do not visit
Optimalprint Optimalprint
9,0" 10" 69506
9,0/10 (69506 hodnocení)
40% slevaKód: KARTICKYCZ | Končí: 11/06
9,0 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků
Vytištěno v Česku & Doručení 1-2 dni

Komplexní design díky našim sadám

Většina našich designů je dodávána v sadě, která vám a vašim hostům nabídne ucelený styl. K sobě se hodící sady zahrnují svatební oznámení, pozvánky a RSVP, a děkovné kartičky.

Objednejte si personalizované vzorky

Stále si nejste jisti výběrem vašeho přání? Vyberte jakýkoli design, přizpůsobte jej svým textem a fotkami, a do 2 pracovních dnů obdržíte váš vzorek.

Skvělá kvalita za rozumné ceny

Vyberte typ papíru, který nejlépe odpovídá vašim požadavkům: hedvábný papír nabízí hladký povrch a krásnou povrchovou úpravu, díky lesklému papíru budou barvy živější, a zářivý bílý matný papír je ideální pro přání bez fotek.

Skutečná fólie

Prémiová přání se skutečnou fólií. Vyberte si mezi zlatou, stříbrnou nebo měděnou fólií.

Zaoblené rohy

Naše přání se zaoblenými rohy jsou o malých detailech provedených skvěle.

Svatební pozvánky - sdílejte lásku!

Svatební den je jednou z nejdůležitějších událostí v životě člověka. Takže pozvánka, kterou se chystáte odeslat, má přirozeně obrovský potenciál udělat na vaše hosty skvělý první dojem. Svatební pozvánky vyrobené na míru u Optimalprint jsou báječným způsobem, jak všem ukázat, že vaše svatba je jedinečnou událostí hodnou jejich času a obdivu. Když vytvoříte svatební pozvánky na míru, zajistíte, že každý detail, počínaje designem až po použitá slova, dokonale reflektuje vaši lásku, osobnost a svatební téma.


Přizpůsobené svatební pozvánky jsou také fantastickým způsobem, jak zajistit, aby se vaši hosté cítili výjimečně, protože jste si našli čas a vytvořili svatební pozvánku přímo pro ně. A když dáte někomu pocit, že si jeho přítomnosti ve svůj výjimečný den vážíte, určitě si toho bude vážit!

Elegantní svatební pozvánky

Naše rozsáhlá kolekce elegantních svatebních pozvánek je pečlivě vyrobena s láskou v Česku. Jsou plně přizpůsobitelné a můžete si vybrat design z široké škály stylů, od rustikálního a elegantního až po svérázné a moderní. Kromě toho si můžete upravit svatební pozvánky podle vlastního výběru barev, motivů, písem a vlastních slov. Pokud se však ptáte, proč byste měli sáhnout po pozvánkách na svatbu na míru a ne po těch základních, máme pro vás odpověď.

Vytvořte očekávání

Personalizované svatební pozvánky jsou skvělé, pokud chcete ve vašich hostech vyvolat pocit očekávání a nadšení. Odesláním svatebních pozvánek, které jsou jedinečné a nádherné, udáváte tón velké události a dáte svým hostům vědět, že je čeká speciální událost.

Nechte zazářit váš osobní styl

Personalizované svatební pozvánky vyjadřují váš osobní styl, osobnost a téma události tak, jak to běžné svatební pozvánky nezvládnou. Díky našim talentovaným návrhářům si můžete přizpůsobit tiskoviny přesně tak, jak chcete, a získat produkt, který vás jako pár skutečně reprezentuje.

Nechte vaše hosty cítit se skutečně speciálně

Přizpůsobitelné, personalizované svatební pozvánky ukáží, že si svých hostů vážíte, a je pro vás důležité, aby byli přítomni na vaší velké události. Koneckonců jste si vzali čas na vytvoření skutečně speciálních pozvánek, místo abyste se spokojili s těmi obecnými.

Ať je váš den skutečně nezapomenutelným

Vaše svatba je speciální a jedinečnou událostí a personalizované svatební pozvánky to odrážejí. Vytvořením personalizovaných pozvánek sdělujete, že vaše svatba bude událostí, kterou by si vaši hosté neměli nechat ujít!

Schovejte si je jako vzpomínku

Svatební pozvánky na míru jsou krásné a mají mnoho významu. Není divu, proč si je tolik lidí rádo uchovává jako vzpomínku na svatbu! Tyto svatební pozvánky mohou lidem v nadcházejících letech být připomínkou vašeho svatebního dne. Když si objednáte svatební oznámení od Optimalprint, můžete si být jisti, že si jako suvenýry získají místo v domovech vašich hostů.

Svatební pozvánky s fotkou

Obrázek vydá za tisíc slov, a pokud jde o svatební oznámení, věříme, že přidáním fotky je ještě více vyšperkujete. Koneckonců, jen málo věcí vypadá lépe než budoucí nevěsta a ženich ve vřelém objetí. Zde je několik důvodů, proč si nechat vyrobit svatební pozvánky s fotkou:

Osobitost

Nic nevyjadřuje emoce tak, jak to dělají fotografie. Bez ohledu na to, kolik nebo jaký druh textů nebo grafiky použijete, nemohou se rovnat emocím, které v lidech dokáže vyvolat fotografie. Přidáním fotografie budou vaše svatební pozvánky jedinečné a nezapomenutelné, něco, co na vašich hostech zanechá trvalý dojem. Kromě toho by hosté rádi viděli vaše předsvatební záběry, než vás osobně uvidí právě během vašeho svatebního dne.

