do not visit
30% slevaKód: ALUMPRINTCZ | Končí: 02/06
dny
hodiny
minuty
Vteřiny

Pořiďte si vaše fotky na hliníkové desce včas na Vánoce

Wishing you a very Merry Christmas and a Happy New Year!
Rychlé dodání a 100% záruka spokojenosti
8,8 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Nechte vyniknout barvy vašich fotek

1 Zvolte tvar:
2 Zvolte velikost:
Personalize

Prohlédněte si náš výběr nástěnných umění

Zkombinujte vaše nejlepší fotky v koláž

Nemůžete si vybrat tu perfektní fotku? Vystavte si své vzpomínky v koláži pomocí našich bezplatných šablon pro více fotek. Ideální pro vytváření tematických obrazů pro zvláštní příležitosti. Spojte všechny své nejlepší fotografie na jednom místě a užívejte si je při pohledu na ně každý den ve vysokém rozlišení.

Kartáčované hliníkové destičky

Naše potisky na kartáčovaném hliníku dodávají vašim fotkám texturu a hloubku. Tento styl tisku vypadá obzvláště krásně u černobílých fotografií. Bílé nejsou vytištěny, takže bílé oblasti vašich fotografií prosvítají v poutavém metalickém stříbře. Kartáčované hliníkové tisky mají hladký, reflexní povrch, který dává vašim obrazům vzhled s vysokým rozlišením, který zůstává po celá léta.

Jednoduché na pověšení!

Zavěšení hliníkového tisku je jednoduché a bezproblémové. Ke každému tisku poskytujeme závěsný systém a pokyny zdarma. Včetně polštářové vycpávky, která způsobí dojem, že se váš tisk vznáší rovnoběžně se stěnou. Není třeba žádat ostatní o pomoc s montáží hliníkových výtisků. Postupujte podle pokynů a budete tříděni!

Naše vysoce kvalitní hliníkové tisky jsou prémiové, trvanlivé a cenově dostupné

Hliníkové tisky – perfektní volba pro zdobení stěn

Hledáte kovový tisk pro zmrazení svých oblíbených fotografií? Pak využijte naše služby pro tisk vaší fotografie na hliníku pro nejlepší výsledky! Náš Hliníkové tisky s matným povrchem mohou být perfektní volbou pro výzdobu stěn nebo oslavu příležitosti něčím speciálním.


A s vysokokvalitními hliníkovými tisky od Optimalprint můžete vytvářet jedinečné rámy pro zmrazení svých oblíbených vzpomínek na dlouhou dobu. Tiskneme na hliníkový plech za dostupné ceny a rychlými dodacími lhůtami, abyste nemuseli čekat několik dní.

Hliníkové Tisky - Přeměňte Vaše Nejúžasnější Snímky na Poutavé Hliníkové TiskyNaše hliníkové fotografické tisky mohou být skvělým způsobem, jak rámovat vaše vzácné vzpomínky do vašeho domova nebo kanceláře. Ale co je to hliníkový tisk a proč je lepší volbou než 'normální' fotografické tisky? No, hliníkové tisky jsou přesně to, jak zní - obrázky tištěné na hliníkovém plechu.


Jako takové jsou kovové tisky, jako jsou hliníkové tisky, dostatečně odolné a téměř odolné vůči poškození způsobenému korozí nebo rezí. Jsou tedy vhodné pro různé podmínky, jako je vysoká vlhkost vzduchu v interiéru.

Kovový Tisk - Udělejte Trvalý Dohlas S Našimi Vysokokvalitními Kovovými TiskyNaše hliníkové umělecké tisky jsou tištěny na vysoce kvalitním hliníkovém plechu, aby zachovaly a zvýraznily sytost vašich fotografií.


Kromě toho technologie tisku s vysokým rozlišením uchovává detaily nedotčené a přidává obrazům hloubku a texturu. Můžete se tedy spolehnout na nás i pro nej 'složitější' hliníkový fotografický tisk.


Tento styl tisku nejlépe funguje pro čern obílé tisky, hlavně proto, že bílá není tištěna na plechu. Výsledkem je, že bílé části vašich fotografií získají kovový stříbrný lesk, čímž se jeví ještě více realisticky! Nicméně, můžete se na nás také spolehnout pro barevné kovové tisky se stejnou přesností a sytostí.


Kromě toho má lesklý odolný povrch hliníkových tisků elegantní a sofistikovaný vzhled, který se hodí do jakéhokoli interiéru nebo barevného schématu. Zároveň speciální hliníkové podloží na hliníkových fototiscích odolává škrábancům a poškození vodou.


