do not visit
{weekly.google.poster.cz.value_formatted_positive} slevaKód: {weekly.google.poster.cz.code} | Končí: {weekly.google.poster.cz.expiry_date_dd_mm}
dny
hodiny
minuty
Vteřiny

Pořiďte si vaše plakáty včas na Vánoce

Wishing you a very Merry Christmas and a Happy New Year!
Lokální tisk a rychlé dodání
8,8 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Vytvořte si plakát na míru a oživte zdi vašeho domu

1 Zvolte tvar:
2 Zvolte velikost:
Personalize

Prohlédněte si náš výběr nástěnných umění

Proměňte své oblíbené fotografie v umění

Fotografie mají být sdíleny, zobrazovány a užívány. Vytiskněte své nejlepší vzpomínky na plakáty a proměňte své zdi v každodenní galerii. Vytvořte si koláž s fotografiemi z dětství, abyste si připomněli minulost, nebo použijte kombinaci fotografií ze školy, vysoké školy a novějších fotografií, abyste krásně zachytili přechod mezi jednotlivými etapami života. Optimalprint používá materiály nejvyšší kvality, aby vám poskytl hotový produkt, který obstojí ve zkoušce času.

Skvělá kvalita za rozumné ceny

Naše plakáty tiskneme prémiovým inkoustem a papírem.
Místně vytištěný, takže si můžete vytvořit zeď galerie a přitom snadno na své peněžence.

Místní tisk. Rychlé doručení

Naše plakáty tiskneme ekologickým papírem a co nejblíže vám.
To snižuje uhlíkovou stopu, což je dobré pro naši planetu a dobré pro vás.


Vytvořte si plakát na míru a oživte zdi vašeho domu

Personalizované plakáty s potiskem od Optimalprint

Pokud chcete oživit své stěny, Optimalprint má vše, v co byste doufali. Dopřejte svému domovu trochu osvěžení a popusťte uzdu své vnitřní kreativitě pomocí plakátů s potiskem, které vylepší váš interiér. Ale když je k dispozici tolik potisků, vybrat si ten, který se bude líbit každému v domácnosti, se snadněji řekne, než udělá – nemluvě o snaze najít plakát s potiskem, který bude skutečně odpovídat vašemu stylu a osobnosti. S naší vlastní službou tisku plakátů se zbavíme stresu a potíží. Nikdy nebylo snazší najít poutavé plakáty s potiskem, které se budou do vašeho domova skutečně hodit.


U Optimalprint vše, co musíte udělat, je nahrát vybranou fotografii, vybrat si z naší řady typů tisku a poté vybrat tu správnou velikost. Je opravdu tak snadné navrhnout a vytvořit vlastní plakáty s potiskem. Případně si můžete procházet naše Studio Selection plakáty a vybírat si z exkluzivních uměleckých děl, která nabízíme. A to není vše. Na výběr máme řadu materiálů, včetně možností potisku na plátna, kov, dřevo a akryl, a také různé velikosti, abychom zajistili, že váš plakát s potiskem ude vyhovovat zamýšlené místnosti. A co víc, používáme pouze prvotřídní tiskové procesy a nejlepší materiály, abychom zaručili ostré obrázky a výrazné barvy.


Po vytištění budou vaše personalizované plakáty rychle zabaleny a odeslány. Pokud jste připraveni vdechnout svým stěnám nový život, pokračujte v prohlížení, abyste podnítili svou kreativitu a začněte vytvářet své vlastní plakáty s potiskem.

Vytiskněte plakáty a proměňte dům v domov

Ložnice, koupelny, kanceláře, chodby, kuchyně a další – téměř každou místnost v domě lze proměnit pomocí plakátů s potiskem. Ať už chcete oživit určitou vzpomínku, přidat nával barev nebo popustit uzdu své kreativitě, personalizované plakáty s potiskem od Optimalprint mají pro každého něco.

Inspirativní kanceláře

Ať už pracujete z domova, užíváte si hybridní role nebo máte rodinnou studovnu na domácí úkoly a přípravu na zkoušky, vaše kancelář potřebuje klidnou a zároveň motivační atmosféru. Přesně to dokáže správné umělecké dílo nebo personalizovaný plakát s potiskem. Vyberete si něco z naší kolekce uměleckých děl, ozdobte váš prostor motivačním citátem nebo použijete obrázek ze své oblíbené dovolené, který vám pomůže soustředit se a zapnout mozek.

Útulné ložnice

Správná atmosféra ve vaší ložnici dokáže s vaším spánkem zázraky. Špatná atmosféra může způsobit, že budete nabručení a neuvolnění. Z tohoto důvodu říkáme, abyste si vybrali plakáty s potisky, které jsou uklidňující a něco pro vás znamenají. S výběrem plakátů na šířku, na výšku nebo čtvercových plakátů jistě najdete hotový kousek pro každý druh prostoru.

