do not visit

Jmenovky na stůl – posaďte se

Kromě toho, že usnadňují uspořádání sezení, mohou se jmenovky na stůl stát osobním a úslužným detailem vašich oslav. Proto je rozumné vsadit na co nejlepší design a kvalitní materiály. A to je přesně místo, kde vám může pomoci Optimalprint!


S tisíci návrhů a barevnými šablonami, ze kterých můžete vybírat, můžete vytvořit osobní jmenovky na stůl pro jakoukoli velkou nebo malou událost s pomocí jen několika jednoduch kliknutí. Naše dostupné ceny a bezplatné doručení znamenají, že nemusíte utratit velké množství peněz, bez ohledu na to, kolik jmenovek na stůl potřebujete.


Dále máme vysoké hodnocení na Trustpilotu 9 (z 10) co do spokojenosti zákazníků, takže můžete mít jistotu, že práci odvedeme s maximální precizností.

Jmenovky na stůl pro každou příležitost - svatební jmenovky na stůl

Naše kolekce svatebních jmenovek na stůl nabízí různorodé designy, od květinových motivů po jednoduché okraje a svatební symboly. Tyto svatební jmenovky na stůl můžete najít v různých barvách tak, aby ladily s celkovým tématem vaší svatební výzdoby.


S více než 700 designy jmenovek na stůl zaručeně najdete ty pravé pro vaše potřeby!

Jmenovky na stůl - křtiny

Máme více než 200 druhů jmenovek na stůl na křtiny, které vyhovují všem tématům. Ať už hledáte roztomilé jmenovky s motivy zvířátek nebo na nich chcete mít první písmeno jména vašeho malého andílka, máme pro vás všechno!


Kromě toho máme výběr i schémata zasedacích pořádků s barevným pozadím, pokud hledáte něco jednoduchého, co však zaujme.

Jmenovky na stůl na první svaté přijímání a potvrzení

Pokud si myslíte, že musí být jmenovky na první svaté přijímání obyčejné a nudné, naše kolekce vás přesvědčí o opaku! S jednoduchými designy a živými barvami jsou naše jmenovky na stůl na první svaté přijímání navrženy pro každé téma a barevnou kombinaci.


Svátost biřmování je velkou událostí v životech lidí a my víme, že byste v průběhu příprav nechtěli nic podcenit. Naše jmenovky na stůl na biřmování jsou navrženy tak, aby vám v tom pomohly.


S více než 240 designy si můžete zajistit bezproblémovou kontinuitu mezi prvky celkové výzdoby, protože máme něco pro každé téma!

Jmenovky na stůl na narozeniny

Narozeniny jsou o zábavě a stejně tak jsou i naše narozeninové jmenovky na stůl. Od vintage motivů po hvězdné noci a svíčky, můžete se spolehnout na naše zásoby, bez ohledu na téma vaší narozeninové oslavy. Navíc některé z našich narozeninových jmenovek na stůl mají věk napsaný na nich, takže se pro ně můžete rozhodnout zejména při oslavě významného výročí.

Party jmenovky na stůl

Naše party jmenovky na stůl mohou být použity pro jakoukoli příležitost. Takže ať už plánujete použít je jako svatební nebo vánoční jmenovky, návrhy a barvy budou vyhovovat každému typu akce. Tato kolekce jmenovek na stůl nabízí vše od květinových potisků po černobílá pozadí.


Dále mají některé jmenovky na stůl funkci přizpůsobení barvy pozadí, kdy si můžete vybrat ze 4 nebo 5 pevných barevných možností.

Jak přizpůsobit naše jmenovky na stůl?

Přizpůsobení našich jmenovek na stůl je snadné díky našemu online editoru. Stačí kliknout na tlačítko personalizovat po výběru preferovaného designu a vybrat "přidat jména" pro individuální tisk jmen na jmenovky. Dokonce můžete importovat jména z Excelové tabulky pro větší pohodlí.


Kromě toho můžete ke své objednávce přidat až 50 prázdných jmenovek pro jakoukoli neočekávanou situaci. Můžete si také objednat jednotlivé personalizované jmenovky, mícháním a kombinací designů pro unikátní personalizované jmenovky na stůl.


Myslíte si, že potřebujete více času na vytvoření perfektních jmenovek na stůl? To není problém! Stačí uložit svůj postup v našem online editoru a vrátit se později, abyste dokončili přizpůsobení svých jmenovek.


Kromě toho jsou naše jmenovky na stůl k dispozici ve variantách s přeložením a bez přeložení a můžete si vybrat mezi hedvábným a matným papírem pro tisk vašich jmenovek.

Personalizované jmenovky na stůl - naše záruka spokojenosti

V Optimalprint nabízíme 100% záruku spokojenosti na všechny naše produkty. Takže se můžete obrátit na naši zákaznickou podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, pokud máte problémy s vašimi jmenovkami na stůl do 14 dní od jejich přijetí.


V závislosti na situaci vám buď vrátíme peníze nebo přijdeme s nejlepším možným řešením pro vyřešení vašeho problému. Dále, naši členové programu 'Plus' mohou využívat prodlouženou záruku kvality po dobu 30 dnů a další zajímavé slevy na jmenovky na stůl, ale i další produkty.


FAQ

1. Jaké jsou jmenné karty pro stůl?

Karty názvu tabulky se používají na akcích, které pomáhají hostům rychle a snadno najít jejich sedadla. Tyto karty jsou nezbytnou součástí, zejména při velkých událostech, které vede hosty při identifikaci jejich místa u obrovského stolu, aniž by způsobily narušení řízení. Zatímco doprovod mnoho lidí na jejich určená sedadla může být náročné, může to usnadnit pomocí názvů stolů.

2. Mohu na karty psát jména?

Vytváření názvů na naší platformě je přímý proces. Když vyberete šablonu pro vytvoření své jmenovky, klikněte na „Personalizovat“ a přidejte jména. Můžete je buď zadávat názvy jednotlivě, nebo je importovat pomocí listu Excel. Náš online editor vám usnadňuje přidávání jmen digitálně, takže nemusíte psát jména ručně.

3. Jak rychle mohu získat své jmenné karty?

Když tiskneme všechny naše jmenné karty lokálně a co nejblíže k vaší poloze, zajistíme, abychom vaši objednávku doručili ve 2-4 pracovních dnech. To je naše standardní časová osa. Můžete tedy očekávat, že se vaše objednávka dostane za pár dní od data objednávky.

4. Jsou k dispozici vlastní velikosti nebo tvary?

Pro naše místo a název karty nenabízíme vlastní tvary ani velikosti. Naše karty pro místo a jméno jsou k dispozici v obdélníkovém tvaru a jedné standardní velikosti, což je 9,0 x 5,5 cm, a ty lze využít v plochých a složených možnostech. I když nahrajete svůj vlastní design pro tisk, karty budou vytištěny ve stejném tvaru a velikosti.

5. Jaké informace by měly zahrnovat na kartě místa?

Vzhledem k tomu, že se karty místa používají u tabulek k označení, kde by měli hosté sedět, obvykle nesou názvy hostů a čísel stolů jiná než jakékoli vlastní dekorace. Pokud si přejete přidat osobní poznámku pro své hosty, naše složené místo a jmenné karty nabízejí na vnitřní straně prázdné místo, takže neváhejte a napsat zprávu ručně a přimět se, aby se vaši hosté cítili ještě více.

Nenašli jste to, co jste hledali? Navštivte náš Centrum nápovědy