do not visit
Vytištěno v Česku & Doručení 1-2 dni
8,8 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Nejkouzelnější dárek je osobní dárek

Vytvářejte personalizované vánoční dárky na začátku tohoto roku.

Darujte vaše nejoblíbenější vzpomínky pomocí našich fotoproduktů

Dárky pro vaší rodinu

Není nic lepšího, než znovu prožít chvíle, které rozesmějí vaši rodinu. Proměňte tyto okamžiky a fotografie v krásný nástěnný kalendář nebo personalizovanou fotoknihu se vzpomínkami na uplynulý rok.

Dárky pro vaše přátele

Chcete ukázat svým přátelům, že vám na nich záleží? Vytvořte plakát s koláží nebo plátno s fotografiemi vašich oblíbených společných vzpomínek nebo jim pořiďte personalizovanou láhev s vodou nebo cestovní hrnek.

Dárky pro ty nejmenší

Někdy jsou to maličkosti, díky kterým se naši nejmenší cítí výjimečně. Přidejte jméno dítěte k jeho oblečení nebo vytvořte zcela jedinečný design. Přineste dětem kouzlo tím, že vytvoříte hrnky s fotografiemi, textem a samolepkami, které budou vypadat jako vánoční kouzlo!

Dárky pro mě

Letos na sebe nezapomeňte. Vybírejte z celé řady produktů a designů, přizpůsobte je fotografiím, textům nebo některému z našich skvělých a trendových designů a za chvíli vyniknete.

Vyřiďte vánoční nákupy a vstupte do roku 2024 s členstvím Plus

Vánoce jsou obdobím dárků a členství Plus je tu, aby vám pomohlo. Můžete se připojit k Plus a získat dopravu ZDARMA po celých 12 měsíců – počínaje všemi vašimi vánočními nákupy. 🎁 Kupte všem na vašem seznamu dárek, na který budou vzpomínat po mnoho let, a to vše při zachování nízkých nákladů. Zjistěte více

Vyberte ten perfektní dárek

Personalizované Vánoční dárky - ukažte lidem, jak moc vám na nich záleží

Pokud hledáte dokonalý sváteční dárek pro svou rodinu, nejlepšího přítele, svého oblíbeného učitele nebo kohokoli jiného, máme pro vás naše personalizované vánoční dárky. Od přáníček a fotoknih až po hrnky, obaly na telefony, úchvatné nástěnné umění a plakáty, naše řada vánočních dárků na míru je dokonalým způsobem, jak svým blízkým ukázat, že na ně myslíte. Máme pro vás něco pro každý rozpočet a styl.


Ať už hledáte originální nápady na vánoční dárky, které rozproudí konverzaci, nebo chcete vtipné dárky na zakázku, na které se jen tak nezapomene, u Optimalprint určitě najdete něco, co se vám bude hodit. Prohlédněte si naši rozsáhlou nabídku jedinečných dárků a udělejte si z něj nezapomenutelné svátky.

Široký výběr personalizovaných Vánočních dárků

Náš výběr personalizovaných vánočních dárků zahrnuje něco pro každého, od nástěnného umění a fotoknih po hrnky, obaly na telefon a oblečení. Každá položka vám dává možnost si ji přizpůsobit a některé vám umožňují přidat osobní zprávu. Díky široké škále velikostí, materiálů a luxusních doplňků pro vylepšení vašich dárků můžete vytvořit skutečně osobní dárek, který pro příjemce něco znamená.


Jste připraveni šířit slavnostní náladu? Pokračujte v prozkoumávání a objevte řadu personalizovaných dárků Optimalprint k Vánocům.

Fotoknihy

Sváteční dárky - není nic lepšího než obdarovat vaše blízké personalizovanou fotoknihou. Ukažte tyto zvláštní vzpomínky v průběhu let pomocí osobního dárku, který každému vykouzlí úsměv na tváři. K dispozici v sedmi různých formátech a až 200 stranách, můžete si vybrat z pevných nebo měkkých desek, stejně jako čtvercových a obdélníkových provedení.

Nástěnné umění

Pokud hledáte personalizované vánoční dárky, podívejte se na nástěnné umění Optimalprint Studio Selection. Od plakátů po potisky na plátno, existuje široká škála působivých uměleckých děl, která si můžete přizpůsobit nejen do velikosti, materiálu a orientace. Můžete si dokonce vytvořit svůj vlastní design tím, že nahrajete své oblíbené fotografie a vytvoříte z nich pěnové výtisky, potisk na dřevo, potisk na hliník, potisk na akrylátové sklo, potisky na plátno nebo fotografické plakáty. Kdo věděl, že existuje tak obrovský výběr, pokud jde o personalizované sváteční dárky?

