do not visit
50% slevaKód: KARTICKYCZ | Končí: 02/06
Vytištěno v Česku & Doručení 1-2 dni
8,8 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Pozvánky na oslavu narozenin

Skvělá kvalita za rozumné ceny

Vyberte typ papíru, který nejlépe odpovídá vašim požadavkům: hedvábný papír nabízí hladký povrch a krásnou povrchovou úpravu, díky lesklému papíru budou barvy živější, a zářivý bílý matný papír je ideální pro přání bez fotek. Bez ohledu na to, na jaký papír se rozhodnete vytisknout narozeninové pozvánky, ujistíme se, že získáte špičkovou kvalitu za dostupnou cenu.

Skutečná fólie

Prémiová přání se skutečnou fólií. Vyberte si mezi zlatou, stříbrnou nebo měděnou fólií.

Pozvánky na oslavu narozenin se zaoblenými rohy

Naše přání se zaoblenými rohy jsou o malých detailech provedených skvěle. Udělejte své narozeninové pozvánky speciální s našimi vlastními designy. Přidejte dotek elegance na své pozvánky tím, že je uděláte vizuálně přitažlivějšími pomocí zaoblených rohů místo standardních špičatých rohů.

Posílejte personalizované pozvánky na narozeninovou oslavu s Optimalprint

Plánujete narozeninovou oslavu pro sebe nebo někoho blízkého? Bez ohledu na milník a jakýkoli počet lidí, které chcete pozvat, narozeninová pozvánka je nezbytná. Nejen, že je to skvělý způsob, jak dát všem vědět o události, ale personalizovaná narozeninová pozvánka od Optimalprint může odstartovat párty ve velkém stylu. Je to příležitost předvést vaší osobnost, nemluvě o tématu vaší narozeninové oslavy!


Nikdy nebylo snazší vytvářet personalizované narozeninové pozvánky díky Optimalprint. Během několika minut můžete navrhnout a vytvořit personalizované pozvánky pomocí obrázků a zpráv. Jednoduše si vyberte svou oblíbenou fotografii, nahrajte ji do uživatelsky přívětivého editoru, vyberte nejlepší šablonu a až budete připraveni, klikněte na tlačítko Tisk. Nemusíte mít žádné zkušenosti s designem, ani být zvlášť kreativní, protože šablony Optimalprint znamenají, že tu nejtěžší práci za vás udělal někdo jiný. Také používáme pouze ten nejlepší papír a tiskové procesy, takže se můžete spolehnout, že hotové narozeninové pozvánky na vaše hosty skutečně zapůsobí.


Vaše pozvánky budou dokonce pečlivě zabaleny a rychle odeslány, abyste mohli pokračovat v plánování večírku. Pokud jste tedy připraveni oslavit nadcházející narozeniny se všemi svými blízkými, začněte navrhovat personalizovanou narozeninovou pozvánku ještě dnes.

Pozvánka na oslavu narozenin bez ohledu na váš styl

Ať už slavíte dvouciferné narozeniny na tématickém večírku, chcete uspořádat narozeninové setkání pro dítě nebo chcete jednoduché pozvání na nenápadnou událost, narozeninová pozvánka je skvělým způsobem, jak všechny nadchnout. Ať už hledáte jakoukoli barvu a bez ohledu na to kolik pozvánek potřebujete, u Optimalprint určitě najdete to, co potřebujete.

Důležité milníky

30, 40, 50, 60 a tak dále – pokud vy nebo někdo, koho máte rádi, slavíte kulaté narozeniny, jak to udělat lépe než setkáním přátel a rodiny? Budete potřebovat pouze narozeninovou pozvánku, abyste o tom všem řekli, což je místo, kde přichází Optimalprint. Vyberte si z různých stylů, barev a velikostí a navrhněte si produkt, který je pro vás osobní.

Obrázkové pozvánky

Hledáte narozeninové pozvánky online? Pomocí snadno použitelného nástroje pro úpravy na Optimalprint si můžete vybrat a nahrát svůj oblíbený obrázek, aby vaše narozeninová pozvánka vynikla. Ať už je to obrázek nezbedného miminka s oslavencem k jeho 18. narozeninám nebo obrázek oslavenkyně oblečené tak, aby se všichni zapojili do tématu večírku, osobní obrázková pozvánka je skvělým způsobem, jak dát o vaší oslavě všem vědět.

