do not visit
Optimalprint Optimalprint
9,0" 10" 68910
9,0/10 (68910 hodnocení)
40% slevaKód: KALENDARECZ | Končí: 26/03
dny
hodiny
minuty
Vteřiny

Pořiďte si vaše kalendáře včas na Vánoce

Wishing you a very Merry Christmas and a Happy New Year!
Lokální tisk a rychlé dodání
9,0 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Proměnit kalendáře na skutečně osobní dárky je tak snadné
Jednoduše si vyberte tu správnou velikost a design a poté jej přizpůsobte pomocí vašich fotek

skutečně osobní

★★★★★
" Vynikající kvalita, vyrobený jako dárek pro mé rodiče, kteří byli tak šťastní s tím, že si koupil jeden pro každého člena rodiny. Jsem rád, že můžete přidat speciální data. skutečně osobní, budu pravděpodobně začít dělat jednu každý rok!

skvělé služby

★★★★★
" Skvělá kvalita, snadné dělat a rychle po out = skvělý servis Díky " - Ryan

výborný dodávka

★★★★★
" jsem byl velmi spokojen s 3 osobní kalendáře jsem vytištěných na Vánoce. Vynikající dodávku když dorazili do 2 dnů. Doporučuji jim, aby přítele nebo znovu použít. “- Debbie

kvalita tisku

★★★★★
" Kvalita tisku, design jsou velmi jednoduché a bez skrytých poplatků či triků rychlé dodání, a to i pre-Xmas Děkuji ..!" - Jan Erik

Ať je co nejvíce personalizovaný

Vaše rodina je jedinečná, tak proč ne i váš kalendář? Vyberte si velikost, kterou potřebujete, začněte s měsícem, který vám vyhovuje, a přidejte si vlastní fotky a události na každou stránku.

Super snadné!

Stačí jen vybrat oblíbené fotky z vašeho zařízení, služby Fotky Google, Instagram nebo Facebook. Snadno přidávejte a odstraňujte fotografie, upravujte texty a přidávejte události pro jedinečný výsledek.

Lokálně tisk
rychlé dodání

Tiskneme ve vysoké kvalitě inkoustu a papíru se zárukou Vaší spokojenosti. Díky tisku na lokální úrovni a co nejblíže k vám, můžeme nabídnout zboží za přijatelné ceny.

Vytvořte svůj první kalendář

K dispozici také přes naši mobilní aplikaci

Stáhněte si aplikaci Optimalprint a získejte přístup k našim nejlepším nabídkám!

POŠLETE MI SMS S ODKAZEM

Pošleme vám odkaz ke stažení aplikace. Zadáním čísla souhlasíte s přijetím jednorázové automatizované textové zprávy s odkazem na aplikaci Optimalprint. Mohou se použít standardní sazby textových zpráv.

Vysoce kvalitní nástěnné kalendáře | Optimalprint

Naše vysoce kvalitní nástěnné kalendáře jsou perfektním dárkem pro každou příležitost, jsou vytištěny na silném lesklém papíře s použitím zářivých barev, díky nimž vaše fotografie vyniknou. Díky pevnému drátěnému rámu je lze zavěsit na jakoukoli stěnu. Každý kalendář obsahuje jednu titulní stránku, 12 vnitřních stránek (24 pro horizontální objednávky) a jednu prázdnou stránku, což vám poskytuje dostatek prostoru pro kreativitu.

Vytvořte si úžasný nástěnný kalendář s vašimi osobními fotografiemi

S OptimalPrint si můžete přizpůsobit svůj kalendář svými vlastními fotografiemi a textem a vytvořit tak sobě nebo ostatním skutečně jedinečný dárek, na který si budete pamatovat po mnoho let. Jednoduše nahrajte své fotografie a přetáhněte je do jednoduchého online editoru, abyste vytvořili kalendář, který je skutečně váš vlastní.

Přidejte do každého měsíce vlastní události a poznámky

S přizpůsobitelným kalendářem už nikdy neztratíte přehled o důležitých datech. Ke každému měsíci můžete přidat osobní události a poznámky, takže budete vždy vědět, kdy je čas oslavit narozeniny vašeho nejlepšího přítele nebo koupit dárek k výročí pro vašeho manžela. Bez minimálních objednávek a rychlého doručení jsou naše kalendáře stále skvělou volbou, i když se jedná o dárek na poslední chvíli.