do not visit
50% slevaKód: KARTICKYCZ | Končí: 16/06
Vytištěno v Česku & Doručení 1-2 dni
8,8 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Pohřební, památníky a vzpomínkové karty

Vzpomínkové kartičky

Vzpomínkové kartičky jsou jednoduchým, ale spolehlivým pomocníkem při pohřbech a vzpomínkových obřadech. Vzdávají hold zesnulému, poskytují přátelům a rodině způsob, jak uctít jejich památku a mohou sloužit jako upomínka i do budoucna. Když tedy přijde čas na nákup nebo výrobu vzpomínkových kartiček, udělejte to správně. Optimalprint nabízí široký výběr vzpomínkových kartiček s různými rozvrženími a motivy, které si můžete personalizovat pomocí fotografií, textu a dalšího. Naším cílem je poskytnout truchlícím rodinám přímočarý způsob, jak oslavit životy svých blízkých, ať už vypadaly jakkoli.


Optimalprint hrdě poskytuje vzpomínkové kartičky, kterým rodiny důvěřují, aby připomněly jejich životy svých blízkých. Prohlédněte si naši kolekci produktů a vytvořte si svůj vlastní jedinečný design ještě dnes.

Vytvořte si vzpomínkové kartičky jakéhokoli druhu

Možná budete potřebovat několik typů kartiček vytištěných po smrti milovaného člověka; mnoho rodin se rozhodne vytvořit a poslat pozvánku na pohřeb, vytisknout program smutečního dne a dokonce poskytnout účastníkům pohřbu vzpomínkové kartičky poté, co jejich smuteční den skončí. Ať už potřebujete jeden druh nebo všechny tři, Optimalprint je tu pro vás. V rámci tiskovin na pohřeb máme různé možnosti hodící se pro různé kontexty. Tyto zahrnují smuteční oznámení a pozvánky na pohřeb, pohřební programy, děkovné kartičky a kondolenční kartičky. Každá možnost v našem výběru byla profesionálně navržena a naformátována pro snadné úpravy.


Stačí si vybrat jednu, přizpůsobit její obsah a odeslat objednávku.


Naše personalizované vzpomínkové kartičky se dodávají v různých velikostech a tvarech, včetně čtvercového tvaru a formátů A5, DL a A6. Můžete si také vybrat mezi matným nebo lesklým povrchem a řadou různých typů papíru. Optimalprint dokáže vytvořit vzpomínkové kartičky se standardními nebo zaoblenými rohy, které vašim kartičkám dodají jedinečný nádech. Existují různá barevná schémata, která lze i během procesu navrhování dále upravovat.

Jak si vyrobit vlastní vzpomínkové kartičky s Optimalprint

Vlastní vzpomínkové kartičky na pohřeb od Optimalprint lze snadno navrhnout a objednat. Proces je jednoduchý od začátku až do konce, a pokud budete někdy potřebovat pomoc, náš tým vám je vždy k dispozici.

1. Vyberte si šablonu vzpomínkové kartičky

Máme mnoho návrhů základních karet, se kterými můžete začít tvořit. Procházejte je podle kategorie, barvy, rozvržení, typu karty, zaoblení rohů, možností přidávat fotografie a různé velikosti, abyste našli tu ideální pro svůj vzpomínkový obřad.

2. Úpravy a přizpůsobení

Po výběru šablony kartičky, která se vám nejvíce líbí, můžete upravit její přední, zadní stranu – a případně vnitřek. Kromě toho můžete nahrávat fotografie, měnit barvy a písma, přidávat textová pole a další. Základní prvky šablony však zůstávají stejné, aby bylo zajištěno, že váš konečný návrh bude vypadat stejně profesionálně jako osobně.

3. Náhled a dokončení objednávky

Před objednáním kartiček se podívejte na online náhled, abyste se ujistili, že je vše tak, jak chcete. Pokud jste s designem spokojeni, přejděte k pokladně a proveďte platbu. Po odeslání objednávky náš tým zpracuje tisk, dokončení a dodání. Vaše vzpomínkové kartičky tak budou brzy na cestě k vám!