Hrnky

Zaručeně jim vykouzlí úsměv na tváři,personalizovaný hrnek je ideální pro maminky, tatínky, prarodiče, učitele a většinu dalších dospělých milujících horké pití! S různými cestovními hrnky a keramickými hrnky a navíc s možností přidat vlastní fotografii tyto personalizované slavnostní dárky jistě zapůsobí. Můžete dokonce přidat text a grafiku pro konečnou úpravu.

Obaly na telefon

Hledáte personalizovaný obal na telefon zdobený iniciálami a grafikou nebo se chcete pochlubit svými oblíbenými fotografiemi z dovolené? Naše obaly na telefon jsou fantastickými personalizovanými Vánočními dárky a perfektně sedí na většinu modelů. A co víc, je to skvělý způsob, jak ukázat svou osobnost a styl.

Oblečení

Od sportovního oblečení po kojenecké a dětské oblečení, mikiny s kapucí, mikiny na zip a trička, naše řada přizpůsobitelného oblečení je tou nejlepší volbou pro personalizované vánoční dárky pro ni i pro něj. Vyberte si z různých stylů a velikostí, nahrajte svůj vlastní návrh nebo si vyberte z našich předpřipravených návrhů.

Tašky

Hledáte personalizované dárky na V8noce pro maminku? Naše látkové tašky jsou perfektní pro tuhle příležitost. Vyrobené z lehkého plátna, které se snadno udržuje, si můžete každý produkt přizpůsobit pomocí obrázků a textu. Případně si prohlédněte jeden z našich úžasných návrhů a vytvořte užitečné dárky na míru pro nákupy a mnoho dalšího.

Šiřte sváteční náladu

Vánoce jsou časem darování, ale s tolika nápady na dárky je těžké najít něco, co by bylo výjimečné. To je místo, kde přichází na řadu dárková řada Optimalprint. Ať už hledáte vlastní slavnostní dárky pro maminku, tatínka nebo si jen chcete dopřát sami sebe, budete mít z čeho vybírat.

Rodina

Není nic lepšího, než když se rodiny sejdou o Vánocích. Díky našim personalizovaným slavnostním dárkům můžete zavzpomínat na uplynulý rok s vhodným dárkem. Vytvořte nástěnné umění se svými nejcennějšími fotografiemi nebo navrhněte kalendář na nadcházející rok s obrázky miminka, abyste vykouzlili úsměv na tváři svých blízkých každý den. Od personalizovaných vánočních dárků pro maminky po osobní vánoční dárky pro tatínka a dárky pro děti, Optimalprint se postará o radost všech.

Kamarádi

Jaký lepší způsob, jak ukázat svým přátelům, že vám na nich záleží, než personalizovanými vánočními dárky, které jste sami vyrobili? Od fotoknih po veselá trička, obaly na telefony a personalizovaná vánoční přání najdete něco, co bude vyhovovat každému stylu a rozpočtu. Můžete si dokonce pořídit sladěný dárek, abyste ukázali své silné pouto!

Děti

Přiznejme si to na rovinu, děti jsou obklopeny hračkami, ze kterých brzy vyrostou. Co takhle koupit personalizované vánoční dárky, které si mohou ponechat navždy? Ať už se jedná o obrázkovou knížku s jejich milníkovými úspěchy nebo hrnek, ze kterého bude dítě pít při pohádkách před spaním, děti a jejich rodiče si je určitě zamilují.

Vy

Kdo řekl, že musíte sami sebe vynechat z nakupování vánočních dárků? Ať už chcete novou tašku, obal na telefon nebo nástěnné umění, které vdechne nový život vašemu obývacímu prostoru, v Optimalprint je pro každého, včetně vás, personalizovaný vánoční dárek. Zasloužíte si to!

Personalizované nápady na vánoční dárky, které si každý zamiluje

S našimi personalizovanými nápady na slavnostní dárky můžete svým blízkým ukázat, že na ně v tomto zvláštním období roku myslíte. Ať už jim chcete poděkovat za jejich podporu nebo je rozesmát vtipným dárkem, naše řada vlastních slavnostních dárků má přesně to, co potřebujete.


Personalizace dárků už nemůže být jednodušší. Stačí si vybrat svou oblíbenou fotografii, nahrát ji do online nástroje a poté si vybrat z několika finálních úprav, jako je velikost, materiál a prémiové upgrady. Všechny naše produkty jsou vytištěny tady v Česku a jsou dodávány se zárukou rychlého doručení.


Výběr dárků na míru od Optimalprint vás zbaví stresu z vánočních nákupů. Naše dárky jsou skutečně jedinečné, cenově dostupné a té nejvyšší kvality. Ať už dáváte přednost moderním dárkům nebo chcete něco, co je odvážné a živé, máme řadu personalizovaných vánočních dárků pro všechny. Nakupujte nyní a najděte personalizované vánoční dárky, které přinesou trochu sváteční nálady navíc.