do not visit
50% slevaKód: KARTICKYCZ | Končí: 23/06
Lokální tisk a rychlé dodání
8,8 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Skvělá kvalita za rozumné ceny

Vyberte typ papíru, který nejlépe odpovídá vašim požadavkům: hedvábný papír nabízí hladký povrch a krásnou povrchovou úpravu, díky lesklému papíru budou barvy živější, a zářivý bílý matný papír je ideální pro přání bez fotek. Bez ohledu na to, pro jaký typ papíru se rozhodnete, dbáme na to, abyste získali vynikající finální produkt za dostupnou cenu. Každý typ papíru má odolnost, díky které budou vaše kartičky vypadat skvěle po dlouhou dobu. Roky mohou přibýt, ale vaše děkovné přání k narození miminka neztratí na svěžesti a kráse.

Skutečná fólie

Prémiová přání se skutečnou fólií. Vyberte si mezi zlatou, stříbrnou nebo měděnou fólií.

Děkovné kartičky k narození dítěte se zaoblenými rohy

Naše přání se zaoblenými rohy jsou o malých detailech provedených skvěle. Tyto zaoblené okraje na děkovných kartičkách k narození miminka dodávají křtinám nebo oslavám k narození miminka pěkný, minimalistický nádech roztomilosti. Tyto kartičky jsou esteticky příjemnější na pohled a zprostředkovávají péči a teplo pro nejmenší. Jsou všechno, jen ne nudné!

Děkovné kartičky po narození miminka - malý velký zázrak

Jen málo věcí se vyrovná čirému nadšení a radosti páru, který se chystá přivítat na svět nové miminko! Od chvíle, kdy se dítě narodí, chtějí rodiče sdílet svou radost s lidmi kolem sebe. A jeden z nejlepších způsobů, jak štěstí šířit, je přes personalizované děkovné kartičky po narození dítěte.Tyto děkovné kartičky po narození dítěte mohou být způsobem, jak vyjádřit vděčnost za přání a dary, které jste obdrželi, a zároveň předvést kouzlo a roztomilou osobnost vašeho nově narozeného dítka. Pokud jste čerstvými rodiči, vlastní děkovné kartičky po narození dítěte mohou být skvělými upomínkovými předměty, které krásně zachytí podstatu vašeho novorozeného dítěte. Zde ve společnosti Optimalprint jsme velmi hrdí na to, že nabízíme vynikající nabídku děkovných kartiček po narození dítěte a šablon návrhů, které jsou pro vás připraveny k přizpůsobení.

Děkovné kartičky po narození dítěte – vytvořte jedinečné a personalizované děkovné karty po narození vašeho dítěte

Vytváření vlastních děkovných kartiček po narození vašeho miminka online je fantastickým způsobem, jak vyjádřit uznání za podporu a dárky, které jste po porodu dostali. Pokud vás zajímá, jak vytvořit nádherné děkovné kartičky, máme pro vás několik tipů!


Navrhujte: Začněte výběrem designu nebo motivu děkovných kartiček, které odpovídají vaší osobnosti. Psssst… pokud jste zmatení a chcete zapojit své dítě, proč nepřijmout také jejich názor? Zde na Optimalprint máme spoustu šablon, se kterými můžete pracovat a každá z nich na vás zapůsobí.


Personalizujte: Jakmile se rozhodnete pro daný design, je čas na vaší děkovnou kartičku přidat osobitý dotek. Chcete-li vyjádřit své pocity, přidejte jméno dítěte, datum narození, poselství vděčnosti a další. A prosím, mějte na paměti ten nejdůležitější krok – přidání obrázku vašeho děťátka na děkovné kartičky po narození miminka.


použijte vysoce kvalitní materiály: Naštěstí se nemusíte starat o kvalitu dětských děkovných kartiček, protože k realizaci vašeho nápadu používáme pouze ten nejlepší papír a tisk. Vyberte si mezi hedvábným, lesklým nebo matným papírem a zbytek nechte na nás. Všechny děkovné kartičky jsou vytištěny v Česku a je zaručena 100% spokojenost!


Bonusový tip: Udržujte design děkovných kartiček po narození miminka jednoduchý a snadno čitelný. Neuvádějte příliš mnoho detailů, které neslouží účelu. S trochou kreativity a úsilí můžete vytvořit upomínkové předměty, které si lidé budou uchovávat roky.

Novorozenecké děkovné kartičky – podělte se o svou radost s personalizovanými děkovnými kartičkami vašeho novorozence

Chcete-li poděkovat svým blízkým pomocí děkovných kartiček nejlepším možným způsobem, zde je několik tipů, které je třeba mít na paměti.


