do not visit
{weekly.google.aluminium.cz.value_formatted_positive} slevaKód: {weekly.google.aluminium.cz.code} | Končí: {weekly.google.aluminium.cz.expiry_date_dd_mm}
Rychlé dodání a 100% záruka spokojenosti
8,8 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Rozzařte vaše fotky

1 Zvolte tvar:
2 Zvolte velikost:
Personalize

Naše potisky na kartáčovaném hliníku dodávají vašim fotkám texturu a hloubku. Tento styl tisku vypadá obzvláště krásně u černobílých fotografií. Bílé nejsou vytištěny, takže bílé oblasti vašich fotografií prosvítají v poutavém metalickém stříbře

Jednoduché na pověšení!

Zavěšení hliníkového tisku je jednoduché a bezproblémové. Ke každému tisku poskytujeme závěsný systém a pokyny zdarma. Včetně polštářové vycpávky, která způsobí dojem, že se váš tisk vznáší rovnoběžně se stěnou.

Zkombinujte vaše nejlepší fotky v koláž

Nemůžete si vybrat tu perfektní fotku? Vystavte si své vzpomínky v koláži pomocí našich bezplatných šablon pro více fotek. Ideální pro vytváření tematických obrazů pro zvláštní příležitosti.

Prohlédněte si náš výběr nástěnných umění

Naše vysoce kvalitní hliníkové tisky jsou prémiové, trvanlivé a cenově dostupné

Poutavý potisk na kartáčovaném hliníku | Optimalprint

Dodejte každému prostoru dotek moderní elegance s našimi potisky na broušeném hliníku. Tyto potisky jsou vytištěny na vysoce kvalitní hliníkové listy, což má za následek elegantní a sofistikovaný povrch, který zaručeně zaujme.

Nadčasový a elegantní povrch

Povrch našich potisků z kartáčovaného hliníku jim dodává jedinečný kovový lesk, který proměňuje bílý prostor v něco zvláštního. Díky své jemné struktuře, horizontálnímu směru vláken a čistým liniím propůjčují naše potisky z broušeného hliníku dotek elegance každé místnosti.

Chráněno před živly

Naše hliníkové potisky se hodí k vystavení venku i vevnitř. Jsou odolné proti vlhkosti, trvanlivé a snadno se čistí, takže jsou ideální pro oblasti s vysokým provozem. A se závěsnou sadou, která je součástí každého výtisku, můžete své oblíbené vzpomínky nebo umělecká díla rovnou vystavit.