do not visit
50% slevaKód: KARTICKYCZ | Končí: 16/06
Staňte se členem Plus, a získejte na rok dopravu zdarma
8,8 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Skvělá kvalita za rozumné ceny

Vyberte typ papíru, který nejlépe odpovídá vašim požadavkům: hedvábný papír nabízí hladký povrch a krásnou povrchovou úpravu, díky lesklému papíru budou barvy živější, a zářivý bílý matný papír je ideální pro přání bez fotek. Bez ohledu na výběr papíru věnujeme zvláštní péči tomu, abychom zajistili, že získáte vysoce kvalitní děkovné kartičky za skvělou cenu. Jak již bylo řečeno, každý typ papíru nabízí odolnost, díky které budou vaše kartičky v průběhu času vypadat co nejlépe.

Skutečná fólie

Prémiová přání se skutečnou fólií. Vyberte si mezi zlatou, stříbrnou nebo měděnou fólií.

Zaoblené rohy

Naše přání se zaoblenými rohy jsou o malých detailech provedených skvěle. Zaoblené okraje přidávají dotek elegance na poděkování a příjemce se tak bude cítit ještě o to více speciálně. Napište upřímnou zprávu proč posíláte tuto děkovnou kartičku, a uvidíte, že to přijemce ocení, a uvědomí si, kolik času jste investovali do vyjádření své vděčnosti.

Personalizované děkovné kartičky pro každou příležitost

Jedním z nejlepších způsobů, jak někomu projevit uznání a vděčnost, může být zaslání personalizovaných děkovných kartiček. I když si nejste blízcí se zamýšleným příjemcem, personalizované děkovné kartičky mohou významně ovlivnit jeho mysl a vytvořit cestu k lepšímu vztahu. Je to proto, že v éře e-mailů a textových zpráv ručně vyrobená personalizovaná děkovná kartička způsobí, že přátelé a rodina budou mít pocit, že jste si našli čas na to, abyste o nich přemýšleli. Navíc je to hmatatelná připomínka vaší náklonnosti k nim, kterou si mohou navždy uchovat a vážit si jí.


Pokud si chcete koupit nebo navrhnout personalizované děkovné kartičky, Optimalprint je tím perfektním místem, kde to udělat! Chápeme, že chcete v mysli příjemce zanechat trvalý dojem. Takže, stejně jako vy, děláme něco navíc, abychom vytvořili personalizované děkovné kartičky, které upoutají jejich pozornost a naplní jejich srdce radostí.

Přizpůsobte si děkovné kartičky svým potřebám

Personalizované děkovné kartičky Optimalprint přicházejí s širokou škálou přizpůsobitelných možností, aby byly skutečně „jediné svého druhu!“ a nemusíte být designér, abyste svým nápadům vdechli život. Na základě požadavků můžete své personalizované děkovné kartičky vytvořit tak, aby vyjadřovaly přesně ty pocity, které chcete sdělit.


Začněte výběrem designu a rozvržení z naší komplexní kolekce personalizovaných děkovných kartiček. Od elegantních a moderních až po spontánní a hravé, můžete si vybrat, zda budete pracovat na šabloně nebo vytvoříte zcela nový návrh.


Dále vyberte písmo a barevné schéma personalizovaných děkovných kartiček. Ať už jde o odvážný a moderní vzhled, nebo spíše o tradiční estetiku, kombinujte a spojujte, abyste našli ideální kombinaci, která přesně odpovídá vašemu vkusu.


Personalizované děkovné kartičky nebudou příliš „osobní“, pokud k nim nepřidáte vlastní zprávu. Neváhejte tedy přidat, co chcete – od hloupého vtipu po srdečnou poznámku vyjadřující vaši lásku a vděčnost, ze které se obdarovanému radostí zatočí hlava.


Vyzkoušejte personalizované fotografie přidáním obrázků, které by mohly příjemce zaujmout. Například, Děkovné kartičky k narození dítěte zahrnující nejnovější fotku vašeho nového přírůstku do rodiny. Nejen, že obrázky nebo osobní grafika dělají personalizované děkovné kartičky krásnější, ale slouží jako fantastický bod v paměti.


Nakonec vyberte typ papíru a obálky, které chcete použít pro své personalizované poděkování. Ať už máte rádi hedvábný papír pro hladší povrch nebo lesklý papír, aby barvy opravdu vynikly, zde můžete získat děkovné kartičky přizpůsobené přesně podle vašeho vkusu.

Vytvořte děkovné kartičky vhodné pro každou příležitost

Ať už poděkujete za dárek k narozeninám, vyjádříte vděčnost za svatební dar nebo jednoduše poděkujete za laskavé gesto, personalizované děkovné kartičky jsou perfektním způsobem, jak ukázat váš vděk.