100% záruka spokojenosti

Ve společnosti Optimalprint chápeme, jak důležité je pro vaše pozvánky na pohřeb a vzpomínkové kartičky, aby byly dokonalé. Váš zesnulý milovaný nebyl jen jméno, ale nezbytnou součástí vaší rodiny a života. Naším cílem je ctít je v nejvyšší možné míře, a proto je naším závazkem vytvářet produkty, které splňují a předčí vaše očekávání. Nijak si nekrátíme cestu – nečekejte napoprvé nic jiného než profesionální kvalitu. Pokud z jakéhokoli důvodu vaše tiskoviny nesplňují to, v co jste doufali, Optimalprint je bezplatně vymění nebo vrátí celou původní cenu.

Kupte si své vzpomínkové kartičky online ještě dnes

Udělej si sám - návrh pohřební karty je jen zřídka projektem, kterým se lidé chtějí po ztrátě blízké osoby zabývat. Ale zároveň tyto kartičky nejsou něčím, co byste si měli kupovat z regálu – měly by být osobní, jedinečné a skutečně odrážet hodnotu člověka, kterému vzdáváte úctu. Optimalprint vám umožňuje snadno a bez stresu vytvářet vlastní pozvánky na pohřeb, které ztělesňují všechny tyto vlastnosti za dostupnou cenu a pohodlně. Náš online systém navíc zjednodušuje proces navrhování a objednávání, takže se můžete soustředit na to, na čem nejvíce záleží – na poctu vaší milované osobě. Objednejte si tedy své vzpomínkové kartičky ještě dnes, abyste si připomněli jejich památku tak, jak si to zaslouží.

FAQ

1. co je to pohřební pozvání?

Pohřební pozvánka nebo pohřební oznámení je karta zaslaná vaší rodině, přátelům, kolegům a známým, aby je informovala o přechodu milovaného člověka a pozvala je na pamětní službu. Tyto karty jsou vytištěny jednoduchými a střízlivými vzory, protože je také způsob, jak si zapamatovat oddanou duši a vzdát jim hold.

2. Jak provedete pohřební pozvání?

Vytvoření pohřební pozvánky na optimální otisk je jednoduchý proces. Stačí si procházet naši sbírku šablon pohřebních karet, vyberte tu, kterou chcete použít, a začněte jej přizpůsobit pomocí fotografie, osobní zprávy a další podrobnosti vaší zesnulé milovaného člověka. Nabízíme naše pohřební karty v různých velikostech a barvách. Podle vašich potřeb si můžete také vybrat možnost, orientaci a formát.

3. Jaké informace by měly být zahrnuty do pohřebního pozvání?

Pohřební pozvání by mělo zahrnovat celé jméno zesnulého, jejich fotografii, datum narození a datum smrti, podrobnosti o pohřební službě, jako je datum, čas a místo a jména pozůstalých členů rodiny. Mnoho lidí také přidává hymny a osobní zprávu, která si pamatuje milovaného člověka, takže je můžete také zahrnout do své karty.

4. Mohou být pohřební pozvánky přizpůsobeny nebo přizpůsobeny?

Ano, můžete na naši platformu snadno vytvořit personalizované pohřební pozvánky. Můžete si vybrat předem navrženou šablonu a přizpůsobit ji nebo nahrát svůj vlastní design a vytiskneme ji na nejkrásnější kvalitu papíru. Náš bezplatný online editor usnadňuje vytváření personalizovaných pohřebních karet jednoduchým s jeho funkcemi designu, takže vaše provedení bude trvat jen několik okamžiků.

5. Kdo by měl obdržet pohřební pozvánky?

Pozvánky na pohřeb jsou zaslány přátelům, příbuzným, kolegům a známým. Pokud byl zesnulý součástí místní komunity, mohou být členové, kteří byli blízko k nim, také zasláni své pozvánky. Jednoduše řečeno, pohřeb

Nenašli jste to, co jste hledali? Navštivte náš Centrum nápovědy