Navodí atmosféru

Fotografie, kterou použijete pro pozvánky, udává tón vaší svatbě a může dát vašim hostům představu o tématu a stylu vaší svatby. Ať už se jedná o svatbu v destinaci nebo intimní setkání ve vaší lokalitě s blízkými přáteli a rodinou, ten správný design může vykreslit, co mohou hosté od účasti na vašem svatebním dni očekávat.

Nekonečné možnosti

Jedna z nejlepších věcí na fotografiích je, že máte velkou flexibilitu v návrzích svatebních pozvánek. Ať už jde o formální portrét nebo zábavný upřímný snímek nebo cokoli mezi tím, můžete vykreslit okamžik v čase, který odráží vaši osobnost. Jako pár můžete vytvořit pozvánku, která bude skutečně reprezentovat váš vztah.


Pokud si nejste jisti, jak by finální produkt vypadal, nabízíme vám bezplatné vzorky doručené přímo k vašim dveřím do 2–3 pracovních dnů. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si svůj design, upravit si jej podle libosti pomocí textu nebo fotografií a zvolit možnost bezplatných vzorků. Pokud máte jakýkoli problém s designem nebo čímkoli související s doručením, neváhejte se na nás obrátit. Uděláme vše pro to, abychom vám celý proces co nejvíce usnadnili, abyste se mohli soustředit na to nejdůležitější – na vaši svatbu.


Dokonalé kreativní prostředí pro vaši svatbu

Svatba by měla být jedním z nejkrásnějších dnů ve vašem životě. Naplánujte si tento den od rána do večera přesně tak, jak si ho představujete. S Optimalprint po vašem boku můžete dodat své svatbě nádherné prostředí. To již začíná již svatebním oznámením. Svatba není vždy úplně naplánovaná – ale hosté by si měli nechat přesně tento jeden termín volný. Po těchto oznámeních bude později následovat samotné pozvání na svatbu. V závislosti na zvoleném designu můžete poté stejný design replikovat i v dalších prvcích vašeho svatebního dne. S Optimalprint můžete kromě pozvánek navrhovat takésvatební jídelníček, které poskytnou vašim hostům představu o lahodném jídle a pití na vaší svatbě nebo možnosti služeb. Kartičky se jmény pro hosty se nejen postarají o vámi zamýšlené uspořádání zasedacího pořádku, ale také dodají konečnou podobu stávající dekoraci stolu. Použijte individuálně navržené kartičky jako jedinečný doplněk na vaší svatbě. Všechny typy kartiček lze vytvořit ve stejném designu, který se jako červená nit táhne plánováním a i samotným svatebním dnem.


A po svatbě? Pak je čas poděkovat všem milým hostům. Společně jste oslavili vaší velkou lásku a učinili váš den nezapomenutelným. S poděkováním za svatbu můžete vyjádřit svou vděčnost a nechat své hosty ještě jednou zavzpomínat na váš svatební den.

Rustikální, moderní, destinační svatební pozvánky – Přizpůsobte si svatební pozvánky

Ať už se jedná o rustikální svatební pozvánky,moderní svatební oznámení, květinová svatební oznámení> nebo jiné typy svatebních tiskovin, to vše vyrábíme u nás v Optimalprint. Považujte nás za svůj cíl na jednom místě pro vše, co souvisí se svatebními tiskovinami. Návrhy jsou dodávány v odpovídajících sadách, aby vytvořily specifický vzhled a dojem, který zůstane konzistentní, od svatebních oznámení po pozvánky a RSVP kartičky a dokonce i svatební děkovné kartičky.

Prohlédněte si rozsáhlý katalog kategorií stylů, jako je klasický, květinový, krajkový, moderní, rustikální, romantický, destinační a další! Převezměte kontrolu nad šablonami a upravujte si různé prvky podle svých představ. Nabízíme širokou škálu přizpůsobitelných svatebních pozvánek, které vám pomohou uvést vaši vizi do života. Naši zkušení designéři s vámi budou úzce spolupracovat na vytvoření pozvánky, která skutečně vystihne podstatu vaší svatby.


Tak na co čekáte? Začněte upravovat své svatební pozvánky ještě dnes a vytvořte pozvánku, na kterou vaši hosté nikdy nezapomenou. Věřte nám, že vaše námaha bude stát za to, až vaši hosté obdrží personalizovanou pozvánku

Staňte se členem Optimalprint Plus

Objednejte si personalizované svatební pozvánky nyní na Optimalprint.cz. Když se stanete členem Optimalprint Plus, získáte doručení ZDARMA a RYCHLE. Využijete také prodlouženou 30denní záruku kvality a získávejte další atraktivní nabídky po celý rok. Tak na co čekáte? Vytvořte si jedinečné svatební pozvánky a okouzlte své hosty!

Stáhněte si aplikaci Optimalprint a získejte přístup k našim nejlepším nabídkám!

POŠLETE MI SMS S ODKAZEM

Pošleme vám odkaz ke stažení aplikace. Zadáním čísla souhlasíte s přijetím jednorázové automatizované textové zprávy s odkazem na aplikaci Optimalprint. Mohou se použít standardní sazby textových zpráv.