Jedním z nejjednodušších způsobů, jak si vytvořit personalizované děkovné kartičky pro každou příležitost, je spolupracovat s profesionální tiskařskou společností, jako je Optimalprint. Nabízíme širokou škálu přizpůsobitelných šablon, včetně různých designů, rozvržení a typů papíru, které vám pomohou vytvořit perfektní poděkování.


Pokud hledáte něco skutečně jedinečného, můžete se v naší aplikaci snadno stát designérem sami: vytvářejte krásné vzory bez velkého úsilí, přidejte fotografie dle vlastního výběru a vyberte si preferovaný styl písma. Tímto způsobem můžete během okamžiku vytvořit speciální personalizovanou děkovnou kartičku. Takové personalizované děkovné kartičky skutečně odrážejí vaši osobnost a mohou být skvělým způsobem, jak si připomenout zvláštní událost nebo milník. Další možností personalizovaných poděkování je použití předem připravených šablon, které si můžete upravit podle svých představ. V našich šablonách najdete širokou škálu vzorů, takže si můžete vybrat podle svých preferencí. Barevné a hravé nebo čisté a bez kudrlinek? Bez ohledu na to, zda chcete přímý vzhled nebo láskyplný design Personalizovaných děkovných kartiček za křest – v našem návrháři je jistě šablona, která se vám bude líbit.


Bez ohledu na to, jaký přístup zvolíte, klíčem k vytvoření dokonalých děkovných kartiček na míru je mít na paměti příjemce. Přemýšlejte o jejich osobnosti a stylu a vyberte si design a sdělení, které s nimi bude rezonovat a díky nimž se budou cítit skutečně oceněni


Ať už tedy poděkujete za laskavé gesto nebo oceňujete významnou životní událost, personalizované děkovné kartičky jsou perfektním způsobem, jak projevit uznání a vděčnost. S tolika dostupnými možnostmi můžete snadno vytvořit perfektní kartičku pro každou příležitost a přimět někoho, aby se cítil opravdu výjimečně.

Personalizované děkovné kartičky k narození díttěte, za svatební dar, k narozeninám a další

Zde na Optimalprint najdete personalizované děkovné kartičky pro téměř všechny příležitosti. Nejoblíbenější kategorie jsou však Děkovné kartičky po narození dítěte a Svatební a narozeninové děkovné kartičky.

Děkovné kartičky po narození miminka – vítej, malý zázraku!

Oslavte příchod nebo křest vašeho nového přírůstku do rodiny s osobními děkovnými kartičkami. Podělte se o svou vděčnost se svými blízkými a poděkujte jim za jejich lásku, podporu a dary, kterými vás obklopují během tohoto důležitého období. Vyberte si z řady designů, přidejte svůj vlastní osobní šmrnc a vytvořte personalizované děkovné kartičky, kterých si budou vaši blízcí vážit po mnoho let. Kartičky si můžete přizpůsobit s fotografiemi nebo bez nich. Obzvláště okouzlující jsou však kartičky s krásnou fotografií vašeho nového přírůstku do rodiny. Nebo co takhle hned první rodinný portrét?

Svatební poděkování – sdílejte lásku!

Bez ohledu na to, v jakém kroku vašich svatebních plánů se nacházíte, můžete se spolehnout, že vyrobíme vaše Personalizované svatební děkovné kartičky. Vyberte si z různých elegantních designů a přizpůsobte je svým osobním vzkazem, abyste vyjádřili svou vděčnost. Od klasických a tradičních až po moderní a minimalistické, existují nekonečné možnosti pro personalizované poděkování, které bude odpovídat vašemu svatebnímu tématu a stylu. Vytvořte památku, které si vaši hosté budou vážit a díky které se jim váš svatební den ještě více vryje do paměti.


Mimochodem: pokud sháníte další svatební tiskoviny, jste také na správné adrese. Ať už hledáte Svatební oznámení, Pozvánky na svatbu nebo romantické Svatební jmenovky, s našimi jedinečnými tiskovinami posunete vaší párty na zcela novou úroveň.

Narozeninové děkovné kartičky

Dopřejte svým blízkým, aby se s nimi cítili výjimečně díky Personalizovaným narozeninovým děkovným kartičkám. Ať už se jedná o milníky jako jsou narozeniny nebo jen obyčejnou oslavu, projevte váš vděk pomocí kartičky, která dokonale vystihne radost z události. Vyberte si z řady designů a přidejte svůj vlastní osobní dotek pomocí srdečného vzkazu, kterým poděkujete svým hostům za jejich lásku a podporu.

Děkovné kartičky po pohřbu – čas na rozloučenou

V životě prožíváme krásné události. Občas ale musíme čelit i velmi smutným chvilkám. A v těchto chvílích je nejpříjemnější, když nejste sami. Pohřební obřad je zvláštní příležitostí, protože rodina, přátelé a známí se scházejí, aby se rozloučili s milovanou osobou. Pokud byste chtěli po skončení obřadu poslat svým hostům vřelé poděkování, Děkovné kartičky po pohřbu jsou perfektním způsobem jak to udělat. Personalizovanými kartičkami vyjadřujete svou vděčnost za jejich podporu v těžkých časech. Zároveň si můžete připomenout zesnulého pomocí fotografií a krásných slov.

