do not visit

20% SLEVA NA POTISKY STUDIO SELECTION

Kód STUDIOSELECTCZ, končí 23/06

Kategorie

NAŠE ŘADA STUDIO SELECTION

STUDIO SELECTION
WALL ART


Designové umělecké potisky pro moderní domov

Hledáte moderní obrazy, kterými ozdobíte své stěny? Nemusíte kupovat drahé obrazy – u Optimalprint si můžete < b>pořídit umělecké potisky s mnoha různými motivy za nízké ceny: abstraktní umění minulých staletí, malebné idyly ze štětců Rousseaua a Moneta nebo moderní fotografie a grafiku – každý jeden obrázek je uměleckým dílem, které zaujme oko a vynikne na vašich stěnách. Naše nová kolekce designových uměleckých potisků Studio Selection dodá každé místnosti úžasný vzhled. Od odvážných korálových tónů po uklidňující zelené akcenty, tyto jedinečné umělecké potisky vyniknou a hrdě předvedou váš styl. Naši specialisté na vizuální design spolupracovali s jednotlivými umělci a fotografy, aby pečlivě vybírali ty nejpoutavější designové potisky – a pro každý vkus tu máme něco. S tímto designovým nástěnným uměním můžete změnit jakoukoli stěnu na moderní a stylové místo. Ať už hledáte nástěnnou dekoraci do obývacího pokoje, kuchyně nebo ložnice: Optimalprint vám dodává kreativní návrhy té nejvyšší kvality.


Chcete umělecké potisky v nadčasovém stylu – klasiku, která nikdy nevyjde z módy? Úsměv Mony Lisy vypadá nádherně i na vaší poličce. Nebo máte raději moderní umění a trendy kompozice? Na Optimalprint rychle najdete něco, co vás osloví. Prohlédněte si naši širokou nabídku designových uměleckých potisků a fotografií a vyberte si mezi živými, abstraktními díly a promyšlenými kousky. Můžete pozvednout atmosféru svého obývacího pokoje nebo vylepšit sofistikovanost ve své kanceláři – je to na vás!

Široká škála uměleckých potisků od různých umělcůNáš výběr bude vyhovovat všem designovým preferencím, od módního nástěnného umění po klidné krajiny. Každý designový nástěnný umělecký kousek byl vybrán pro svou mistrovskou kompozici a jedinečný kreativní koncept, takže vaše nástěnné umění bude iniciátorem konverzace a středobodem každé místnosti.


Od uměleckých potisků po vzrušující fotografie je zde vše, po čem by každý milovník umění mohl toužit. Navrhněte svůj obývací pokoj kreativně a umístěte stylové akcenty, které inspirují umělecké potisky. Zatímco výtvarné umění vytváří harmonický koncept s nábytkem a vybavením místnosti, vzrušující umělecké potisky jsou obzvláště poutavé a vyčnívají v kontrastu se zbytkem místnosti.


Popusťte uzdu své fantazii, vyberte si z naší nabídky Studio Selection.Jaké umělecké potisky vás lákají? Při navrhování malé galerie ve vašem obývacím pokoji nebo předsíni se vaší kreativitě meze nekladou.

Optimalprint: Různá témata a umělci pro váš interiérV Optimalprint získáte každý umělecký potisk individuálně přizpůsobený vašim požadavkům. Jak velký by měl být umělecký potisk? Tiskneme na plátno i fotografický papír v různých velikostech, takže si můžete vytvořit jedinečný umělecký potisk, který bude vyhovovat vašemu stylu a prostoru. Volba je jen na vás! S tolika možnostmi budete mít brzy dokonalý design nástěnného umění pro váš domov, který doplní každou stěnu. Jste připraveni proměnit svůj domov v oázu stylu? Prohlédněte si Optimalprint Studio Selection a objevte dokonalé umělecké dílo hodící se k vašemu stylu. Máme pro vás klasická díla a moderní umělecké potisky, takže na vašich stěnách můžete kombinovat různé styly a vytvořit tak jedinečný interiér.


Chcete vytvořit silné kontrasty?Potom kombinujte moderní digitální potisky od Cristiana Mielu a Balazse Soltiho se starým nábytkem. Takové akcenty dodávají celému interiéru mimořádné kouzlo.

Přidejte klasický kousekMilujete procházky po galeriích a muzeích v cizích městech a znovuobjevování starých uměleckých děl? Ať už obdivujete van Gogha nebo zbožňujete Moneta, naše rozsáhlá sbírka klasických uměleckých děl vás určitě zaujme. S těmito ikonickými díly od legendárních mistrů můžete do svého prostoru začlenit kus historie umění jako umělecký potisk. Nejen, že prokážete svůj styl, ale také ukážete svůj vztah k umění a historii. Jaký by byl dnešní umělecký svět bez van Gogha a Picassa? Jaký by byl váš domov bez těchto uměleckých děl?