To ale není vše, všechny naše hliníkové tisky jsou end-to-end laminovány, což znamená, že jsou optimálně odolné proti vlhkosti. Jinými slovy, můžete je pověsit jak uvnitř, tak venku (například na verandě) a nemusíte se obávat jejich trvanlivosti.


Pokud jde o údržbu, utírejte hliníkové tisky měkkou a čistou látkou nebo štětcem s měkkými štětinami, abyste odstranili nečistoty, prach a volné nečistoty. A budou vypadat jako nové!

Hliníkové fotografické tisky - Vystavte své oblíbené fotografie našimi živými hliníkovými tiskyRozumíme tomu, že ne každý má stejné požadavky na velikost a orientaci hliníkových tisků. Proto nabízíme možnosti přizpůsobení pro tisk fotografií na hliník.


Vše, co musíte udělat, je přejít na naše webové stránky a kliknout na sekci "umělecké dílo - vytvoření vlastního designu - hliníkové tisky". Zde najdete možnosti volby tvaru (čtvercový, svislý nebo vodorovný) a velikosti, které zahrnují:


• 20x30 cm


• 20x60 cm


• 30x40 cm


• 30x45 cm


• 30x90 cm


• 40x50 cm


• 40x60 cm


• 45x60 cm


• 50x70 cm


• 50x75 cm


• 60x80 cm


• 60x90 cm


• 70x100 cm


Po vybrání požadovaného tvaru a velikosti klikněte na možnost "personalizovat", abyste nahráli obrázek pro váš hliníkový tisk. Můžete vybrat požadované rozvržení pro tisk jednoho nebo více obrázků (tvorba koláže). Takže se nemusíte obávat, jestli si nevyberete ten správný obrázek pro váš hliníkový tisk, protože můžete vytisknout všechny!


Dále nabízíme dva typy hliníkového tisku - standardní a kartáčovaný, přičemž ten druhý přidává hliníkovým fototiskům větší hloubku a texturu.


Myslíte si, že aktuální velikost nebo rozvržení neodpovídají obrázku? Žádný problém - můžete snadno změnit rozvržení, formát, dokončení nebo velikost v okně pro personalizaci. Ceny vašich hliníkových tisků budou viditelné v hlavičce, jak budete provádět změny.


Můžete také uložit aktuální postup vašeho návrhu a později se vrátit a dokončit ho - chceme, abyste si vzali čas při vytváření tohoto mistrovského díla!

Co ještě nabízíme?Všechny naše hliníkové tisky jsou dodávány s bezplatnou sadou pro snadnou instalaci vlastními silami. Kromě toho je v sadě zahrnutá speciální podložka, která dává dojem, že rám leží paralelně s plochou zdi. Pokud však narazíte na potíže, obraťte se na instrukce.


Kromě toho zde jsou další důvody, proč je Optimalprint jedním z nejlepších na trhu:


• Průměrné hodnocení společnosti Trustpilot 9 z 10 bodů pro spokojenost zákazníků


• 100% záruka kvality na hliníkové tisky po dobu 14 dnů od data nákupu


• Prodloužená záruka 30 dnů při přihlášení k cenově dostupnému členství


• Editor dostupný pro webovou verzi a aplikaci


• Širok á škála rozvržení pro kovové tisky (CZ)


FAQ

1. Co jsou kovové tisky?

Kovové tisky jsou moderní formou nástěnného umění s vysokým rozlišením. Tyto výtisky jsou vytvářeny tiskem obrázků nebo fotografií s vysokým rozlišením na elegantním kovovém povrchu. Tyto výtisky jsou odolné vůči UV, robustní a elegantně vypadající a přidávají umělecký vkus do jakékoli místnosti, do které se přidávají.

2. Proč jsou tisky na kovu nejlepší volbou?

Náš tisk na kovových fotografiích se vyrábí pomocí vysoce kvalitních hliníkových listů pro zvýšení kvality vašich fotografií. Dáváme všem našim výtiskům povrch odolný vůči oslnění a přidáváme elegantní a elegantní vzhled. Naše kovové tisky nabízíme v různých velikostech vlastních velikostí a zaručuje 100% spokojenost pro každou objednávku.

3. Mohu na svou fotografii přidat text vytištěný na kovu?

Ano, můžete přidat text do svého kovového tisku fotografií, abyste jej dále přizpůsobili.

4. Jak vyčistit fotografii na kovovém tisku?

Vzhledem k tomu, že kovové výtisky mají hladký povrch, můžete snadno vyčistit fotografie vytištěné na kovových listech měkkým, vlhkým hadříkem nebo místo toho použijte prachovek na peří a veškerý shromážděný prach se uvolní. Pro odstranění nečistot částic bude užitečné pomocí štětce s měkkým štětištěm.

Nenašli jste to, co jste hledali? Navštivte náš Centrum nápovědy