Vyrobte si své personalizované děkovné kartičky – Optimalprint

Buďte kreativní a navrhněte si personalizované děkovné kartičky na Optimalprint.cz. S předplatným Plus můžete získat ještě více výhod. Předplatitelé navíc získají doručení ZDARMA a RYCHLE. Navíc získáte prodlouženou 30denní záruku kvality a mnohem více. Nyní je čas – udělat další krok k personalizovaným děkovným kartičkám!

FAQ

Mohu si objednat obálky pro své děkovné kartičky?

Ano, samozřejmě. Doporučujeme objednat naše obálky, abyste zvýšili celkovou vizuální přitažlivost vaší personalizované děkovné kartičky. Tyto obálky jsou k dispozici v různých stylech. Pokud si nejste jisti, která obálka bude vaší k kartičce nejvíce ladit, rádi vám pomůžeme. Vezměte prosím na vědomí, že vám bude účtován poplatek za obálku, kterou si vyberete.

Mohu si požádat o vlastní děkovné kartičky s designem na zakázku?

Ano můžete. V Optimalprint vám umožníme vytvořit si vlastní návrhy s fotografií a osobními vzkazy. Tyto návrhy mohou být také inspirovány stávajícími návrhy na internetu, takže neváhejte hledat obrázky online a hrát si s různými nápady a zároveň prozkoumávat naše předem navržené šablony. Naši interní designéři vám také mohou pomoci s koncepčním návrhem v případě, že potřebujete pomoc.

Mohu si objednat vlastní vzorek?

Můžete si vyžádat vlastní vzorek a naše týmy vám mohou vytvořit maketu, ale mějte na paměti, že to nebude zdarma. Vlastní vzorky přicházejí s malou cenou, která bude záviset na velikosti a designu vaší karty. Jakmile jsou kresba a text digitálně umístěny na kartičku, bude vám zaslán e-vzorek nebo fyzický vzorek. Jakmile ukázku uvidíte, dejte vědět našim týmům, zda si ji přejete vytisknout nebo chcete požádat o nějaké změny.

Co by mělo být zahrnuto do děkovné kartičky?

Děkovná kartička se dává s jednoduchým záměrem ukázat svou vděčnost jiné osobě. Mělo by být co nejpravdivější. Napište tedy srdečnou zprávu, ve které sdělíte, co si myslíte o slovech nebo skutcích příjemce, které vás přiměly k rozhodnutí dát jim děkovnou kartičku. Vyjadřujte se svobodně a řekněte jim, jak jste vděční za to, že jsou ve vašem životě. Pokud je kartička určena pro kolegu, řekněte mu, jak vám pomohl utvářet vaši kariéru.

Jaký je účel děkovné kartičky?

Poděkování je skvělým způsobem, jak vyjádřit vděčnost těm, kteří jsou ve vašem životě důležití. Možná budete chtít poděkovat i svým kolegům, ale ne stejným způsobem jako někomu blízkému, například příteli. Přizpůsobená děkovná kartička vám umožňuje tvůrčí svobodu ukázat druhé osobě, jak moc pro vás znamenají a že jste vyvinuli zvláštní úsilí právě pro ni. Děkovné kartičky lze navíc uchovávat a uchovávat po celé měsíce, dokonce roky.

Kdy mám poslat děkovnou kartičku?

Děkovnou kartičku můžete poslat, kdykoli budete chtít smysluplným způsobem poděkovat někomu výjimečnému. Když například dostanete svatební dar nebo blahopřání, můžete dané osobě poslat personalizovanou děkovnou kartičku. Můžete také poslat děkovnou kartičku lidem, když vám budou přát v den vaší promoce nebo výročí. Pokud vám někdo pomůže v těžkých chvílích, děkovná kartička je perfektním způsobem, jak jim sdělit, jak moc pro vás jejich podpora znamená.

Existuje nějaká záruka na kvalitu děkovných kartiček?

Všechny naše kartičky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, odolných papírů o tloušťce 300 gsm (gramů na metr čtvereční). Můžete si tedy být jisti, že kartička, kterou obdržíte, bude mít vynikající kvalitu a na příjemce udělá trvalý dojem. Stejně vysoký standard mají i další materiály, které se používají k výrobě děkovných a jiných kartiček a přání. To znamená, že pokud byste měli nějaké obavy ohledně obdržení vašeho produktu, můžete nás kontaktovat a my se budeme snažit vám pomoci.

Nenašli jste to, co jste hledali? Navštivte náš Centrum nápovědy