Buďte konkrétní: Když vytváříte děkovné kartičky s fotografií po narození vašeho miminka, buďte co nejkonkrétnější ohledně toho, za co dané osobě děkujete. Pokud jste dostali dárek a chtěli byste za něj poděkovat, uveďte jej ve zprávě. Díky tomu budou děkovné kartičky za dárky pro miminka osobnější a srdečnější.


Použijte fotky: Ať už se jedná o jednu fotografii nebo koláž, přidání fotografií na děkovné kartičky po narození miminka je skvělým způsobem, jak je přizpůsobit. Kromě toho si na památku všichni budou moci uchovat roztomilé fotky vašeho drobečka.


Udržujte zprávu krátkou: Stejně jako v designu, i zde prodává jednoduchost. Udržujte své sdělení konkrétní, krátké a sladké. Jsou příležitosti pro psaní dopisů; personalizované děkovné kartičky však nejsou jednou z nich. Stačí jen pár vět vyjadřujících vaši vděčnost.


Pošlete kartičky co nejdříve: Je samozřejmé, že čím dříve pošlete děkovné kartičky po narození vašeho miminka, tím lépe. Okamžitým odesláním kartiček ukážete, že jste vděční za dary a přání pro vaše miminko.

Děkovné kartičky s fotkou novorozence – pochlubte se novým přírůstkem do rodiny

Pokud si chcete upravit děkovné kartičky pomocí fotografií vašeho chlapečka nebo holčičky, jste na správném místě. Máme chlapecké děkovné kartičky,holčičí děkovné kartičky a balíčky novorozeneckých děkovných kartiček. Pokud jste však jedním ze šťastných párů, které byly požehnány dvojčaty, máme kartičky i v této kategorii! Máme sekci 'Novinky', která obsahuje všechny nejnovější designy a také sekci 'Nejprodávanější', pokud hledáte nějakou inspiraci.

Když vaši přátelé a rodina obdrží děkovné kartičky po narození vašeho dítěte, budou nadšeni, když uvidí fotku vašeho nového uzlíčku radosti. Vložení fotografie jim umožní podělit se o radost z vašeho nového přírůstku s jejich okolím, a dodá vaší zprávě emocionální spojení.


Kromě toho, včetně děkovných kartiček s fotkou vašeho miminka CZ může také sloužit jako vzpomínka pro vaše blízké. Kartičku si mohou vystavit na lednici nebo ve speciálním albu a ohlédnout se za tímto okamžikem v nadcházejících letech.


No a nakonec, přidání fotografie vašeho dítěte na děkovné kartičky vám umožní předvést svou kreativitu a osobnost. Fotografie můžete použít k vytvoření jedinečného a personalizovaného designu, který odráží váš styl a osobnost. Můžete přidat speciální prvky, jako jsou filtry nebo vlastní ohraničení, aby vaše kartička vynikla.

Poděkujte těm, kteří vaší ratolesti dali speciální dárek – dárkové děkovné kartičky po narození miminka

Navrhování děkovných kartiček po narození miminka nikdy nebylo jednodušší než je nyní, díky Optimalprint. Je důležité poděkovat těm, kteří dali dárky vašemu dítěti, protože je to způsob, jak vyjádřit vděčnost a uznání za jejich laskavost a ohleduplnost. I obyčejná děkovná kartička může výrazně posílit váš vztah s dárcem a vytvořit o vás jako rodičích pozitivní dojem.


Prokazuje také slušné chování a etiketu a ukazuje, že si vážíte úsilí, které dárce vložil do výběru dárku pro vaše dítě. Tím, že si uděláte čas na vyjádření své vděčnosti, vytvoříte také trvalou vzpomínku na tuto příležitost a na lidi, kteří se podíleli na vaší radosti. Odeslání personalizovaného poděkování dodá vaší zprávě individuální dotek a zpříjemní proces psaní poděkování.


Jakmile se dítě narodí, křest může být brzy naplánován. Ať už se jedná o pozvánku na křtiny nebo veselá poděkování za dárky, vámi navržené kartičky vykouzlí úsměv na tváři každému. A máme připraveny i ty správné kartičky pro starší děti: pro zápis do školy, první přijímání, biřmování nebo maturitu – všichni budou potěšeni, když do své poštovní schránky obdrží vaše kreativně a s láskou navržené karty.<

Vytvářejte děkovné karty pro všechny příležitosti s Optimalprint

Existuje tolik příležitostí a důvodů, proč poděkovat. Kromě narození miminka je jednou z nich svatba. Oslavili jste svůj velký den se všemi svými přáteli a rodinou? Pošlete těmto lidem dávku lásky v podobě svatebních poděkování. Tímto způsobem vrátíte všechny své hosty zpět do romantické nálady tohoto výjimečného dne. Návrh kartiček je snadný: můžete si vytvořit vlastní návrhy online nebo použít naší aplikaci pro chytré telefony. V Optimalprint můžete navrhnout a vytisknout děkovné kartičky pro všechny příležitosti. Vždy vám poskytujeme nejlepší kvalitu a nabízíme rychlé doručení.


