odolné lepené vazby.

Fotoknihy pro přátele

Přátelství je jedním z nejzvláštnějších vztahů, které máme v životě tu čest zažít. Koneckonců jsou to oni, s nimiž nejraději sdílíme naše radosti a strasti, triumfy a neúspěchy. Takže jedním z nejlepších způsobů, jak oslavit bohatého ducha přátelství, je vytvořit jednu z nejlepších fotoknih v Česku.


Zkompilováním svých oblíbených snímků do nádherně navržené fotoknihy můžete uchovat ty zvláštní okamžiky, které jste kdysi sdíleli se svými přáteli. Ať už přidáte fotky ze svých dobrodružství, své oblíbené vtipy, nebo jen upřímné záběry, na kterých se prostě bavíte, můžete si být jisti, že dárkové fotoknihy budou vynikající!


Personalizovaná online fotokniha je promyšleným dárkem, který můžete dát svým přátelům, když chcete ukázat, jak moc si vážíte vašeho přátelství. Ať už k narozeninám, promoci nebo prostě jen proto, že chcete vyjádřit své uznání, můžete se spolehnout, že naše fotokniha pro přátele vykouzlí úsměv na tváři. Pokud máte nápady na fotoknihy, máme způsoby, jak je přivést k životu. Když si u nás objednáte fotoknihu, děláme vše pro to, aby se dostala k vašemu příteli co nejrychleji.

Fotoknihy - vlastní designová inspirace

Pokud hledáte originální dárek pro svého přítele, objednejte si fotoknihu online. Nejen, že je to promyšlený a jedinečný dárek, ale je to také skvělý způsob, jak společně předvést své oblíbené vzpomínky.


Nejprve si promluvme o tématech. Dalo by se sáhnout po klasické knize „rok v obrázcích“, ale kde je v tom zábava? Místo toho zvolte kousek, který vypovídá o osobnosti vašeho přítele. Pokud jsou gurmáni, vytvořte knihu s obrázky všech chutných jídel, která jste sdíleli. Pokud rádi cestují, vytvořte knihu, která představí všechna dobrodružství, která jste zažili. Jakmile se rozhodnete pro téma, je čas začít kreativně s rozvržením.


A nezapomeňte na popisky! Tohle je vaše šance nechat zazářit svou osobnost. Tady se můžete skutečně vyřádit pomocí slovních hříček a vtipů nebo můžete napsat upřímné zprávy o tom, jak moc pro vás vaše přátelství znamená. Pokud se cítíte dobrodružně, napište popisky v jiném jazyce nebo použijte emotikony k vyprávění vašeho příběhu.


Zvažte přidání některých doplňků, aby vaše fotokniha vynikla. Možná zahrňte seznam skladeb se všemi písněmi, které vám připomínají vašeho přítele, nebo si vytiskněte některé ze svých oblíbených citátů a rozházejte je po celé knize. Můžete dokonce přidat recept na své oblíbené jídlo, které jste společně uvařili.

Darujte fotoknihu díky Optimalprint

Pokud chcete nápady na dárky, objednejte si fotoknihu u Optimalprint. Tato myšlenka je nejen smysluplná, ale také praktická. Naše vysoce kvalitní fotoknihy se snadno uchovávají, takže si přijemce může tyto vzpomínky užívat roky. Kromě toho nabízíme možnosti měkké i pevné vazby. Měkké a tvrdé vazby jsou vyrobeny z prvotřídního fotografického papíru, laminovaného jako další krok pro extra odolnost.

Jako dárek chcete něco odolného a něco, co bude vypadat báječně i po letech používání. Pokud jde o darování, může být těžké najít něco, co je skutečně jedinečné a smysluplné.

Ale s fotoknihami můžete vytvořit jedinečný dárek, kterého si vaši blízcí jistě budou vážit.

Zkompilováním svých oblíbených fotografií do krásně navržené knihy můžete vytvořit památku, která zachytí podstatu této příležitosti. Tak proč ještě čekat? Neváhejte a začněte ihned vytvářet svou fotoknihu!


FAQ

Kolik stránek mohu mít ve své fotoknize?

Naše fotoknihy přicházejí v několika různých velikostech, a to s pevným i měkkým obalem. Každý podporuje až 200 stránek plných fotografií.

Jak silné jsou stránky fotoknihy?

Standardní tloušťka stránek ve fotoknize se pohybuje mezi 160 GSM a 250 GSM. Tyto papíry jsou robustní a nabízejí vynikající povrch a dlouhověkost, které udrží vaše vzpomínky po celá léta bezpečně zachovalé.

Mohu do své fotoknihy přidat zprávy?

Ano, můžete přidat personalizované zprávy do svých vlastních fotoknih na naší platformě. Jednoduše upravte každou stránku a přidejte titulky různých typografií a velikostí. Tyto zprávy dále zlepší krásu vašich kurátorských fotografií, také vám pomohou vzpomenout si na vaše laskavé vzpomínky později v životě. Pokud vytvoříte fotoknihu jako dárek, zvažte přidání zajímavých popisků nebo jen nějaké upřímné zprávy, které příjemci ukáže, jak moc pro vás znamenají.

Mohu sdílet svou fotoknihu mezi mobilní aplikací a desktopovým editorem?

Ano můžete. Vzhledem k tomu, že fotoknihu vytváříte online, měli byste být schopni ji sdílet mezi mobilní aplikací a desktopovým editorem. Ujistěte se, že si vytvoříte účet a přihlásíte se pokaždé, když začnete vytvářet.

Jak mohu přidávat nebo mazat jednotlivé stránky z mé fotoknihy?

Ano, stránky fotoknih můžete upravovat. Z horní nabídky na stránce úprav fotoknihy můžete snadno přidat další stránky nebo některé stávající odstranit. Na konkrétní stránky můžete také použít různá rozvržení. Náš online editor nabízí komplexní sadu funkcí, které vám umožní upravovat fotoknihu podle vašich požadavků.

Nenašli jste to, co jste hledali? Navštivte náš Centrum nápovědy