do not visit
30% slevaKód: KALENDARECZ | Končí: 21/04
dny
hodiny
minuty
Vteřiny

Pořiďte si vaše kalendáře včas na Vánoce

Wishing you a very Merry Christmas and a Happy New Year!
Lokální tisk a rychlé dodání
8,8 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Proměnit kalendáře na skutečně osobní dárky je tak snadné
Jednoduše si vyberte tu správnou velikost a design a poté jej přizpůsobte pomocí vašich fotek

skutečně osobní

★★★★★
" Vynikající kvalita, vyrobený jako dárek pro mé rodiče, kteří byli tak šťastní s tím, že si koupil jeden pro každého člena rodiny. Jsem rád, že můžete přidat speciální data. skutečně osobní, budu pravděpodobně začít dělat jednu každý rok!

skvělé služby

★★★★★
" Skvělá kvalita, snadné dělat a rychle po out = skvělý servis Díky " - Ryan

výborný dodávka

★★★★★
" jsem byl velmi spokojen s 3 osobní kalendáře jsem vytištěných na Vánoce. Vynikající dodávku když dorazili do 2 dnů. Doporučuji jim, aby přítele nebo znovu použít. “- Debbie

kvalita tisku

★★★★★
" Kvalita tisku, design jsou velmi jednoduché a bez skrytých poplatků či triků rychlé dodání, a to i pre-Xmas Děkuji ..!" - Jan Erik

Vytvořte si vlastní kalendář

Vaše rodina je jedinečná, tak proč ne i váš kalendář? Vyberte si velikost, kterou potřebujete, začněte s měsícem, který vám vyhovuje, a přidejte si vlastní fotky a události na každou stránku. Vytváření vlastních kalendářů je skvělým způsobem, jak zachytit své oblíbené vzpomínky a každý den je znovu prožívat.

Super snadné!

Stačí jen vybrat oblíbené fotky z vašeho zařízení, služby Fotky Google, Instagram nebo Facebook. Snadno přidávejte a odstraňujte fotografie, upravujte texty a přidávejte události pro jedinečný výsledek. Náš editor vám umožní uspořádat obrázky tak, jak chcete. Vyberte si vhodnou velikost a design, začněte jej upravovat pomocí fotografií a textu a navrhněte si svůj personalizovaný kalendář během několika minut!

Lokálně tisk
rychlé dodání

Tiskneme ve vysoké kvalitě inkoustu a papíru se zárukou Vaší spokojenosti. Díky tisku na lokální úrovni a co nejblíže k vám, můžeme nabídnout zboží za přijatelné ceny. To nám pomáhá zajistit, aby všechny naše fotokalendáře měly špičkovou kvalitu a dorazily k vám včas.

Vytvořte svůj první kalendář

K dispozici také přes naši mobilní aplikaci

Personalizovaný kalendář

"

Personalizovaný kalendář může být dokonalým dárkem pro jakoukoli příležitost, dokonce i pro sebe! A když přijde na navrhování personalizovaného kalendáře, není žádný správný nebo šúatný design, ale jen to, co si vaše srdce přeje. V Optimalprintu vám usnadňujeme vytvoření vašeho personalizovaného kalendáře pomocí pouhých pár kliknutí. Stačí jen vybrat preferovaný design z našeho menu, zvolit požadovanou velikost a pokračovat do našeho bezplatného online editoru pro úpravu. Navíc můžete nahrát své oblíbené obrázky a vybrat si z několika barev pozadí a uspořádání obrázků pro stránku každého měsíce. A navíc si můžete zvolit datum začátku kalendáře nebo si jej přizpůsobit přidáním důležitých událostí výběrem z našeho seznamu nebo vytvořením vlastních! Můžete si být jisti, že spokojenost zákazníka je naší nejvyšší prioritou, a proto tiskneme všechny personalizované kalendáře jedině na vysoce kvalitní papír. Navíc nám naše lokální výroba umožňuje nabízet ty nejnižší ceny s rychlým zpracováním!