Získejte své personalizované děkovné kartičky po narození miminka zde na Optimalprint.cz a nechte si je doručit RYCHLE a ZDARMA, když se přihlásíte k odběru našeho členství Optimalprint Plus. Jako předplatitel Plus také získáte prodlouženou 30denní záruku kvality a další zajímavé nabídky po celý rok. Takže už nečekejte; a vytvořte si své personalizované poděkování hned teď!


FAQ

Mohu si objednat obálky pro své děkovné kartičky?

Ano. Doporučujeme používat obálky na děkovné kartičky pro miminko, protože to vylepší celkovou prezentaci. Máme k dispozici řadu obálek za skvělé ceny a můžete si vybrat tu, která odpovídá vašim osobním preferencím. Pokud potřebujete pomoc s výběrem perfektní obálky pro vaše kartičky, náš tým vám může poskytnout užitečné nápady. Vezměte prosím na vědomí, že obálky nejsou součástí vaší objednávky a jejich zakoupením se ke konečné ceně připočítává příplatek.

Kdy mám poslat děkovné kartičky pro děti?

Děkovné kartičky pro miminka jsou ideální pro poděkování přátelům, rodině a hostům, kteří se účastní obřadu křtin vašeho miminka, nebo kteří nového člena vaší rodiny přivítali dárky. Je to pěkný a promyšlený způsob, jak vyjádřit svou vděčnost a uznání těm, kteří se připojují k oslavě narození vašeho dítěte a milníků, jako je první promluva nebo první krůčky vašeho dítěte. Někdy lidé na oslavy nestihnou přijít, ale přesto vám budou přát po telefonu nebo e-mailu. Takže neváhejte a pošlete zpět své pozdravy s poděkováním za vaše miminko.

Proč bychom měli posílat děkovné kartičky za naše miminko?

Zasílání děkovných kartiček za vaše miminko je krásným způsobem, jak vyjádřit své uznání těm, kteří oslavují příchod vašeho miminka na svět. Tyto kartičky ukazují lidem, že jste jim vděční za to, že své dítě požehnali. Kromě posilování vztahů a vytváření trvalých dojmů představuje posílání děkovných kartiček za vaše miminko smysluplnou praxi, která přináší radost jak odesílateli, tak příjemcům.

Co je vhodné napsat na děkovné kartičky za vaše miminko?

Záleží na tom, komu tyto kartičky posíláte. Je to člen rodiny nebo přítel, který vám asistoval v nemocnici před, během a po narození vašeho dítěte? Pak napište osobní, vřelé poděkování, ve kterém vyjádříte, jak jste vděční za jejich pomoc. Pokud posíláte tyto pohlednice po obřadu křtu a chcete všem poděkovat za účast na slavnosti, poděkujte jim za to, že tuto příležitost zpříjemnili svou laskavou přítomností a požehnali svému malému.

Jak si mohu navrhnout své vlastní kartičky pro miminko na Optimalprint?

Navrhování vlastních děkovných kartiček pro miminka na Optimalprint je rychlý a snadný proces. Jediné, co musíte udělat, je nahrát svou fotografii a přidat osobní zprávu pomocí našeho uživatelsky přívětivého editoru a můžete začít. Chápeme, že jako čerství rodiče budete mít na ruce jen trochu času, takže nabízíme přímočarý způsob, jak vytvořit vlastní děkovné kartičky online. Můžete prozkoumat různé šablony návrhů, zprávy a barvy, abyste přizpůsobili kartičky svým preferencím.

Existuje nějaká záruka na kvalitu děkovných kartiček?

Na všechny naše kartičky používáme pouze prvotřídní materiály a zajišťujeme, že jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných papírů o gramáži 300 g/m2 (gramů na metr čtvereční). Náš závazek kvality zaručuje, že kartičky, které obdržíte, budou výjimečné kvality, takže naše dětské děkovné karty nebudou jiné. Navzdory tomu, pokud máte nějaké obavy ohledně své objednávky, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi nabídneme řešení a pomůžeme vám tím nejlepším způsobem.

Nenašli jste to, co jste hledali? Navštivte náš Centrum nápovědy