do not visit
50% slevaKód: KARTICKYCZ | Končí: 21/07
Vytištěno v Česku & Doručení 1-2 dni
8,8 / 10
Hodnocení spokojenosti zákazníků

Skvělá kvalita za rozumné ceny

Vyberte typ papíru, který nejlépe odpovídá vašim požadavkům: hedvábný papír nabízí hladký povrch a krásnou povrchovou úpravu, díky lesklému papíru budou barvy živější, a zářivý bílý matný papír je ideální pro přání bez fotek.

Skutečná fólie

Prémiová přání se skutečnou fólií. Vyberte si mezi zlatou, stříbrnou nebo měděnou fólií.

Zaoblené rohy

Naše přání se zaoblenými rohy jsou o malých detailech provedených skvěle.

Vytvářejte personalizované karty s poděkováním

Existuje mnoho dnů v životě, které si nezapomenete tak rychle. Narození dítěte, první narozeniny, křtiny a mnoho dalšího. Mnoho okamžiků se vypaluje do naší paměti a tam zůstává navždy ukotveno. Zejména jako věřící osoba jsou události spojené s vírou významné a hrají roli pro celou rodinu.


Konfirmace je také jednou z nich: Jako mladý člen věřícího společenství oslavujete veřejné vyznání a vědomě přijímáte víru.

Krásné konfirmační karty pro velmi speciální příležitostTento důležitý, duchovní a emocionální okamžik může být oslavován celou rodinou a přáteli. Požehnání v kostele, následované lahodným jídlem a společnými hodinami oslav, dává této příležitosti skvělý rámec. Abyste poděkovali svým blízkým za sympatie, dary a gratulace, jsou poděkovací konfirmační karty skvělým způsobem. Na Optimalprintu si můžete přizpůsobit a objednat karty podle svých přání. Toto je jedinečný způsob, jak poděkovat.

Po konfirmaci: Poděkujte lidem, kteří vás provázeli na cestě k vířeKonfirmace je významným milníkem v životě věřícího. V tento den veřejně prohlašujete svou víru a zavazujete se Bohu a církvi. Je to aktivní převzetí odpovědnosti za vlastní víru, potvrzující rozhodnutí, které rodiče učinili při křtu mnoho let zpátky. Jestliže to není důvod k oslavě, co je?


Konfirmace není jen náboženskou událostí; je to také velká oslava, kdy se celá rodina shromažďuje, aby se radostně připojila k oslavám konfirmanta. Všichni tito lidé byli společníky na cestě k nezávislé víře. S Optimalprint's Děkovnými kartami potvrzení můžete vyjádřit vděčnost za jejich podporu a sdílený čas během oslav. Navíc vyjádření díků slouží jako skvělá památka, která vyvolává vzpomínky na ten krásný den i dlouho poté, co uplynul.

Navrhněte si své vlastní děkovné karty potvrzení - velmi osobní poděkováníChcete poděkovat svým hostům za čas, který jste spolu strávili, a za blahopřání, která jste obdrželi k potvrzení? To je krásný gesto. A s vhodnými děkovnými kartami potvrzení můžete svým díkům přidat ještě větší důraz. Místo tradičních karet máte možnost v Optimalprintu vytvořit děkovné karty neuvěřitelně osobní. Přidejte do karet obrázek, poděkujte jim svými slovy a zakončete děkovnou kartu biblickým veršem, který znovu zdůrazní vaši postoj k víře.

Mnoho možností s Optimalprintem: šablony a designy pro každý vkusZamýšleli jste se několik dní, jak navrhnout děkovnou kartu potvrzení?


S Optimalprintem je to snazší, než si myslíte. Náš editor obsahuje mnoho hotových designových šablon, které si můžete přizpůsobit podle svých představ. Můžete si vybrat z různých designů: od velmi barevných designů přes jednoduché motivy až po karty s náboženskými motivy. Můžete vyjádřit své díky svým vlastním způsobem.


Náš tip: Děkovná karta potvrzení s jednou nebo dokonce více fotografiemi je zvláštním poděkováním. Můžete použít kartu k zachycení nejkrásnějších obrázků a okamžiků z tohoto dne a navrátit je do paměti hostů. Taková osobní Poděkovací fotokarta nebude ležet ve šuplíku nevyužitá, ale určitě najde zasloužené místo na nástěnce nebo ledničce.

Najděte správná slova pro poděkovací konfirmační kartuObčas je obrázek výmluvnější než tisíc slov. Nicméně naše Poděkovací konfirmační karty nabízejí dostatek prostoru k vyjádření poděkování vašim hostům. Při návrhu vašich Poděkovacích karet si můžete vybrat písmo a velikost a přizpůsobit jednotlivé textové bloky na kartě podle svých přání. Tím ušetříte úsilí s ručním psaním a můžete karty použít přímo.


Ale co napsat na Poděkovací konfirmační kartu? Vložte své osobní poděkování do vlastních slov. Někdy je méně více:


"Děkuji za všechno",


"Děkuji vám za gratulace k mé konfirmaci", nebo


"Velmi vám děkuji, že jste učinili oslavu mé konfirmace jedinečnou",


jsou jen několik návrhů. Samozřejmě můžete na Poděkovací konfirmační kartu přidat i delší text. Pokud vám chybí vlastní slova, žalmy z Bible jsou skvělým doplňkem, který podtrhuje nové vyznání víry prostřednictvím konfirmace.

Objednejte si personalizované karty potvrzení a vyjádřete poděkování zvláštním způsobemPo objednání svých děkovných karet potvrzení je rychle vytiskneme. Můžete si vybrat mezi různými kvalitami papíru a přímo objednat obálky pro fotoděkovné karty. Tímto způsobem můžete karty poslat přímo svým hostům po jejich obdržení.


Pro nás v Optimalprintu je vaše spokojenost důležitá. Pečlivě se staráme o to, aby každá jednotlivá děkovná karta potvrzení byla vytištěna s nejlepšími výsledky a krásným celkovým vzhledem. Abyste již neměli žádné pochybnosti, nabízíme vám také 100% záruku spokojenosti zákazníka.

Personalizované děkovné karty pro každou příležitostV životě jsou vždy události, které chceme slavit společně s přáteli a rodinou. S vhodnými kartami můžete vaší oslavě dodat správnou atmosféru.


Kromě děkovných karet potvrzení najdete pozvánkové karty a děkovné karty pro různé příležitosti, od narozenin přes svatby až po absolventské ceremonie. Navrhněte si vlastní osobní děkovné karty a ukážte svým přátelům a rodině, jak důležitou roli hrají ve vašem životě.


Mimochodem: Zde si můžete vytvořit další krásné karty pro všechny druhy příležitostí a ve všech formátech, barvách a designech!