Pozvánky bez obrázků

Vaše narozeninová pozvánka nemusí mít obrázek. Místo toho si ji můžete přizpůsobit tak, že si vyberete design a přidáte zprávu na míru. Díky řadě barev, motivů, velikostí a typů papíru si můžete být jisti, že Optimalprint má perfektní narozeninové pozvánky pro každý druh večírku.

Pozvánky na dětské oslavy

Plánování dětské narozeninové oslavy může být stresující, ale Optimalprint vám může posílání dětských pozvánek na narozeninovou oslavu o něco usnadnit. Nemusíte umět používat náš editační nástroj a rozhodně nemusíte být zkušeným designérem. Stačí nahrát svou fotografii, vybrat šablonu pozvánky k narozeninám a zadat text. Díky motivům jednorožců a zvířecím vzorům u nás najdete něco pro každé dítě.

Jednoduché a minimalistické

Jste fanouškem přístupu méně je více? Právě pro vás máme designové pozvánky. Pozdravte chladné barvy, bílou a šedou barvu zdobenou zvláštním leskem a možná jednoduchým obrázkem. S volitelnými doplňky, jako jsou zaoblené hrany a prémiové obálky, můžete opravdu nechat mluvit svou narozeninovou pozvánku.

Barevné a zářivé

Pokud chcete oslavit stylově a oznámit svou nadcházející událost, barevná pozvánka na narozeninovou oslavu je přesně to, co potřebujete. Od růžové a oranžové po zelenou a modrou si můžete vybrat šablonu, která se hodí k vaší osobnosti. Můžete dokonce přidat obrázek, své jméno a vlastní zprávu, abyste na hosty skutečně udělali dojem.

O každý jedinečný detail se postaráme

Ve společnosti Optimalprint nenabízíme pouze široký sortiment personalizovaných narozeninových pozvánek. Děláme něco navíc, abychom zajistili, že vaše narozeninové pozvánky předčí vaše očekávání. Naše 100% záruka spokojenosti znamená, že nepřestaneme, dokud nebudete úplně spokojeni. Ať už navrhujete pozvánky na velké 60. výročí, dětskou oslavu nebo něco úplně jiného, máte na výběr papír, lemování a velikost, abyste vytvořili skutečně jedinečnou pozvánku.

Zaoblené rohy

Když navrhujete narozeninovou pozvánku v Optimalprint, můžete si vybrat mezi standardními čtvercovými hranami nebo zaoblenými rohy pro prémiovější dokončení. Může to být malý detail, ale má velký dopad na výsledný produkt. Navíc v kombinaci s jednou z našich možností vysoce kvalitního papíru opravdu zanechá trvalý dojem.

Hedvábný papír

V Optimalprint si myslíme, že každý by měl být schopen navrhnout si vlastní narozeninovou pozvánku, a proto nabízíme různé šablony a výběr papíru. Ať už máte jakýkoli rozpočet, určitě najdete pozvánku k narozeninám, kterou uděláte dojem. Hedvábný papír nabízí hladký a krásně měkký povrch, zejména v kombinaci se zaoblenými rohy.

Lesklý papír

Ti, kteří navrhují výrazné pozvánky a přání k narozeninám online, by měli zvážit lesklý papír. Pomůže vašim slovům, obrázkům a barvám skutečně vyniknout. Je také měkký na dotek a nabízí hladký povrch, ať už navrhujete zábavnou pozvánku na dětskou párty nebo plánujete oslavu stoletého výročí pro své prarodiče.

Matný papír

Pokud nechcete mít na narozeninové pozvánce fotku, rozhodně se nemusíte bát, že by to byla nuda. Doporučujeme matný papír, který je lehký a hladký na dotek, aby vyrovnal váš design. Vaši hosté to budou milovat a vy také.

Standardní obálky

Vaše narozeninová pozvánka může být tou nejdůležitější věcí, ale důležitá je i správná obálka. Všechny naše pozvánky jsou dodávány se standardními obálkami, pokud není vybrána prémiová varianta. V každém případě získáte obálku té správné velikosti, na kterou stačí dopsat adresu, což zajistí bezpečné doručení a příjemný zážitek z otevírání vašich personalizovaných pozvánek.

