do not visit
50% slevaKód: KARTICKYCZ | Končí: 21/04
Vytištěno v Česku & Doručení 1-2 dni
8,8 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Skvělá kvalita za rozumné ceny

Vyberte typ papíru, který nejlépe odpovídá vašim požadavkům: hedvábný papír nabízí hladký povrch a krásnou povrchovou úpravu, díky lesklému papíru budou barvy živější, a zářivý bílý matný papír je ideální pro přání bez fotek.

Skutečná fólie

Prémiová přání se skutečnou fólií. Vyberte si mezi zlatou, stříbrnou nebo měděnou fólií.

Zaoblené rohy

Naše přání se zaoblenými rohy jsou o malých detailech provedených skvěle.

Karty s poděkováním

První svaté přijímání je neuvěřitelně speciálním milníkem, který si přejete správně oslavit s rodinou a přáteli. Děkovné přijímací karty jsou snadným a významným způsobem, jak poděkovat těm, kteří se zúčastnili vašeho svatého přijímání a sdílet s nimi radost z něj. Čtěte dál, abyste se dozvěděli více o tom, jak tyto karty fungují, co by měly obsahovat, a jak si je můžete vyrobit s pomocí Optimalprintu.

Co je svaté přijímání?Svaté přijímání, také známé jako Eucharistie, je svátost ve křesťanské víře, která symbolizuje Ježíšovu Poslední večeři s jeho učedníky před jeho smrtí. Jak je psáno v Bibli, Ježíš řekl svým učedníkům, aby si ho připomínali prostřednictvím této obřadu pokaždé, když jedli chléb a pili víno. Tento akt památky je slaven během mše nebo přijímání v mnoha křesťanských denominacích.


Chléb a víno, které jsou podávány, jsou považovány za symboly Ježíšova těla a krve, a ti, kteří se účastní Svatého přijímání, věří, že přijímají tělo a krev Krista, což je znak duchovní jednoty. Pro mladé lidi je první přijímání obřadem průchodu. Znamená začátek plného členství v křesťanské církvi a označuje zvláštní pouto s Ježíšem Kristem.

Jak fungují děkovné přijímací karty?Rodina, přátelé a ostatní věřící se účastní prvního svatého přijímání mladé osoby, aby se připojili k jejímu oslavování závazku víry. Obvykle se událost skládá z ceremonie, při které mladý člověk přijímá svátost Eucharistie, a následného přijetí. Pro mnoho rodin je zvykem poslat vzkaz poděkování účastníkům několik dní nebo týdnů po shromáždění. Tímto způsobem vyjádří vděčnost za jejich přítomnost při první svaté přijímání a zároveň ho formálně oslaví. První děkovné karty k první svaté přijímání často slouží jako památka i dlouho poté, co byly odeslány a přijaty.


Děkovné karty k první svaté přijímání se mohou lišit vzhledem podle osobního vkusu a stylu jednotlivce. Některé jsou formální a tradiční, zatímco jiné mají modernější nebo unikátní vzhled. Ale bez ohledu na to jsou ve všech kartách obvykle obsaženy stejné základní prvky:

Vzkaz poděkováníPrvní a nejzřejmější část děkovných karet k přijímání je vzkaz poděkování. Jak bude vzkaz vypadat, je zcela na odesílateli, i když mnoho lidí volí jednoduchou formulaci jako "Děkuji vám, že jste slavili mé první svaté přijímání se mnou" nebo "Děkuji vám za vaše modlitby a podporu v můj speciální den."

Podrobnosti o přijímáníDruhá část děkovných karet za první svaté přijímání obvykle obsahuje podrobnosti o přijímání. Zahrnuje důležité termíny, jako kdy se obřad konal, kdo ho vykonával a kde (např. kostel nebo domov).

PodpisDěkovné přijímací karty k prvnímu přijímání jsou obvykle podepsány samotným přijímajícím a jeho rodiči. Tímto se formálně uzavírá zpráva a znamená, že pochází od nich.

ObrázkyObrázky jsou volitelnou součástí děkovných karet za první svaté přijímání, ale rozhodně stojí za to je zahrnout, pokud máte skvělé fotografie z události.

Biblický citátNěkteří lidé se rozhodnou do svých děkovných karet za první svaté přijímání zahrnout biblický citát nebo výrok související se významem přijímání.

Vytvořte si vlastní personalizované přijímací karty k přijímáníZatímco některé obchody nabízejí hotové balíčky děkovných karet za první svaté přijímání, ty nejsou tak speciální jako ty vlastnoručně vyrobené. S online zdroji Optimalprintu vám pomůžeme vytvořit personalizované děkovné karty k prvnímu svatému přijímání, které budou pamětné a ceněné po mnoho let. Naše profesionální služby vám pomohou vytvořit jedinečné, přizpůsobené karty pro váš speciální den, které vás budou reprezentovat, protože děkovné přijímací karty by měly být více než jen děkovnou zprávou.


Nejlepší část je, že nemusíte opustit pohodlí svého domova, abyste mohli začít. Vše, co potřebujete, je přístup k počítači nebo mobilnímu zařízení. Poté máte možnost navrhnout své děkovné karty k prvnímu svatému přijímání tak, jak si přejete, pomocí jednoho z našich stávajících šablon.


Zde je postupný rozbor, jak proces funguje:

Vyberte základní šablonuZačněte tím, že si vyberete jednu z mnoha šablon děkovných karet k přijímání. Optimalprint nabízí řadu možností, například ty speciálně navržené pro dívky, pro chlapce, s fotografiemi nebo bez fotografií. S takovým výběrem si snadno najdete své dokonalé děkovné karty k přijímání. Ale to není vše, tyto karty jsou také k dispozici v různých konfiguracích - skládací, jednostranné a oboustranné. Dokonce si můžete vybrat i povrch papíru, jako je lesklý nebo nelakovaný.

Upravte svůj designPoté přichází ještě zábavnější část - tvoření. Můžete přizpůsobit své děkovné karty k přijímání přidáním textu, obrázků a dalších grafik. Například můžete přidat vlastní fotografie ze slavnosti svatého přijímání nebo významný citát ze Písma svatého. Můžete dokonce přizpůsobit barvy a styly písma textu pomocí našeho snadno použitelného editoru.

Kontrola a tiskTřetím krokem je přečíst si svůj návrh a zkontrolovat, zda vaše děkovné přijímací karty k přijímání vypadají a znějí tak, jak jste si představovali. Ačkoli se to může zdát zbytečné, je pro vás naprosto nejlepší, abyste se pečlivě podívali na své děkovné přijímací karty k přijímání. Tímto způsobem můžete odhalit jakékoliv zjevné překlepy nebo obrázky nízké kvality, které by se mohly někde vkrást.


Když jste spokojeni se svým návrhem děkovných přijímacích karet k přijímání, můžete zadat svou objednávku a nechat si karty doručit. Rychlé doručení od Optimalprintu zajistí, že vaše děkovné přijímací karty k přijímání dorazí rychle.


Optimalprint je hrdý na to, že se podílí na vytváření děkovných karet s fotografií, které přijímající prvního svatého přijímání si ponechávají navždy. Naším cílem je usnadnit proces vytváření personalizovaných děkovných karet k přijímání co nejjednodušší a bez stresu. Takže se pusťte do prozkoumávání naší nabídky děkovných karet k prvnímu svatému přijímání. S Optimalprintem můžete vytvořit nejkrásnější a nejvýznamnější děkovné karty k přijímání jen pár kliknutími!