Objevujte nové umělce a inspirujte seSpolečně jsme se spojili s ručně vybraným výběrem talentovaných současných umělců, abychom vám přinesli neuvěřitelnou škálu podmanivých designových uměleckých potisků. Od ikon moderní popkultury po ironické motivy a abstraktní umělecké potisky – náš výběr moderních nástěnných designérů vám pomůže objevit nové umělce a zároveň dodá vašemu domovu jedinečný nádech.

Přineste si domů kousek přírody s našimi uměleckými potiskyI moderní městský byt se může proměnit v městskou džungli díky těm správným doplňkům a dekoracím na zeď. Náš sortiment designových pláten s přírodní tématikou vás uchvátí, pokud si libujete v přírodě. Od rozlehlých panoramatických krajin až po klidné květinové vzory, máme každý typ designu, který přinese přírodu do vašeho domova. Ponořte se tedy do hlubin džungle, odpočiňte si ve vaně s výhledem na rozlehlou pláž nebo si vybavte stěny úžasnými záběry divoké zvěře. Náš výběr designových uměleckých potisků nabízí každému něco podle jeho vkusu, takže nikdy nemusíte dělat kompromisy při výběru dekoru. Díky vysoké kvalitě našich uměleckých potisků si můžete být jisti optimálními výsledky tisku v jakékoli velikosti - ostré obrázky, nádherné barvy a další detaily zajistí, že každý umělecký potisk vaši stěnu vizuálně oslní.

Přidejte si na zeď panoráma městaOslovují vás jasná světla města?Přeneste krásu městského života do svého domova pomocí naší úžasné kolekce městských uměleckých potisků. Od živého pouličního umění až po dechberoucí obrázky panoramat, můžete vyjádřit svou lásku k velkým městům a oživit vzpomínky na dovolenou prostřednictvím našich designových kousků. Městské motivy mohou vyzařovat mnoho věcí: luxus, modernost a život na vysoké noze, ale také útulnost a teplo. Vyberte si motivy svého oblíbeného města z našich uměleckých potisků a přeneste se na své oblíbené místo, kdykoli je uvidíte.

Vyjádřete svou lásku k móděMáte rádi módu a vše kolem ní? Naše módní umělecké potisky jsou perfektní pro vašeho vnitřního milovníka módy. S naším výběrem módních uměleckých potisků, můžete předvést svou lásku k módě v jakékoli místnosti vašeho domova. S těmito živými a jedinečnými designovými nástěnnými uměleckými plakáty uděláte okamžitě dojem. Ukažte tedy svou vášeň pro módu a přeneste ji na stěny svého domova.

Dodejte svým stěnám rozmanitost – umělecké potisky pro každé roční obdobíChcete trochu rozmanitosti?Potom můžete své nástěnné dekorace střídat spolu s ročními obdobími pomocí našich uměleckých potisků. Barevné motivy z jarní přírody, živé barvy a vzrušující umělecké potisky navodí náladu v létě, hřejivé nuance podtrhují útulnou atmosféru na podzim a vánoční umělecké potisky budou vypadat nádherně u vánočního stromku v zimě.

Rozjasněte dětskou hernuMysleli jste si, že naše umělecké potisky jsou jen pro dospělé? Děti si také užívají intenzivní barvy, krásné vzory a působivé motivy. Proč tedy neosvětlit hernu vašeho dítěte nějakým barevným designem? Náš hravý výběr má něco pro každého, včetně kreslených postaviček a zvířat, abstraktního umění, krajin – na co si jen vzpomenete! S naší úžasnou řadou možností najdete dokonalé umělecké plakáty, které vnesou do jejich prostoru veselejší náladu. Ti nejmenší budou mít vytřeštěné oči, až objeví nové umělecké potisky na své zdi.

Úžasné umělecké potisky - zarámovanéS našimi designovými uměleckými potisky můžete proměnit jakýkoli prostor v umělecké dílo. Takže ať už chcete vnést zářivý barevný nádech nebo vytvořit designové prohlášení, naše designové nástěnné obrazy Studio Selection jsou ideálním způsobem, jak oživit váš prostor. Vyměňte staré potisky za nové a vdechněte místnosti nový život.


Naše potisky se dodávají s mnoha stylovými dřevěnými a hliníkovými rámečky, které vám umožní upravit vzhled a dojem z vašich uměleckých děl. Předveďte své jedinečné kousky v klasické, vkusné expozici, která dodá eleganci a kouzlo každé výzdobě domova nebo kanceláře.


Studio Selection společnosti Optimalprint je splněným snem pro milovníky umění – nabízí vám designové nástěnné obrazy, které jsou cenově dostupné a vysoce kvalitní. Ať už je váš vkus tradiční nebo moderní, máme na výběr z bohaté řady designových nástěnných umění, takže si svůj domov můžete přizpůsobit svým oblíbeným nástěnným designérem. Dovolte nám, abychom vám pomohli vytvořit jedinečnou přehlídku nástěnných umění v jakékoli místnosti s naší dnešní kolekcí nástěnných plakátů pro Česko. Nakupujte tedy nyní a objevte nekonečné možnosti pokojového nástěnného umění.