Personalizované kalendáře pro každou příležitost

Pro použití doma nebo v kanceláři může být personalizovaný kalendář skvělým způsobem, jak si po celý rok organizovat svůj časový plán. Nabízíme různé designy a velikosti, abyste si mohli vytvořit ten, který se vám nejvíce hodí. Navíc můžete snadno nahrát své oblíbené obrázky a přizpůsobit si šablonu kalendáře. Můžete tedy vybírat z několika možností pro navržení svého personalizovaného kalendáře, mezi něž patří:

1. Přírodní elegantní kalendář

Co je lepšího než personalizované foto kalendáře s nádechem přírody? Pokud jste skutečným nadšencem do přírody může být tento design pro vás tím pravým. Do prostoru pro fotky můžete vložit cokoli, od místních přírodních krajin až po přírodní zázraky! Kromě toho je k dispozici v 7 velikostech, včetně orientací na šířku a na výšku, takže se nemusíte obávat, že si pořídíte vlastní fotokalendář nesprávné velikosti.

2. Kalendáře plné láskyplných pohledů

Milujete láskyplné pohledy vašeho domácího mazlíčka? Tak proč si jimi nenaplnit celý kalendář, který ozdobí váš stůl nebo zeď! Můžete zvolit výchozí obrázek nebo nahrát svůj vlastní, abyste vytvořili dokonalý kalendář, který zachytí cestu vašeho mazlíčka životem prostřednictvím obrázků. Nebo můžete vybrat nejlepší společné okamžiky pro navržení personalizovaného stolního kalendáře. Kromě toho je k dispozici v 7 různých velikostech a orientacích, aby vyhověl různým prostorům.

3. Kalendář s puntíky Washi

Náš design s puntíky Washi může být vynikajícím řešením pro lidi hledající jednoduchý personalizovaný nástěnný kalendář. S jasným pozadím a bílými puntíky může váš personalizovaný kalendář pomoci označit vaše schůzky a zároveň přidat barvu do každého prostoru. Stránky můžete také zkrášlit přidáním svých oblíbených obrázků.

Personalizované fotokalendáře

S naším snadno použitelným online editorem můžete převést kterýkoli z našich designů na fotokalendář. Zde jsou některé z našich nejlepších designů, z kterým můžete načerpat inspiraci:

1. Moderní překrývající se rok

Moderní překrývající se rok umožňuje přidání až tří obrázků pro každou stránku měsíce, aby se vám na stránky vešly všechny vaše oblíbené vzpomínky! Má výchozí bílé pozadí, které zvýrazňuje fotografie, ale můžete jej kdykoli změnit a vytvořit si vlastní rozvržení. Stejně tak můžete změnit rozvržení a orientaci obrázků, aby design odpovídal vašim preferencím.

2. Kovové rozptýlené rámečky

Kovové rozptýlené rámečky mohou být elegantním personalizovaným kalendářem s čtyřmi obrázky na stránce každého měsíce. Má kombinaci šedé a zlaté ""jiskry"" jako pozadí, které se hodí k jakékoliv barvě stěn nebo stolu. K dispozici je také v 3 orientacích a velikostech.

Personalizované kalendáře od Optimalprint

S naším intuitivním online editorem můžete snadno vytvořit vlastní kalendáře a vybírat z různých pozadí, rozvržení a šablon. A zde jsou některé základní designy, na kterých můžete pracovat, abyste vytvořili vlastní kalendář:

1. Umělecký rámeček

Pokud máte rádi abstraktní tvary a rozvržení, stojí za to zvážit tento kalendář. Má monochromatické barevné schéma, které do vašeho dekoru dodá nádech rustikálního šarmu. Kromě toho můžete označovat důležité dny různými barvami během měsíců, aby byl kalendář co nejvíce funkční.

2. Ikonické výlety

Vytvořte kalendář s nejlepšími momenty ze svých výletů s naším ikonickým výletovým designem. Můžete použít buď orientaci na šířku nebi na výšku, aby se obrázky vešly do rámu a přidat své osobní doteky výběrem různých pozadí a rozvržení obrázků pro svůj personalizovaný kalendář.

3. Křídový rámeček

Křídový rámeček patří mezi naše nejprodávanější produkty, a můžete ho vyzkoušet i vy, pokud chcete vytisknout vlastní kalendář s více ""hravým"" rozvržením. Má ""křídové"" okraje kolem obrázků a text vyniká na tmavém pozadí, ale můžete ho změnit podle svého vkusu.