Vzrušující kuchyně

Kuchyně, srdce domova a centrum rodinného života, hrají v každé domácnosti velkou roli. Plakáty s potiskem pomohou pozvednout i ty nejnudnější stěny pomocí řady designů a barev. Pohrajte si s plátnem, kovem a akrylovými materiály, abyste našli ten, který nejlépe vyhovuje vašemu stylu.

Víceúčelové chodby

Chodby by měly být útulné, ale často jsou místem, kde mohou být stěny nevýrazné. S našimi plakáty můžete oživit své průchody a zároveň podtrhnout svou osobnost – i v těch nejmenších prostorách. Výtisky plakátů na plátně a dřevě jsou obzvláště poutavé a okamžitě upoutají pozornost, když lidé procházejí kolem.

Pohodové obývací pokoje

Místo, kde se všichni scházejí, aby sledovali televizi, popovídali si s přáteli a vychutnali si dobré jídlo a pití, je váš obývací pokoj ideálním místem pro vystavení osobních fotografií a uměleckých děl. V Optimalprint máme na výběr řadu stylů a materiálů, takže si budete jisti, že najdete plakáty s potiskem, které skvěle doplní váš interiér.

Plakáty s vlastním potiskem, nezáleží na stylu

Ve Optimalprint jsou naše plakáty s vlastním potiskem nabízeny v různých velikostech, stylech a orientacích. Vyberte si ze čtvercového, nebo orientace na výšku či na šířku a vyberte si materiál, který bude vyhovovat vašemu domovu. Pokud vás více zajímají předem navržené personalizované plakáty, náš výběr působivých možností vás nezklame. Jednoduše si prohlédněte naše plakáty s potiskem online, vyberte si preferovaný potisk a poté se rozhodněte pro velikost a materiál pro vaše fotoplakáty.

Potisk na plátno

Plakáty s potiskem na plátno jsou cenově dostupnou a oblíbenou volbou, pokud jde o umělecká díla pro domácnost. Používáme prémiový inkoustový potisk k zachycení každého malého detailu z vaší fotografie nebo uměleckého díla. Zajišťujeme také vždy vysoce kvalitní povrchovou úpravu bez ohledu na velikost potisku.

Potisky na akrylové sklo

Nabízíme tisk plakátů přímo na akrylové sklo pro klasický vzhled. Tyto potisky jsou vhodné do obývacích pokojů, chodeb, kanceláří a dalších místností a jsou ideální pro jakýkoli typ místnosti. Chcete-li získat zvláštní výtisk, můžete navrhnout jeden s více fotografiemi a vytvořit tak ústřední bod, který si všichni užijí.

Potisky na hliník

Naše plakáty s potiskem na hliník znamenají, že barvy na potiscích zůstanou živé a výrazné. Tyto potisky jsou v současném stylu, oblíbeném po celém domě, vytištěny přímo na kov a vytvářejí tak moderní nástěnné umění. Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti s designem nebo designérské schopnosti. Stačí si vybrat design, velikost a rámeček a my se postaráme o zbytek.

Potisky na dřevo

Jedinečné a působivé naše potisky plakátů na dřevo jsou ideální pro lidi, kteří chtějí svému domovu znovu vytvořit rustikální vzhled a atmosféru. Vyberte si mezi tloušťkou 10 mm nebo 20 mm a také orientací a velikostí potisku. Dřevěné potisky plakátů v obývacím pokoji a na chodbách dodají vašemu prostoru atmosféru.

Malé a velké plakáty pro každý rozpočet

V Optimalprint máme nejen obrovský výběr výtisků plakátů a uměleckých děl, stejně jako různé velikosti plakátů, ale také garantujeme nejnižší ceny v okolí. Bez ohledu na váš rozpočet a styl domácího interiéru si jistě najdete potisky plakátů, které vám budou vyhovovat. Dokonce ani nemusíte umět používat náš designový nástroj nebo být extrémně kreativní. Jednoduše nahrajte svou fotografii, vyberte šablonu, vyberte velikost, materiál a orientaci a my vám výtisky plakátů doručíme až ke dveřím, než se nadějete.

Probuďte svou fantazii pomocí Optimalprint

Umělecká díla po celém domě představují rychlý a snadný způsob, jak proměnit váš interiér. Vytváří přívětivou a relaxační atmosféru a zároveň ukazují vaši vlastní osobnost a styl. S personalizovanými plakáty s potiskem to můžete posunout o krok dále.


Pokud hledáte plakáty s potiskem pro váš domov – v malém nebo velkém formátu – máme vše, co potřebujete. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený obrázek nebo umělecké dílo a poté vyberte materiál a velikost plakátů. O zbytek se postaráme my – je to opravdu tak snadné. Popusťte uzdu své kreativitě a proměňte svůj dům v domov pomocí personalizovaných plakátu od Optimalprint.