do not visit
Naši doručovací partneři jsou zaneprázdněnější než obvykle. Objednávejte dárky co nejdříve, abyste je dostali včas do Vánoc.
Vytištěno v Česku & Doručení 1-2 dni
9,2 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Personalizovaná Vánoční přání a Kalendáře

Darujte vaše nejoblíbenější vzpomínky pomocí našich fotoproduktů

Dárky pro vaší rodinu

Není nic lepšího, než znovu prožít chvíle, které rozesmějí vaši rodinu. Proměňte tyto okamžiky a fotografie v krásný nástěnný kalendář nebo personalizovanou fotoknihu se vzpomínkami na uplynulý rok.

Dárky pro vaše přátele

Chcete ukázat svým přátelům, že vám na nich záleží? Vytvořte plakát s koláží nebo plátno s fotografiemi vašich oblíbených společných vzpomínek nebo jim pořiďte personalizovanou láhev s vodou nebo cestovní hrnek.

Dárky pro ty nejmenší

Někdy jsou to maličkosti, díky kterým se naši nejmenší cítí výjimečně. Přidejte jméno dítěte k jeho oblečení nebo vytvořte zcela jedinečný design. Přineste dětem kouzlo tím, že vytvoříte hrnky s fotografiemi, textem a samolepkami, které budou vypadat jako vánoční kouzlo!

Dárky pro mě

Letos na sebe nezapomeňte. Vybírejte z celé řady produktů a designů, přizpůsobte je fotografiím, textům nebo některému z našich skvělých a trendových designů a za chvíli vyniknete.

Vyřiďte vánoční nákupy a vstupte do roku 2023 s členstvím Plus

Vánoce jsou obdobím dárků a členství Plus je tu, aby vám pomohlo. Můžete se připojit k Plus a získat dopravu ZDARMA po celých 12 měsíců – počínaje všemi vašimi vánočními nákupy. 🎁 Kupte všem na vašem seznamu dárek, na který budou vzpomínat po mnoho let, a to vše při zachování nízkých nákladů. Zjistěte více

Vyberte ten perfektní dárek

K dispozici také přes naši mobilní aplikaciNÁPADY NA VÁNOČNÍ DÁRKY

Přemýšlíte o tipech na vánoční dárky? Nehledejte nic jiného než Optimalprint! Nabízíme širokou škálu personalizovaných dárků, které v tomto svátečním období jistě vykouzlí úsměv na tvářích vašich nejbližších a nejdražších. Od oblečení a hrnků po kalendáře a další, pro každého máme něco. Přidejte svůj osobní přístup a udělejte letošní Vánoce zvláštními dárky, které jdou zpod stromečku přímo do srdce.

PERSONALIZOVANÉ DÁRKY SNADNO A RYCHLE

Personalizované dárky jsou skvělým způsobem, jak svým blízkým ukázat, jak moc vám na nich záleží. Jak ale zajistit, aby vaše dárky byly skutečně jedinečné? V Optimalprint používáme nejnovější technologii tisku k vytvoření krásných, jedinečných dárků, které budou vaši blízcí milovat po mnoho let. Je to tak jednoduché, že se budete divit! Prozkoumejte naši širokou škálu krásných dárků, vyberte si své oblíbené a vytvořte si je podle svých oblíbených fotografií a promyšlených zpráv.

PERSONALIZOVANÉ VÁNOČNÍ DÁRKY PRO NĚHO I PRO NI

Optimalprint nabízí širokou škálu personalizovaných dárků pro něj i pro ni. Pomocí našeho snadno použitelného online editoru můžete vytvořit vlastní nástěnné umění, plátna, plakáty a další během několika minut. Proč pro něj nevytvořit jedinečné osobní fotoplátno s vašimi oblíbenými společnými vzpomínkami? A pro ni můžete navrhnout promyšlený personalizovaný plakát s fotografickou koláží, který bude odrážet vaši lásku a uznání v tomto svátečním období. Jednoduše nahrajte své oblíbené fotografie, přidejte text a vyberte si z řady pozadí a písem, abyste vytvořili skutečně jedinečný dárek.

PERSONALIZOVANÉ VÁNOČNÍ DÁRKY PRO DĚTI

Ti nejmenší jsou srdcem a duší svátečního období! Není nic lepšího než vidět nadšení na jejich tvářích, když na Štědrý den otevírají dárky. Nabízíme širokou škálu personalizovaných vánočních dárků pro děti, které vám domů přinesou zvláštní sváteční náladu. Co takhle vytvořit fotoknihu všech vzácných uměleckých děl vašeho dítěte, aby je měli všechno na jednom místě a mohli se nyní pochlubit a přemýšlet o nich později v životě? Pro starší děti a dospívající můžete navrhnout přizpůsobené pouzdro na telefon, které předvede jejich jedinečnou osobnost, a zaručeně s ním uspějete.

A NEZAPOMEŇTE NA VÁNOČNÍ PŘÁNÍ!

Jedinečně navržené vánoční přání je dokonalým doplňkem vašich jedinečných vánočních dárků. V Optimalprint máme na výběr ze stovek poutavých, originálních přání, takže můžete svým blízkým přidat ten konečný personalizovaný dotek. Náš intuitivní online editor usnadňuje použití vašich fotografií, textu a obrázků k vytvoření krásných přání, která zaujmou.