Personalizovaný adventní kalendář

Adventní období má pro mnoho lidí zvláštní význam a my vám můžeme pomoci vytvořit ten nejlepší adventní kalendář. Máme všechno, co potřebujete, ať už hledáte jednoduchý nebo zdobený design. A s naším online editorem můžete nastavit počáteční měsíc pro svůj personalizovaný kalendář. Pokud tedy uvažujete o navržení vlastního adventního kalendáře, zde jsou některé designy, které vám mohou pomoci:

1. Moderní záložka

Náš moderní design záložky umožňuje plně rámovat obrázky pro stránky měsíce, takže si můžete vybrat své oblíbené adventní obrázky nebo fotky pro zcela personalizovaný kalendář. Navíc můžete zvýraznit záložku roku výběrem ze šesti různých barev.

2. Čistý minimalismus

Náš personalizovaný kalendář s čistým minimalismem má jednoduchý a elegantní design, aby vaše adventní očekávání bylo ještě více speciální. Ale vždy můžete změnit barvu pozadí a rozvržení obrázků, abyste přidali osobní dotek, ať už plánujete použít personalizovaný kalendář sami nebo jej darovat jako vánoční dárek.

Udržujeme vysoké skóre na důvěryhodném webu Trustpilot 9,0/10, a naše tiskové služby personalizovaných kalendářů využívají pouze kvalitní papír o hmotnosti 250 GSM s vysokokvalitními obrázky a textem. Kromě toho jsou naše personalizované kalendáře vybaveny spirálovými vazbami a závesnými háčky pro snadné a bezpečné umístění. Na každý personalizovaný kalendář, který vytiskneme, nabízíme 100% záruku kvality a v případě dotazů se můžete kdykoli obrátit na naši zákaznickou podporu 24/7.
"

FAQ

Jak si mohu vytvořit vlastní kalendář plný fotografií?

S Optimalprint je vytvoření vlastního fotokalendáře úplně jednoduché. Náš bezplatný online editor vám umožní vytvořit vlastní fotokalendář během několika minut tím, že vám umožní vybrat předem navrženou šablonu, zvolit velikost, kterou potřebujete, a začít ji přizpůsobovat. Přidejte své osobní obrázky, speciální text, citát z internetu a jakékoli další designové prvky a vytvořte si vysoce personalizovaný kalendář.

Jaké fotografie mám nahrát do svého personalizovaného kalendáře?

Váš personalizovaný kalendář může obsahovat libovolné obrázky nebo fotografie. Na naše zákazníky neklademe žádná omezení, co se týče personalizace produktů. Takže ať už chcete přidat své fotky z dětství, svatební fotky, fotky ze speciální události nebo něco uměleckého z internetu, volba je čistě na vás. Pokud jste umělec a chcete své dílo vytisknout na svůj vlastní kalendář, neváhejte ho použít. Umělecká díla která jste si sami vytvořili se nejlépe prezentují v personalizovaném kalendáři. Pro jakoukoli pomoc se můžete obrátit na náš tým zákaznické podpory, který vám rád pomůže.

Lze si vybrat kterým měsícem kalendář začne?

Ano. Můžete si vybrat vlastní datum a měsíc kterým chcete aby váš kalendář začínal. Uvědomujeme si, že naši zákazníci mohou mít různé potřeby a mohou si chtít vybrat svá vlastní data a měsíce pro své personalizované kalendáře, takže jsme se ujistili, že naše platforma nabízí tuto flexibilitu. Pro začátek vašeho kalendáře si můžete si vybrat libovolné datum nebo měsíc.

Mohu do kalendáře přidat narozeniny a zvláštní příležitosti?

Absolutně! Do svého personalizovaného kalendáře můžete přidat narozeniny a nebo označit jinak pro vás důležité datumy. Pokud vám personalizovaný kalendář nedovolí přidat vlastní události a speciální dny, pak to není skutečně personalizovaný kalendář. Poskytujeme vám možnost přidat do kalendáře co nejvíce osobních akcí, jak chcete. Do svého personalizovaného fotografického kalendáře tedy přidejte všechna zvláštní data, narozeniny, výročí, důležité příležitosti a události, a už na ně nikdy nezapomenete.

Jsou v kalendáři označeny svátky?

Ano, v kalendáři jsou označeny všechny státní svátky. Pokud byste chtěli přidat také nějaké speciální svátky, můžete je přidat během procesu personalizace. Přidání speciálních svátků bude skvělým způsobem, jak si lépe naplánovat pracovní plány a vědět s dostatečným předstihem o své pracovní dostupnosti.

Nenašli jste to, co jste hledali? Navštivte náš Centrum nápovědy