do not visit
50% slevaKód: KARTICKYCZ | Končí: 02/06
Vytištěno v Česku & Doručení 1-2 dni
8,8 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Skvělá kvalita za rozumné ceny

Vyberte typ papíru, který nejlépe odpovídá vašim požadavkům: hedvábný papír nabízí hladký povrch a krásnou povrchovou úpravu, díky lesklému papíru budou barvy živější, a zářivý bílý matný papír je ideální pro přání bez fotek. Každý typ papíru má působivou odolnost, která zajistí, že si přání udržují svůj jasný vzhled i po uplynutí let. Bez ohledu na to, jaký papír si vyberete, poskytneme vám špičková foto přání za dostupnou cenu!

Skutečná fólie

Prémiová přání se skutečnou fólií. Vyberte si mezi zlatou, stříbrnou nebo měděnou fólií.

Přání se zaoblenými rohy

Naše přání se zaoblenými rohy jsou o malých detailech provedených skvěle. Vdechněte svým vlastním foto přáním osobitý styl tím, že se rozhodnete pro zaoblené hrany, které se zalíbí všem.

Personalizovaná přání – krásná a personalizovatelná

Není nic, co by řeklo „Záleží mi na tobě“ lépe než personalizovná přání, ve správný čas a s tím správným sdělením. Ať už se jedná o jakoukoli příležitost, můžete svým nejbližším a nejdražším udělat radost, tím, že jim dátetištěné kartičky a personalzovaná přání vyrobená s láskou u Optimalprint. Máme přání, která se hodí pro každou příležitost, ať už osobní nebo obchodní, a slibujeme kvalitu, která na příjemce udělá dojem. Máme na výběr řadu šablon, nebo si můžete vytvořit své vlastní přání pomocí našich snadno použitelných návrhových nástrojů.

Personalizovaná přání od Optimalprint

Zde v Optimalprint máme vlastní přání pro téměř každou příležitost, na kterou si vzpomenete, připravené k vytvoření a dodání co nejrychleji. Váš čas je cenný, proto se snažíme zajistit, aby se personalizovaná přání dostaly k určenému příjemci rychle a včas. Zde jsou některé z nejoblíbenějších kategorií personalizovaných přání, které právě nabízíme:

Děkovné kartičky za největší zázrak

Jedním z nejlepších způsobů, jak poděkovat své rodině a přátelům za jejich dary vašemu děťátku, je dát jim děkovnou kartičku za vaše miminko. Koneckonců, koho by nepotěšilo, kdyby obdržel roztomilou fotografii vašeho malého uzlíčku radosti, který si může vystavit ve svém domově? Máme na výběr řadu krásných šablon, nebo si můžete navrhnout vlastní!

Svatební kartičky – láska je všude kolem nás

Je čas oslavit vaši lásku! Svatba je jeden z nejkrásnějších dnů v životě. Rozhodnete se od této chvíle kráčet životem společně. To se samozřejmě musí oslavit s přáteli a rodinou. Vytvořte dokonalou sadu svatebních tiskovin pro každý krok vaší láskyplné cesty pomocí našich personalizovaných kartiček. Od „Svatebních oznámení“ po „Svatební pozvánky“, „RSVP“ a „Svatební děkovné kartičky“, můžete vytvářet různé kartičky pro vaší svatbu. Popusťte uzdu své kreativitě a okouzlete své hosty nejen pozvánkami, ale i dalšími tiskovinami.

Křest, přijímání nebo biřmování – pozvěte hosty jedinečným způsobem.

V průběhu života se slaví mnoho krásných obřadů. Patří mezi ně oficiální náboženské oslavy, jako jsou křtiny nebo biřmování. Tyto příležitosti jsou většinou sdíleny s celou rodinou a přáteli. Místo tradičních pozvánek a děkovných kartiček můžete použít Optimalprint k vytvoření jedinečných personalizovaných pozvánek a kartiček pro vaše oslavy. Na Optimalprint najdete vzory a motivy vhodné pro každou oslavu. Pozvánky a děkovné kartičky se stanou jedinečnými díky fotografiím a osobním citacím.

Pozvánky k narozeninám na další velkou párty

Nikdy nejsme příliš staří na to, abychom oslavili své narozeniny! Tak je pojďte oslavit stylově se svými blízkými zasláním personalizovaných karet v Česku, vytvořených podle nejvyššího možného standardu. Tyto pozvánky na oslavu narozeninTyto pozvánky jistě přitáhnou velkou pozornost příjemců, zvláště pokud tištěným kartičkám dodáte osobní nádech. Oslavte narozeniny jako nikdy předtím s naší širokou sbírkou tiskovin.

Personalizované vlastní kartičky

Pokud si chcete vytisknout vlastní personalizované kartičky nebo přání v Česku, Optimalprint je tím ideálním místem, kde to udělat. A říkáme to se 100% jistotou, protože pokud jde o design a tisk, máme odborné znalosti, aby vaše personalizované kartičky vynikly! Pokud se však ptáte, PROČ byste měli zvolit personalizovaný potisk kartiček místo těch, které byly předem navrženy, pak pokračujte ve čtení.

Oceňte nebo poděkujte přátelům a rodině

Posílání personalizovaných pohlednic je skvělý způsob, jak vyjádřit vděčnost nebo uznání. V době e-mailů a textových zpráv mohou kartičky s personalizovaným potiskem zaslané poštou skutečně vyniknout a ukázat příjemci, že jste „udělali něco navíc“, abyste ukázali, že vám na nich záleží. Vytiskněte si děkovné kartičky s vlastním vzkazem a vyjádřete emoce, které chcete sdělit. Malá gesta, velký dopad – vaši přátelé a rodina budou potěšeni.