Prémiové obálky

Lidé, kteří navrhují luxusní pozvánky k narozeninám, možná budou chtít zvážit upgrade svých obálek na naše prémiové kraftové obálky. Tato volba, která se může pochlubit viditelnou texturou a přírodními vlákny, vylepší celkový vzhled a dojem z vaší narozeninové pozvánky, bez ohledu na design uvnitř.

Tisknutelné narozeninové pozvánky pro každou příležitost

Nejen, že máme řadu narozeninových pozvánek a personalizovaných narozeninových přání, ale také tiskneme naše online narozeninová přání a návrhy za dostupnou cenu. Bez ohledu na váš rozpočet, styl nebo objednávku tisku si můžete vytvořit personalizovanou pozvánku k narozeninám nebo blahopřání k narozeninám a přidat k oslavám něco navíc. Můžete si také vybrat mezi papírem a obálkami, což může pomoci snížit náklady. Zajišťujeme také rychlé doručení po celé Velké Británii, takže své pohlednice budete mít během chvilky.

Navrhněte vlastní narozeninové pozvánky s Optimalprint

Pozvánka k narozeninám je nezbytnou součástí plánování večírku, ale když jich je tolik, jak si vybrat takovou, která vám bude vyhovovat? Vytvoření vlastní narozeninové pozvánky online pomocí Optimalprint je skvělý způsob, jak předvést svůj styl a může lidi dostat do nálady na párty. Přidáním vlastního poselství a designu se vaše narozeninová pozvánka může stát dokonce upomínkou!


Pokud hledáte šablonu pozvánky k narozeninám, jste na správném místě. Jednoduše si prohlédněte naši nabídku, vyberte si z návrhů s obrázkem nebo bez, a připravte své blízké na oslavu, na kterou nikdy nezapomenou. Díky Optimalprint je navrhování narozeninové pozvánky snazší než kdy jindy.


FAQ

Jak si mohu navrhnout narozeninové pozvánky?

Chcete -li navrhnout narozeninovou pozvánku, procházejte naše různé šablony a dostupné designy a vyberte ten, který se vám nejvíce líbí. Začněte přidávat personalizovanou zprávu a obrázek nebo grafiku buď z vašeho stolního počítače, mobilního zařízení, sociálních sítí nebo fotografií Google. Upravte si design pozadí, jak se vám líbí. Po dokončení jednoduše odešlete objednávku a připravte se na samotnou oslavu!

Co mám psát do narozeninových pozvánek?

Pokud vytváříte vlastní narozeninovou pozvánku doporučujeme kromě zmínění základních podrobností napsat také osobní a upřímnou zprávu, která každého příjemce potěší. Určitě však nezapomeňte zmínit jméno a věk oslavence, a adresu místa konání narozeninové oslavy. Nezapomeňte také přidat RSVP - ať vám dají všichni vědět zda se zúčastní nebo ne.

Jak rychle mi zvládnete doručit narozeninové pozvánky?

Protože tiskneme lokálně a dodáváme po celém Česku, naše časové osy doručení jsou nastaveny podle každého regionu. Zajišťujeme, aby se k vám vaše objednávka dostala, jakmile bude vytištěna. To znamená, že doba výroby a doba odeslání kurýrů se někdy mohou lišit.

Jaké jsou výhody vytváření vlastních pozvánek?

Ať už oslavujete narozeniny, výročí vztahu nebo jinou životní událost, vytvoření vlastních pozvánek pomáhá přidat osobní dotek a zachytit téma vaší oslavy. Máte svobodu hrát si s designem a přidat vlastní zprávu, a také přimět vaši hosty, aby se cítili speciálně, když dostanou pozvánky zamyšleně vytvořené přímo pro danou příležitost.

Mohu si objednat vlastní vzorek?

Naše kreativní a tiskové týmy mohou na vaši žádost vytvořit maketu pozvánky, ale je zpoplatněna. Jakmile jsou kresba a text digitálně umístěny na pozvánku, mohou vám poslat e-vzorek nebo fyzický vzorek, v závislosti na vašem požadavku. Poté můžete dát našim týmům vědět, zda je třeba provést nějaké přepracování, než mohou dokončit návrh pro tisk.

Nenašli jste to, co jste hledali? Navštivte náš Centrum nápovědy