Jako dárek jako překvapení!

Pokud chcete tisknout blahopřání online, nehledejte nic jiného než Optimalprint a překvapte své blízké. Personalizovaná tištěná přání jsou krásnými dárky, protože jsou stylová a krásná na pohled a mohou sdělit poselství, které chcete sdílet. S těmito přáníčky posíláte něco jedinečného.

Uchovejte vzpomínky

V době, kdy je vše digitální, mohou personalizované kartičky, kterých se někdo může dotknout, sloužit jako vzpomínka, která vždy vykouzlí úsměv na tváři příjemce. Zavzpomínejte spolu pomocí personalizovaných kartiček a prožijte znovu skvělé okamžiky, jako je svatba nebo oslava narozenin dítěte. Kartičky s osobními fotografiemi jsou nejen krásné, ale také odrážejí emoce a společné okamžiky.

Personalizovaná foto přání

Pro tisk vlastních přání nebo jiných tiskovin již není potřeba fyzicky někam chodit. Personalizovaná přáníčka si můžete vytisknout online na stránkách Optimalprint za přijatelné ceny. Tisk foto přání nebyl nikdy jednodušší než u společnosti Optimalprint. Vyberte typ papíru a vybírejte i mezi prémiovými řemeslnými obálkami pro luxusnější dojem. Naše přání jsou vysoce detailní, mají určitý styl a dojem na základě zvoleného papíru a mají zaoblené hrany.


Chcete-li vytisknout přání v Česku, můžete si vybrat ze stávajících návrhů a šablon nebo vytvořit nové přání úplně od začátku. Přání s personalizovaným potiskem a foto přání vypadají skvěle v obou směrech, jakmile přidáte nejdůležitější prvek, díky kterému vyniknou – fotografii. Pokud tedy chcete tisknout přání online, už nemusíte dál hledat!

Používejte personalizované karty pro své podnikání

Několik kliknutí myší a několik klepnutí na klávesnici jsou vše, co potřebujete k vytvoření personalizovaných přání připravených k tisku. Pokud chcete tisknout přání nebo kartičky z obchodních důvodů, můžete si u nás navrhnout a vytisknout foto návrhy online, včetně loga vaší značky, obrázků a dalších položek. Poděkujte věrným zákazníkům, podpořte věrnost značce nebo jemně pobídněte zákazníky, aby u vás opětovně nakoupili přidáním osobního kontaktu na vaše personalizované kartičky, což znamená, že na vás nezapomenou. Možnosti jsou nekonečné, když máte vlastní službu tisku karet na dosah ruky!

FAQ

Jak mohu přání přizpůsobit?

Personalizované přání je hlavně o přizpůsobení designu a zprávy osobě, pro kterou jej vytváříte. Nezapomeňte přidat osobní fotografii, na které je zobrazena drahocenná vzpomínka, vřelé, srdečné poselství, které vyjadřuje, jak se cítíte k osobě, které přání dáváte, buďte tak upřímní a výrazní, jak jen můžete být, a použijte malé dekorativní prvky, jako jsou samolepky pro vylepšení vzhledu přání.

Jaké příležitosti jsou vhodné pro personalizovaná přání?

Personalizovaná přání lze vytvářet a sdílet pro každou příležitost. Dokud jste blízko dané osobě, na události nezáleží. Koneckonců, personalizovaná přání jsou výrazem vaší náklonnosti k vašim oblíbeným lidem. Neváhejte tedy navrhnout personalizovaná foto přání pro výročí, narozeniny, narození dítěte, přestěhování se do nového domova, změna zaměstnání, svatba a mnoho dalších příležitostí.

Mohu použít fotografie na personalizovaných přáních?

Ano, na personalizovaných přáních můžete použít fotografie. Použití osobních obrázků osoby, pro kterou přání navrhujete, nebo vašich vlastních fotografií či obrázků, kde oba sdílíte zvláštní okamžik, může výrazně zvýšit celkovou přitažlivost vašich personalizovaných přání. Přidání anekdoty nebo osobní zprávy přidá další vrstvu personalizace, kterou si vaši přátelé a rodina zamilují.

Jaké jsou rozměry přání?

Naše personalizovaná fotografická přání jsou k dispozici v řadě různých velikostí jako jsou složená přání a jednostranná foto přání. Zde jsou některé z velikostí, které nabízíme: Velké / A5 (21,0 x 14,8 cm) - složené Čtvercové (14,1 x 14,1 cm) - složené Malé / A6 (10,5 x 14,8 cm) - složené Velké / A5 (21,0 x 14,8 cm) - jednostranné Čtvereční (14,1 x 14,1 cm) - jednostranné Malé / A6 (14,8 x 10,5 cm) - jednostranné

Jsou obálky zahrnuty v ceně vašich přání?

Ne, obálky nebudou do ceny vašich přání zahrnuty. Pokud si chcete zakoupit odpovídající obálku pro vaše foto přání, můžete ji přidat do objednávky, ovšem za příplatek. Vyberte si z našeho výběru standardních a prémiových obálek a zakupte si tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a tématu přání. Koneckonců, perfektní přání je neúplné bez atraktivní obálky.

Nenašli jste to, co jste hledali? Navštivte náš Centrum nápovědy